Vyssie plexi na CBF1000F - Givi/Kappa

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj
Malpe pokud vydržíš do prvního setkání nebo aspoň do doby než začnu sesazovat motorku... Mám v garáži u mechanika tři druhy plexi nástavců... Jeden je origo Puig vypadá docela dobře a dva vyrobil mechanik podle sebe jsou na stejný úchyt jen si tak hrál a musím říct docela zdařile. Chtěl bych je všechny vyzkoušet a nafotit fotky přiložím. Bohužel nástrojař co dělá brejle a sloupek řízení je stále moc zatížený a argumentuje tím, že je přeci začátek Března a proto se nehýbu z místa... Už mám kotouče, tlumič řízení, kuželíkové ložiška do krku, vidlice, brzdiče, ale nemám sloupek dodělaný brejle a osu předního kola :angry: proto se zatím neřeší dodělávky jako je plexi a padací rám...
Ovšem jsem už nervózní jako sáňky v létě.
Honda CBF 1000 RS:)
04. bře 2014 21:40 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
JinT napsal:

Ahoj
Malpe pokud vydržíš do prvního setkání nebo aspoň do doby než začnu sesazovat motorku... Mám v garáži u mechanika tři druhy plexi nástavců... ..............................................
Ovšem jsem už nervózní jako sáňky v létě.


Čau draku , to víš,že vydržím-klídek.Jinak ať se daří.
05. bře 2014 21:55 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Tak jsem to tu nechal trochu usnout... Plexy funguje perfektně společně nám poskytuje ochranu až k 200km v hodině... Samozřejmě od bočních větříků nepomůže ale nemlátí to hlavou ani mě ani Káče. Problém je v tom, že vyráběný štítek je na držáku Puig co nejníž přesto dokáže hlavní štít Puig hodně slušně stlačit... prostě efekt křídla které vzduch odvádí nahoru.
Tak jsem hlavní plexy podložit ABS podložkou jak to šlo aby nebyla vidět. zvětšila se podpěra cca o 5cm. přesto se stále mačká(až praskne použiju ho na výrobu formy a udělám hlavní plexy ze 4mm).
Zatím jsem mu ještě chtěl prodloužit životnost folií(když dokáže zpevnit okna proč né plexy :laugh: (ovšem to jsem ještě neměl čas udělat). Přesto zatím to vypadá slibně a doufám, že to chvilku vydrží(ikdyž vím, že Malpoj uragán plexy Puig už natrhnul) Zkusím vybrat nějakou fotku aby byl nový štítek vidět... Proto ten nový Puig štítek prodávám takže pokud by měl někdo zájem...?
Honda CBF 1000 RS:)
17. dub 2014 18:03 #33

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
Tý brďo,to je pěkná plocha.Určitě to je funkčně bezva-jen bych fakt měl bobky,aby ten spodní (Puig) neudělal hačačá !Kurňa,ta folie by taky nebyla marná-dobrej nápad.
Mladý nadějný vynálezče :) ,tak si uvědomuju- Tady ten náš velký Puig je ve spodní poloze ve stejné výšce jako originál štítek v max horní poloze a materiálově je to silnější.Tady zkouška neproběhla? A ten držák přídavného je taky samovýroba?
Poslední změna: 17. dub 2014 19:23 uživatelem Malp.
17. dub 2014 19:16 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj
Držák je bohužel koupenej(PUIG)... ten jsem koupil dřív než jsem dělal vývoj... Kdybych věděl jak vysoko bude nad hlavním plexy tak bych to udělal přes gumový podložky podle mě by stačilo jen tak 10mm. Držáček je nastavitelný, ale nastavil jsem ho na nejnižší a štelovat ho nebudu ... Proto mi zůstal ten Plexy Puig, který bych nechal za cca500,- je kouřovej... ale nemá to přizvednutí.

Co se výšky plexy týká osobně jsem s origo Plexy jezdil na max vysunutým. A ten Hlavní Puig jsem vzal kvůli tvaru kopíruje tvar motorky(líbilo se mi to u tebe tak jsem ho chtěl taky :laugh: ) ten mám v nejnižší poloze a výš ho dávat nebudu takto mi vyhovuje... Pokud by se mi ho podařilo na konci ohnout neřešil bych ani přídavný štítek. To ovšem nešlo. A dokud nepraskne formu se mi dělat nechce.
Honda CBF 1000 RS:)
18. dub 2014 06:37 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

JinT napsal: Proto ten nový Puig štítek prodávám takže pokud by měl někdo zájem...?


Na mé karbecové šestikilo by asi nepasoval, což?
18. dub 2014 16:37 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Proč ne? podle mě pasuje... jen se mi nelíbilo, že není přizvednutý. Já tu mám dokonce možnost i jednoho přizvednutého... Mechanik udělal dvě.
Bohužel se musí vyřešit držák. Plexy má čtyři dírky na přišroubování. Ovšem origo držák je na sevření. Záleží jestli by se to to chtělo přivrtat. Koukni na net třeba se dá koupit držák zvlášť:))
Honda CBF 1000 RS:)
18. dub 2014 20:41 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Jak je to plégo vysoké? Kdyby se ti chtělo ho vzít na sraz, tak to můžem probrat a vyzkoušet.
19. dub 2014 11:59 #38

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Doktore aby bylo jasný je to ten nástavec na vrchní hranu... Pokud nezapomenu vzít ho můžu je to poměrně malý lízátko...
Honda CBF 1000 RS:)
20. dub 2014 08:58 #39

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Aha, já myslel, že jde o celý plégo. Tak to klidně nech doma.
20. dub 2014 20:44 #40

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.950 sekund