Bocne kufre Givi na CBF1000F: E41N alebo V35?

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
branislav napsal:

ahoj, vies prosim ta poradit shop kde sa daju zohnat V35 a nosic za taku cenu ako pises ? ja som nasiel zatial najlacnejsie v luise za 350


Ja kupoval u Louise - meli zrovna 40% slevu :)
05. čvc 2011 20:44 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 7
  • Obdržená poděkování 0
Velmi pekne dakujem za super info a rady .. celkom som ale dostal dilemu V35 alebo Kappa 33 (javi sa tak docela jednoducho a nenapadne a aj tie hrany by mozno super sekli k CBFe ).. idem premyslat .. este raz vdaka chlapi
Poslední změna: 08. čvc 2011 10:03 uživatelem branislav.
08. čvc 2011 09:57 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 0
K 33 mám. Viz možná nějaká fotka u mě na blogu a nebo foto ze setkání. Spokojenost 1A. A cena příznivá. Mám 600ccm

omlouvám se, už jsem do vlákna psal a nevšiml si.... :ohmy:
Poslední změna: 08. čvc 2011 10:36 uživatelem Bob650. Důvod: dublování odp.
08. čvc 2011 10:35 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Neviem aky presne je rozdiel medzi V35 a K33 ale predpokladam ze k V35 mas iba 1 kluc (oba kufre sa predavaju spolu, maju ten isty zamok), V35 maju cervene odrazky a mozno trocha iny tvar. O inych rozdieloch neviem. V kazdom pripade som mohol usetrit cca 60 Eur..kua... Bohuzial som nasiel az neskoro Kappu na Paolo za dobru cenu (116Eur/kus, verzus 299 EUR za par V35). C'est la vie :(
08. čvc 2011 13:16 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 80
  • Obdržená poděkování 1
Mám boční kufry GIVI E41N, zadní V46N a nosiče GIVI. S touto výbavou jsem maximálně spokojený, protože nemám potom problém s množstvím věcí, které mám sebou vzít na dovolenou. Když sečteš objem všech kufrů tak asi víš o čem mluvím. Jo a jezdím ve dvou. Jako zálohu mám ještě tankvak GIVI, který jsem zatím nemusel nikdy použít, protože vše se vejde do kufrů. Do E 41 se vejde v pohodě i stan včetně dvou spacáků a 2 nafukovaček z Tesca a mnoho dalších krámů. ;) Veliká výhoda E 41N je, že pokud chci něco z kufru vyndat ( pláštěnku, peníze...) tak ho nemusím celý otevírat,protože má ještě jedno malé víko na boku...výborná věc!!!! :P
Poslední změna: 12. čvc 2011 10:08 uživatelem ZIPP.
12. čvc 2011 10:06 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
Já osobně bych volil E41N-pokud už potřebuješ kufry použít,tak každý litr prostoru navíc je k dobru.Navíc vypadají pěkně,horní pidivíko je taky praktická věc,a že by mašinu výrazně rozšířily-jde spíš o zvyk.Na Transalpovi jsem měl "zadek" s kuframa dot široký a ani v městských provozech (obzvlášť v cizině,kde ti auta prostor dělají i tam,kdy si myslíš,že to už ani nejde :) )jsem problémy neměl.
Bohužel k mé mašině byly Honďácký kufry v akci v ceně,takže jezdím s nima,ale není to žádná hitparáda a stále uvažuju o prodeji těchto a výměně za právě výše zmiňované E41.
12. čvc 2011 19:37 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Taaaak, po tyzdnovom vylete v Alpach (A, I, SLO) su moje skusenosti s V35 dobre, jeden kufor je uz aj jemne pokrsteny - drobna kolizia so zaparkovanym autom v Cortina d'Ampezzo.
Jazdil som max 180km/h, bolo to citit, ale nic tragicke pri normalnom pocasi (jemne vlnenie pri poryvoch vetra)
Kamarat mal E41, a mozem povedat ze tie male bocne veka boli super...velmi som mu ich zavidel, ale je fakt ze moto bola potom vyrazne sirsia.
Takze ked spocitam +/- som spokojny s volbou pre V35 :) , az na tu cenu nosica :( . Keby som bol patral viac, asi by mohol som usetrit 60 Eur ak by som vzal Kappy 33L.
Podotykam ze som isiel sam, takze kapacita v pohode stacila.
26. čvc 2011 22:30 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.747 sekund