Vyssie plexi na CBF1000F - Givi/Kappa

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
JinT napsal:

Ahoj
Hele to naše plexi mě osobně taky nenadchlo, čekal jsem lepší ochranu ...................................... Pokud to vydrží...(kokal jsem, že Malp už má taky prasklinku). Jestli nevydrží tak ho zasádruju a vyrobím si něco podobného ze silnějšího plexi... 4mm. :laugh:



Čau,to vyšší plexi by nebylo až tak vyloženě špatný,jen je ze slabšího materiálu než je origo,takže se při vyšší rychlosti ohýbá.
Ten kousek "plechů",na kterých je ukotvený spolu s piditornádem za Zagrebem,do kterýho jsem asi tak +- ve 140km vjel mě s ním zacvičilo a z toho vznikla ta prasklina.
Pokud by se prodloužily kotvící konzoly na větší plochu-např.pevnýma nerez pasovinkama o síle vymezovací podložky (kterou tam dáváme)a délce já nevím,dejme tomu?15cm-tak by to nemělo takový pnutí. Možná volačo ozkouším a pak to testnu.
24. led 2014 18:16 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
konvajsr napsal:

A co takhle si koupit jinou masinu?Treba Pan European
................. Gold Wing.


Tebe ty bejvalej kamaráde ani nebudu moc brát vážně-já ti dím Europana,já ti dám Golďasa -jak onehdy kdosi tady psal "to seš družstevník"???? :) :woohoo:
24. led 2014 18:22 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Když jste u toho měnění já musím někde na forum vyhlásit výprodej z mojí CBF-ky :laugh: můžu nabídnout přední blatník, kotouče, brzdiče, vidlice, oboje brejle, sloupek včetně ložisek(která jsem zrovna vyměnil za kuželíková:)) , zadní brzdu i kotouč, držák kotouče . Skoro garážový výprodej :laugh: pokud bude mít někdo zájem pište :laugh:
Honda CBF 1000 RS:)
24. led 2014 20:36 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Tak jsem na netu nešel moji představu někdo mi vlezl do hlavy a vytvořil tohle :laugh:

v prvních dvou minutách je CBF s upsidem letmím kolem a velkýma brzdama... :laugh:
Honda CBF 1000 RS:)
25. led 2014 15:33 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Ten letmáč je boží!
25. led 2014 19:05 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
To mě se taky líbí zadní část mám v plánu ale chtěl jsem dělat jen brzdu :laugh:

Je to Hornet s CBF kapotou takhle to měli soudruzi z Hondy udělat rovnou to by bylo ještě lepší kafe :laugh:
Honda CBF 1000 RS:)
Poslední změna: 25. led 2014 19:13 uživatelem JinT.
25. led 2014 19:11 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
JinT napsal:

Když jste u toho měnění já musím někde na forum vyhlásit výprodej z mojí CBF-ky :laugh: můžu nabídnout přední blatník, kotouče, brzdiče, vidlice, oboje brejle, sloupek včetně ložisek(která jsem zrovna vyměnil za kuželíková:)) , zadní brzdu i kotouč, držák kotouče . Skoro garážový výprodej :laugh: pokud bude mít někdo zájem pište :laugh:


Loziská ti tam pasovali? Môžem si ich teda kúpiť aj ja?

Ps: Byt tebou si to ešte chvíľku nechám kým nevyskusam či sú tie úpravy lepšie ako originál.
25. led 2014 20:32 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj
Ložiska budu strojit až s brejlema(dám ti vědět). Ty díly si opravdu plánuju nechat než vyzkouším přestavbu:)) všechno se dělá tak, že budu schopen vrátit moto do původního stavu :). Já ale neměním nic z konstrukce. Rozvor, stopa vše je původní(stejné jako u CBF-ky... Možná jen zadní kolo bude jiný to by mohlo trochu ovlivnit ovladatelnost. Brzdy budou silnější, na zadku nakonec jen dvoupístek s trochu větší plochou destiček a větším průměrem kotouče... Takže jediná změna bude možnost nastavit předpětí a utlum na předním i zadním kole(s tím, že bych chtěl zadní pružinu silnější)...
Honda CBF 1000 RS:)
26. led 2014 10:03 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
JinT napsal:

Ahoj
Ložiska budu strojit až s brejlema(dám ti vědět)....


Tak ako, uz mas loziska vymenene? Pasuju? Skusal si na ceste?
Asi si uz daval info aky presne je to typ, ale nemozem to najst - mozes dat info o presnom type lozisiek a kde si kupoval?
dik
02. bře 2014 21:11 #29

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
boco818 napsal:

Ahoj Malpe! :)

Ja nemám presne to čo si našiel ty - ja mám MRA X-creen XCA deflektor : Plexi
To čo si našiel ty je Vario screen (staršia generácia), ja som kupoval iba deflektor a namontoval som to na origo ............................................................vyssiemu odporu vzduchu , plexi v hornej polohe s deflektorom výrazne kmitá a vibruje pri vyssich rychlostiach a poryvoch vetra -> bohužiaľ uz mám prasklinky na deflektore okolo skrutiek.... Žiadna funkcná závada, ale sú tam.
Osobne uvazujem nad tým co mas ty a JinT.

Tak ma napadlo - by som si rad vyskúšal to tvoje a ja ti môžem požičať to moje - čo ty na to? ;)


Jakpak by se chovalo toto (oné :) )?
www.motorkari.cz/motobazar/doplnky/plexi...xistitu-557364.html#
03. bře 2014 21:57 #30

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.531 sekund