ORIGINÁL KUFRY CBF 600,1000,500

  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 0
Zdarec, řeším takovej menší problém. Podařilo se mi sehnat originál boční kufry i s držákama, ale nemůžu ty držáky dostat na moji cbf 600. Sice ty držáky jsou určený na cbf 1000, ale to si myslim že neni problém. Podle mě maj zadky uplně stejný. Ty držáky jsou na 3 šrouby. Jeden u výfuku ten tam dostanu, jeden u kapotáže ten tam taky dostanu, ale to třetí oko padne do takový gumový součásti, která by se měla dostat do míst kde je madlo spolujezdce. Po dlouhodobém zkoušení různých variant, jsem rezignoval a zjistil že to asi sám nezvládnu. Tak je tady pár možností: 1.cbf 1000 má trochu jiný madla spolujezdce. 2. chybí mi tam nějakej díl z montážní sady, 3. jsem de..... :laugh: (jinak samozřejmě návod na montáž nemám, tak kdyby někdo měl rovnou návod tak budu happy) díky moccc
14. kvě 2012 09:56 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Neřeknu ti přesně jak to je s bočními kufry Honda, ale Givi dělá kufry pro Hondu a mám kombinaci horní Top kufr Honda a boční Givi, což může být podobné.
Třeba ti to nějak pomůže.
Viz. foto: luhamoto.blog.cz/1011/bocni-kufry-givi-na-hondu-cbf-600
Poslední změna: 15. kvě 2012 16:02 uživatelem Luhamoto.
14. kvě 2012 18:38 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Možná kecám, ale někde jsem viděl, že držáky origo kufrů byly místo madel. Tuším, že to bylo kdesi v inzerátu, kde dotyčný prodával svojí CBF s origo kufry a původní madla dával k tomu...
Praha 4 - CBF 600S 2004
15. kvě 2012 01:26 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Eddie75 napsal:

Možná kecám, ale někde jsem viděl, že držáky origo kufrů byly místo madel. Tuším, že to bylo kdesi v inzerátu, kde dotyčný prodával svojí CBF s origo kufry a původní madla dával k tomu...

Jj, taky mám ten pocit, že origo madla jsou pryč a místo toho je tam zohýbaná trubka držáku.
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
15. kvě 2012 16:34 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Jo ještě jsem si vzpomenul, že nějaké fotky mám. Původní madla a origo boční držáky s kuframa Honda.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

15. kvě 2012 17:22 #5

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

15. kvě 2012 17:22 #6

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.



Zadní část CBF 600 od 2008 je stejná s litrem. Na ten tvůj model nevím jestli to bude pasovat.

PS: Můžeš vložit fotku, kde ti co nesedí, možná se dá něco vymyslet?
Poslední změna: 15. kvě 2012 17:28 uživatelem Luhamoto.
15. kvě 2012 17:23 #7

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 0
No to by bylo docela špatný kdybych muse ty madla sundat, to já je tam chci :laugh: nechce se mi je dávat pryč k tý cbf prostě patřej. Jinak jak jsem to měl sundaný, tak jsem to tam zkoušel bez madel a pořád mi to nějak nesedělo. Napadají mě 2 věcy: Buď si dojdu přímo do HONDY k prodejci a zeptám se ho jestli by nebylo možný nějakým způsobem získat manuál nebo aspon oskenovat ty nejdůležitější obrázky, nebo mám zkušenosti s jedním servisem že si poraděj ze vším, tak by se na to podívali. Bohužel by to byla ta dražší varianta. :unsure: Kdyby jste někdo měl origo kufry na 1000cbf a nebo možnost detailnějšího fota uchycení držáků, budu vám vděčnej...... B)
15. kvě 2012 17:27 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 0
Luhamoto napsal:

Jo ještě jsem si vzpomenul, že nějaké fotky mám. Původní madla a origo boční držáky s kuframa Honda.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Díky moc ale myslim si že mám zrovna ten druhej model s těch 2 nebo 3 co se dělaj. Ale díky moccc ;) ;)
15. kvě 2012 17:30 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 37
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, jsem tady nový a koupil jsem CBF 1000 (2007 ABS) vč. držáků na kufry a s originál plotnou Honda na topcase. Bohužel teda bez kufrů - nevíte, jestli se (a kde) dá sehnat nějaký postarší topcase? Pak předpokládám, že by bylo jediné řešení - sundat plotnu a dát tam jinou (Givi) s jiným kufrem... díky!
08. srp 2012 16:01 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.535 sekund