Laďáky,úpravy výfuku atd

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Laďáky,úpravy výfuku atd

Miky Díry se daj zavařit záleží kde je udělal...
Já bych stejně nechtěl řvoucí motorku jen se mi líbí dva výfuky. A určitě by homologační vložka zůstala na místě.... Možná na okruhu bych to vyndal. Jinak v zásadě mám rád pěkný zvuk a žádný řev.
Honda CBF 1000 RS:)
07. říj 2014 17:02 #101

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 73
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Miky pro téma Re: Laďáky,úpravy výfuku atd

To já taky, ale ten můj se mi vůbec nelíbí. A kde myslíš, že ty díry jsou. V poslední přepážce.
07. říj 2014 20:44 #102

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd

Pamatujete když pan Rossi poprvé na okruhu představil BIG BANG? To je jediný zvuk , který se mi líbí, navíc je sériový, prostě super.

A pan Honda sám řekl: Nepastěte na to cizí výfuky, my se s originálama serem proto aby byly dobrý a jelo to jak má, a ne abyste je někde zmrvili , nebo vyhodili. I když musím též přiznat, že v přilbě tu svou motku vůbec neslyším, takže kvůli řazení pořád koukám na otáčkoměr, místo na cestu B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
13. říj 2014 23:27 #103

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd

Tiráku já jsem ten poslední co by obhajoval řvoucí výfuk... Ovšem s tou naladěnou motorkou z fabriky ti musím opravdu odporovat...
Ani výfuk ani řídící jednotka není naladěna. Jsou přizpůsobeny homologaci a nějakým ekologickým limitům. Takže věř tomu, že pokud si někdo dá tu práci a motorku dá na brzdu tak teprve objeví potenciál... Musí to dělat lidi co tomu trochu hoví a stojí to peníze... Pokud si narazíš místo tlumiče rouru od kamen tak to je jiný příběh. :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
14. říj 2014 22:19 #104

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd

Jindřichu, musím uznat , že jsem tu odpověď čekal.

Asi si pod pojmem "ladit" představujeme každý něco jiného. Ani Honda sám určitě neměl namysli laďák štelovanej na stolici. Myslím že origo kus nic nezkazí. pan Akrapovič na to má dozajista též svůj názor . Já osobně v tom nevidím smysl z jednoduchého důvodu. Honda vzala motor z CBR 98 tuším, předělala vrch, snížili užitný otáčky aby se na tom dalo normálně jezdit, cosik to vydrželo, a bylo to za nějaký rozumný peníze. Takovou motorku jsem si koupil. A spolehlivě mi slouží s minimální údržbou, klobouk dolů.
Pokud budu chtít něco co úžasně zní a jezdí, bude to taky Honda, ale zcela jiná. Jindro já to nepíšu abych Tě, nebo někoho jiného prudil. Jen se snažím říct, že je zbytečné předělávat něco tak úžasně spolehlivého, a funkčního, jako je CBF.

A původní moje otázka byla, jestli tu někdo pamatuje BIG BANG páně Rossiho na yeho Yamaze. Jindro, znáš ten zvuk? Byl to sériják, a ozval se až od 4 tisíc otáček, do tý doby předl jako mírné kotě :) Dodnes si pamatuju, jak to kluci přitáhli do HáKá na letiště, a mohl jsem se svézt (o nový sériovce jsem si tenkrát nemohl nechat ani zdát). Trošku jsem jí protáhl faldy, ta řvala a jela jak splašená. A já jen tahal, a přihlouple se tlemil do přilby B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
Poslední změna: 14. říj 2014 23:12 uživatelem tirak.cz.
14. říj 2014 23:00 #105

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd

Tak tady nevím o co jde podle rossiho se udělalo hodně ale tuhle věc neznám :evil: ... A já jsem v klidu osobně si taky myslím, že každá věc má svůj smysl. Ale uvědom si, že i výrobci motorek si uvědomují, že sériovou motorku nikdo nenechá (skoro) je to busnis :woohoo: prostě máš možnost si svůj stroj více či méně přizpůsobit a chybu neuděláš....
Honda CBF 1000 RS:)
15. říj 2014 19:28 #106

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd

Mám pro Vás tip jednak ohledně laďáku-navždy vyřešeno -tahle mašina má dva výfuky přepínatelné...a jednak ohledně gum-- páč je má z bot :)



15. říj 2014 22:48 #107

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Poslední změna: 20. říj 2014 17:02 uživatelem Hodys.
15. říj 2014 22:51 #108

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd

No vypadá to dobře myslím, že máš přes zimu co dělat vznikne určitě unikátní stroj.... CBF a místo michelinek boty..
Honda CBF 1000 RS:)
16. říj 2014 06:15 #109

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Poslední změna: 16. říj 2014 08:09 uživatelem Hodys.
16. říj 2014 08:07 #110

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.042 sekund