Vyssie plexi na CBF1000F - Givi/Kappa

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
vopred sa ospravednujem ze zakladam nove vlakno, ale myslim ze to bude takto prehladnejsie.

Original plexi mi na mojej CBF1000F nevyhovuje, realne ho viem pouzivat iba v 2 najnizsich polohach, lebo ak ho dam vyssie, tak mi huci/rachoti v prilbe pri vyssich rychlostiach nad 100km/h (Schuberth C3). Lenze takto mam vsetky musky na prilbe a taktiez cely napor vetra...Mam vysku 184cm.

Hladal som na webe a nasiel som od Givi vyssie plexi D320ST (od Kappa je to KD320ST).
Mate niekto skusenost? Pomoze mi to vyriesit moj problem?
Nechce sa mi vyhodit 63EUR a zistit je je to naprd.

dik za vase nazory :)
23. čvn 2011 23:59 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70
já mám to od Kappa na 600S/je to tosamé co na litra/ mám 175cm pokud ho dám do vyšší polohy tak mi to fouká těsně na vršek helmy a vadí mi že se turbulrnce točí na zátylek a dělaj rambajz když se přikrčím maličko dopředu je tichoučko helmu mám shark evoline2 .na léto sem to vyšší plexi sundal helma špatně větrala / moc horko/ jezdím s původním . Zpátky ho dám až napodzim/podle teplot/
29. čvn 2011 19:16 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Zkus tu kappu na hornich sroubech podlozit gumou, mozna to pujde vis a nebude ten hluk
29. čvn 2011 20:08 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Tak maly update - plexi uz mam, prve skúsenosti po kratsej jazde cca 30km (väčšinou po meste):
- v najvyššej polohe sa komfort výrazne zlepšil, ale chcelo by to ešte tak cca 5cm aby to bolo dokonale. Takto je stále trocha počuť rachot... Ked sa trocha prikrcim, je to ok
- pri vyšších rýchlostiach (skúšal som cca 180km/h) sa uz plexi výrazne ohyba smerom ku prilbe - ťažko povedať koľko je ešte bezpečná hranica :(

Ked pojazdim viac napíšem dlhodobejšie skúsenosti ;)
01. čvc 2011 10:21 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 80
  • Obdržená poděkování 1
Vybavil jsem mého ledňáčka Givi D320ST a max spokojenost. Při rozhodování jsem vycházel z testu v časopise Motocykl. Plexi je výborné kvality a padne jak ušité....vše výborně pasuje. ;)
12. čvc 2011 10:18 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
boco818 napsal:

Tak maly update - plexi uz mam, prve skúsenosti po kratsej jazde cca 30km (väčšinou po meste):
- v najvyššej polohe sa komfort výrazne zlepšil, ale chcelo by to ešte tak cca 5cm aby to bolo dokonale. Takto je stále trocha počuť rachot... Ked sa trocha prikrcim, je to ok
- pri vyšších rýchlostiach (skúšal som cca 180km/h) sa uz plexi výrazne ohyba smerom ku prilbe - ťažko povedať koľko je ešte bezpečná hranica :(

Ked pojazdim viac napíšem dlhodobejšie skúsenosti ;)


Vloz po vrchni srouby plexi gumove podlozky a tvuj problem bude vyresen :)
12. čvc 2011 18:30 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Ahoj,
tak uz mam skusenosti s tymto plexi (D320ST).
Funkcnost je celkom dobra, ale bohuzial mi plexi prasklo pri rychlosti cca 100km/h po odjazdeni cca 4000km. Skusenost so zlou kvalitou mam s dalsim vyrobkom od Givi, idem to napisat do osobitneho vlakna, dam aj nejake foto.
10. říj 2011 17:07 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
www.hondacbf.cz/media/kunena/attachments...acy/images/5252h.jpg


Ahoj,já jsem zvolil na "chladnější část roku" tento typ plexi.Je to lepší než origo (ale né,že by to nemohlo být lepší" :)
23. říj 2011 20:47 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
To vyzera dobre - minimalne nie tak nachylne na prasknutie.
Je vyssie ako original? O kolko?
24. říj 2011 15:55 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
Plexi se ve vyšší rychlosti taky lehce pokládá,ale není to tak drastický.
Velikostně-orientačně:nejvyšší poloha origo plexi=nejnižší poloha tohoto Puig plexi.
Výška cca-46,5cm
Šířka cca-42cm
24. říj 2011 18:33 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.612 sekund