Laďáky,úpravy výfuku atd

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd

Práve preto som to pisal, ak by to robilo niečo iné ako úspora vahy a priestoru, napísali by to ;)
07. lis 2017 19:31 #161

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd

A kdyby uz nevedel jak dal blbnout, tak tady je jeste motor co by se mohl hodit :)
www.motorcyclenews.com/news/new-bikes/20...ember/honda-cb1000r/
08. lis 2017 03:34 #162

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd

Motor CB to bylo první a nejjednodušší co mě napadlo... ale problém je s codem motoru umím to přepsat... ale zase koupíš něco rozstřeleného vše nainstaluješ a někde to zadřeš... to se mi úplně nechtělo to co jsem našel já na paletě najeto 16tis hm děkuji... :whistle: Uvidíme co se stihne tu motorku nemůžu prodat nikomu kdo nebude vědět o co jde... ale asi mě ani nic netlačí jí prodat... já v podstatě každou sezonu mám novou motorka roste se mnou a musím říct, že na okruhu krom maximálky mě nic nelimitovalo... a to jsem měl silniční nastavení bez utaženého tlumiče řízení atd... takže tam jsou ještě velké rezervy... a motor... evidentně nebyl hlavní problém předjel jsem ji upravené 600 s lamináty ale taky mě předjelo NC-čko takže v motoru to nebude :evil: :evil: ikdyž pokud se mi podaří ho posílit vadit mi to nebude ale bude to ještě víc o hledání brzdných bodů.. atd.
Honda CBF 1000 RS:)
08. lis 2017 08:08 #163

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd

Abych tam nezanášel někomu vlákno přidám to sem tohle musí za 7pracovních dní jet včetně odbrždění...sekra do čeho jsem se to zase dostal... schází má 8cm Titanové trubky jinak už by byl výfuk spojený :silly:


Honda CBF 1000 RS:)
26. čvc 2018 10:51 #164

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd

Ta první fotka se mi mázla je tam málo světla jedná se o Akrapovič celo Titan hlavně je to bomba jak je lehký a super, že to je výrazně větší průměr při ladění motoru už jsme nemohli přidat víc než 10kw protože se motor dobře nevyplachoval... Takže jsem opravdu zvědav a netrpělevej takže místo přes zimu to ladím už teď jsem fakt pako :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
26. čvc 2018 10:54 #165

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd

polohu stupaček a nový držák výfuku budeme muset udělat na tomto přepákování po pravdě nevím zda se mnou ještě klára bude jezdit a víme, že to nebude určitě dřív než za dva roky je tedy teď možné moto předělat na jednosic…
a tohle by mělo řešit polohu stupaček www.pptuning.eu/catalog/tuningove-dily/744f
Honda CBF 1000 RS:)
26. čvc 2018 10:57 #166

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd

Tak ta jedna roura u te novejsi je fakt desna, ale aspon usetris, ze nemusis kupovat dva akrapy
26. čvc 2018 13:29 #167

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd

Ta se už používat nebude jen Y roura vedla do koncovky dnes jsem trubku sehnal takže se jen propojí na můj výkon se akrap na CBF rozhodně nedělá :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
26. čvc 2018 19:31 #168

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd

Tak výfuk jde do finále bohužel jsem ztratil všechny pružiny které ho mají spojovat a v současné době to je největší komplikace.. v rámci vývoje ještě musím přesunout ovládání přívěry... to se zatím vyrušit nepovedlo a asi to už dál řešit nebudu přijde na místo hlavního stojanu... Ve finále obrovská titanová koncovka které jsme se skoro lekl (byla originál k tomuto systému) po menší délkové úpravě na moto hezky sedí a v podstatě je i se svodem výrazně lehčí jak karbonový Beowulf jediné asi blbé bude to, že si budu muset opět zvyknout že mi výfuk bude pálit :woohoo: a další věc kterou asi budu muset řešit je boční kufr až se bude dávat snad se vejde a tepelný štít který dostal kvůli Beowulfu… bude doufám dostatečný protože tahle roura je hrozivá :evil: :evil: :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
02. srp 2018 08:39 #169

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd

ještě celý upravený tlumič jeho hmotnost je dech beroucí a Akrapovič musím říct nic nešidí síťka dva druhy vaty fakt dobrý... :woohoo:

Svody jsou dělené každý válec má svojí podstivou světlost malý křeček bez vydechnutí proleze až do motoru
Honda CBF 1000 RS:)
02. srp 2018 08:42 #170

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.533 sekund