Výcvikový rám s kolečky na CBF

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Zdravím všechny. Docela často se setkávám s tím, že spousta lidí by se chtěly zlepšit v jízdě na mašině (včetně mě), ale bohužel jim k tomu brání strach o svoji motorku. To je pochopitelné. Bohužel díky tomu se samy ochudí o spoustu zážitků a požitků z jizdy, které cbfko dovede nabídnout.
K tomu mě vede myšlenka proč si nevyrobit vlastní rám něco jako má M. Lisý na CBF. A s tím je spojená moje otázka na Vás. Byl by zájem, z řad členů clubu, si s takovým rámem zajezdit?

ilustrační foto : rám M.Lisého

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Poslední změna: 26. lis 2011 15:05 uživatelem Luhamoto.
26. lis 2011 08:46 #1

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 273
  • Obdržená poděkování 8
Konkrétne túto Ducatku som mal mat moznost pojazdit na jednej akcii ktorú v OV organizoval Mirek Lysý na parkovisku, bohužial chlapík ktorý ju mal predomnou o jedného chlapa ( on mal dojazdit, ešte jeden a potom ja), tak pri šúchaní rámu o zem - skúške náklonu ju poslal priamo na obrubník .. ako to dopadlo vidíte na fotke .. priamo po vystúpení z motorky sa ospravedlnoval, že spanikáril ked počul ten zvuk ..

jemu sa nič nestalo mašina to odniesla, stat sa to v premávke, nemusí to tak dobre dopadnút ..

ja už o jazdenie s takýmto rámom záujem nemám, skúšal som si ho na mirkovej druhej motorke ..harley davidsone ..

rozhodne každému odporúčam minimálne raz za sezónu odjazdit na uzatvorenej ploche pod dohladom odborníka
nejakú tú motoškolu .. minimálne presne skúška náklonov, skúška plných brzd a tak .. či už na svojej motorke alebo na motorke cvičnej ..

vid napr, záznam z luhačovíc, tú spomínanú motoškolu m. lysého, alebo celú debatu motoškola tu na fóre odsledovat ..

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Poslední změna: 26. lis 2011 12:27 uživatelem Gastan.
26. lis 2011 12:24 #2

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Já jsem zrovna ve fázi, kdy se rozhoduji jestli se do takové konstrukce pouštět. Osobně bych to docela často na letišti využil. Musel bych to vymyslet tak, aby se to dobře sundávalo a nandávalo.
Jelikož mám data k úchytům pouze na CBF 600 S/N 2008 a novější, nejprve bych případně udělal jen na tento model.
26. lis 2011 15:20 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.503 sekund