Laďáky,úpravy výfuku atd

Více
16. říj 2014 10:28 #111 od tirak.cz
Odpověděl tirak.cz pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd

JinT napsal: No vypadá to dobře myslím, že máš přes zimu co dělat vznikne určitě unikátní stroj.... CBF a místo michelinek boty..

Myslíš třeba Hodystroj? Nj, ale víš kolik o tom musí proběhnout debat? To se budou psát příspěvky, Hodys je za chvíli na 1200 :-) Přemýšlím jestli tu třeba nebudem vyhlašovat něco jako "Krandal roku",bylo by to něco jako Zlatý slavík, a vyhrál by ten, co tu prokrandá nejvíc příspěvků. Za odměnu by potom mohl poslat navíc prémiový příspěvek na provoz webu, bo zabírá svými tříslovnými příspěvky nejvíc placu B)

Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. říj 2014 16:52 #112 od JinT
Odpověděl JinT pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd
Von ten hodys je hroznej démon... on i z výfuků udělá ve finále gumy ze škrpálů... prostě to je číslo 1 žije.

Honda CBF 1000 RS:)

Více
16. říj 2014 18:14 #113 od Pepe
Odpověděl Pepe pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd
Je to tak tie emisie,hlukové EU normy..pred nedávnom som tu mal XVS 1100 bol to dovoz USA,bola na origo výfukoch a ten zvuk..peknýbasový,krásny,radosť počúvať.
CBF sa samozrejme otvoriť dá ale to je snáď zaujímavé skôr pre športovo ladenú chasu a je to trocha viac práce ako len vymeniť koncovku,ale proti gustu...osobne keď som kúpil Bandasku prvý zásah mala byť výmena koncovky,nie kvôli zvuku ale tá rúra ma srala no nakoniec som si akosi zvykol,tým chcem len povedať že niekedy zaváži aj estetika.

Více
17. říj 2014 12:08 - 20. říj 2014 17:01 #114 od Hodys
Odpověděl Hodys pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd

:) mám pro vás kluci krásnou stavbu...nemá boty ale výfuk tam je :)

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Poslední změna: 20. říj 2014 17:01 uživatelem Hodys.

Více
18. říj 2014 09:04 #115 od JinT
Tak tomu se říká sedět na motoru...

Více
18. říj 2014 12:01 #116 od Hodys
Odpověděl Hodys pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd

JinT napsal: Tak tomu se říká sedět na motoru...

bylo by zvláštní vědět kolik vážila ta motorka před a po úpravě :)

Více
12. bře 2015 16:52 #117 od accumulator
Zdravím. Trochu jsem pátral po laďácích na CBF 1000, tak kdyby někdo sháněl...

Delkevic v RD MOTO za cca. 8000,- Má DB killer ale nemá homologaci (ta cena je se slevou, musíš případně říct, že se ptal kolega na výstavě ). V Bikers Crownu výfuk Arrow. CCa 10000,- ale nemá mezisvody. Jsou to jenom koncovky. S homologací. No a pak jsem dostal nabídku z Redmoto na Scorpiony. www.scorpion-exhausts.com/product-details.html Komplet včetně mezisvodů a homologací za 12000,- Cena vždy za oba.
Jinak nejlevnější jsou asi Dominátory za cca. 6500,- Bez homologace a bez DB killeru.

Více
12. bře 2015 19:53 #118 od JinT
Já teď taky oslovil RDmoto taky jsem dostal kontakt na výstavě... Musím sehnat koncovku co nejkratší a upravit její napojení abych mohl sundávat kolo... a zatím to vypadá dobře Ixil s homologací za cca9600,- není špatný a mají i levnější modely.
Na starší CBF1000 jsem našel chlapíka co prodával starší Sharky docela se mi líběj a chtěl za ně 9tis ale pro mě by to bylo už moc práce a nestihl bych sezonu a navíc teď s letmou vidlí vy mi asi dvojitý výfuk i překážel.
PS: pro Rakousko budu ještě řešit problém s Katem origo je v koncovce a třeba Arrow má sítko v catalitic pipe. Takže to bude asi chtít trochu české tvořivosti... sítka jsem sehnal a asi do zahraničí si ho nainstaluju...

Více
16. bře 2015 15:56 #119 od JinT
Ahoj
Tak nakonec vzhledem k tomu že v Čechách jsou všichni jen nabízeči a nikdo nemá nic skladem... Což už mě trochu začíná štvát... jsem si našel náhodou na netu nový Beowulf... Původně je na FZ1, ale pokud budeme uvažovat, že důležitý je objem mohlo by to fungovat navíc byl extrémně levný a s homologační vložkou. Takže jako pokus to není nejdražší možnost....
Ještě musím vytvořit napojení a přípravu pro vložení Kat sítka pro oko rakouského žandára... a zkusím to konečně projet... a uvidíme kde soudruzi udělali chybu... jestli se mi to nepopere a nebudu letošní sezonu jezdit na Gas gasoj :woohoo:

Více
17. bře 2015 21:15 #120 od JinT
Tak jsem se dostal přímo k výrobci Beowulf vyměnili jsme si tři emaily. Bohužel homologace BSAU je pro UK... mají spoustu zákazníků z evropy a prý nikdo neměl problém ale doslova napsal některé regiony Evropy asi mohou být přísnější jak jiné....
Ještě zjišťuji jak se liší normy v EU a UK... Každopádně je rozdíl jestli se za koncovku dá 12tis nebo 4tis... a na letišti určitě párkrát spadne tak se aspoň nebudu bát o výfuk...

Moderátoři: PacousDamon