Laďáky,úpravy výfuku atd

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd

Velikosti to pripomina trochu ten obrovskej sud, co ma Bandit :-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
02. srp 2018 08:46 #171

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd

Jinak z motorky se už opravdu sundalo takového železa že jsem až čuměl.. :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
02. srp 2018 08:52 #172

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd

To uz se ale CBFku podoba fakt jen pohledem do technicaku, ne? ;-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
02. srp 2018 08:56 #173

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd

Výfuk Bandita nebo i origo CBF je výrazně větší... tohle jen vypadá na motorce je to docela decentní...
Honda CBF 1000 RS:)
02. srp 2018 09:19 #174

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd

Na dotaz jednoho člověka co stál u motorky co je tam ještě originální jsem musel chvilku přemýšlet...
Rám.... zatím ještě podsedlovka a kapoty, chladič, některé hadice, některé dráty, světla nádrž... :silly:
Honda CBF 1000 RS:)
02. srp 2018 09:24 #175

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd

Dnes už vím, že by bylo lepší začínat přestavovat Hondu CB 1000r na CBF :woohoo: :woohoo: ale když ta byla výrazně dražší a prostě jsem na ní v roce 2010neměl ani finančně ani jezdecky... a možná skočit rovnou na CB1000r nebo FZ1 tak tady teď nejsem...
A musím říct, když dáváš na rovnice s CBF.... Ducati 1098 s termignoni nebo do kopce dojíždím FZ1 případně bereš na plný plyn do kopce Triumf speedtriple 1050 … tak si říkám na CBF není tak špatný stroj :evil: :evil: :evil: a je hezké když se přijdou podívat co je to vlastně předjelo za motorku :whistle: je to hrozně znát když je opravdu reálných 120koní na zadním a110Nm kole je to už slušná síla... A mě jako naprostému amatérovi to stačí.... i tak se bojím :pinch:
Honda CBF 1000 RS:)
02. srp 2018 09:30 #176

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd

Takže klucí když laděný výfuk tak komplet takže tady je Akrapovič celo titan upravený pro potřeby Hondy CBF.... myslím, že i výsledek není nijak špatný ani rušivý... :whistle:



oproti beowulfu který byl kratší je paradoxně ještě lehčí...
Honda CBF 1000 RS:)
03. srp 2018 12:06 #177

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd

JinT napsal: oproti beowulfu který byl kratší je paradoxně ještě lehčí...


Řekl bych ,že se k celkovému vzhledu motorky hodí víc než ten Beowulf . Ten sice také není špatný ,ale ten nový titanový vypadá klasičtěji a odpovídá ročníku motorky . Tehdy se ještě takové výfuky dávaly,a podle mě to těm motorkám slušelo víc .. Působí to jako celek kompaktněji,navíc vypadá víc cestovně takže odkazuje na původ CBF ...Takže za mě super,citlivě udělaný funkční díl
05. srp 2018 20:11 #178

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd

Překvapil mě i zvuk zatím ani neexistuje tlumivka je ztracená.. (budu dodělavat) ale musím uznat Beowulf ikdyž jsem si na něj časem zvykl po nějaké době byl až dost silný... hodně duněl... tohle má úplně jiný zvuk takový akorát a když vidím policajty nemusím mačkat spojku a plachtit... podle mě je to příjemný ton a neřve cca do 5tis... ovšem s nárůstem výkonu jsem si na Sosnové při předjetí prožil i powerwheele to jsem ani já nečekal a jestě dvakrát za sebou ale přeci tu Nudu 900 nenechám ujet :evil: :evil:
A zvuk bych řekl je velmi pěkný i ve výškách ale po pravdě musel by to potvrdit nezávislý pozorovatel ani beowulf jsem neslyšel až na videu z mobilu a musím zase počkat na Brno aby mi Klára nahrála cílovku :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
06. srp 2018 07:01 #179

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Laďáky,úpravy výfuku atd

Tak už mám graf není tak hezky vyhlazený ale bylo to bržděný za jeden večer a ještě tam asi přes zimu nějaké úpravy budou(například se musí ještě nastavit vyšší otáčky motor vy měl mít cca o 1000 až 1500ot víc... ale výkon zatím je na zadním kole 92kw a 103Nm...
nějak jsem se popletl ve čtení grafu a napsal jsem předtím 110Nm ale nebylo tam tolik...

to znamená oproti sérii je to 79kw a 95Nm to vyrostlo docela hezky....
Honda CBF 1000 RS:)
14. srp 2018 08:18 #180

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.586 sekund