široká řidítka

  • Příspěvky: 39
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl vilík pro téma Re: široká řidítka

Zdar, mám na N-ku neoriginální řidítka široká 73 cm a jsou mnohem nižší než originální. Posez v pohodě a pěkně se to řídí.
14. srp 2012 20:37 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: široká řidítka

tirak.cz napsal:

Jenom snad podotknu že nemá cenu podstavit řidítka výš než bývá originál.Původně jsem si myslel že vyšší úchop mi pomůže od bolavého předloktí,ale zase se mění poloha nohou,a to dost nepříjemně.Takže řidítka výš opravdu ne:-)


Mě se osvědčilo(DOST osvědčilo) zakoupení a montáž "podložek"pod origo řidítka-2.5cm zvýšení s 2,5cm odskokem blíž k sobě.Na cestování a vůbec je to daleko příjemnější a nejen záda mě za to řekly-děkuju :) .
14. srp 2012 20:50 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re: široká řidítka

Malp napsal:

tirak.cz napsal:

Jenom snad podotknu že nemá cenu podstavit řidítka výš než bývá originál.Původně jsem si myslel že vyšší úchop mi pomůže od bolavého předloktí,ale zase se mění poloha nohou,a to dost nepříjemně.Takže řidítka výš opravdu ne:-)


Mě se osvědčilo(DOST osvědčilo) zakoupení a montáž "podložek"pod origo řidítka-2.5cm zvýšení s 2,5cm odskokem blíž k sobě.Na cestování a vůbec je to daleko příjemnější a nejen záda mě za to řekly-děkuju :) .


Malp,
môžeš dať link na tie "podložky"?
nebol problem s dlzkou laniek?
Poslední změna: 14. srp 2012 23:52 uživatelem boco818.
14. srp 2012 23:51 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 40
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl pater fefe pro téma Re: široká řidítka

Zdravim, tiez uvazujem nad podlozkami od SW Motech- zvysenie a priblizenie riaditok a jedine co ma trapi- ci nebude treba menit lanka ( s kablami si poradim ).
Ak by ich bolo treba menit, tak sa na to ... :-)
15. srp 2012 13:35 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: široká řidítka

Já mám řídítka v origo výšce široká 80cm,a spojka i plynová lanka jsou akorát.Opravdu akorát:-)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
15. srp 2012 18:54 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: široká řidítka

www.hzmoto.cz/cz/e-shop/815694/c6289-zvy...-cerne-swmotech.html
Vypadají takhle,-s tím,že je mám 25mm/25mm(hore/curik)a NIC nebylo třeba upravovat.Lanka OK-bez problému,max. lehce uvolnit elektroinstalaci jdoucí na řídítka.

Kupoval jsem je v -Sumoto Brno,ul. Cacovická "nějaký ten pátek zpátky" a stály tehdy tuším okolo 1200kč.Napřed mě bylo líto za takový kousek "čehosi" vypláznout takovou kupu chechtáků,po montáži a projetíse jsem si nadával,že jsem je tam měl dát ihned po koupi mašiny.Za mě OK.
15. srp 2012 20:32 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: široká řidítka

Nj,ale chtělo by to šířku řídítek,to je dost důležitý údaj.
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
16. srp 2012 15:11 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Re: široká řidítka

Malp napsal:

www.hzmoto.cz/cz/e-shop/815694/c6289-zvy...-cerne-swmotech.html
Vypadají takhle,-s tím,že je mám 25mm/25mm(hore/curik)a NIC nebylo třeba upravovat.Lanka OK-bez problému,max. lehce uvolnit elektroinstalaci jdoucí na řídítka.

Kupoval jsem je v -Sumoto Brno,ul. Cacovická "nějaký ten pátek zpátky" a stály tehdy tuším okolo 1200kč.Napřed mě bylo líto za takový kousek "čehosi" vypláznout takovou kupu chechtáků,po montáži a projetíse jsem si nadával,že jsem je tam měl dát ihned po koupi mašiny.Za mě OK.


Cili riditka jsi uz nechal puvodni sire?
Se tam na to mrknu a vyzkousim :)
Melo by to byt www.sumotobrno.cz/www-webreal-cz-sumotob...u-22-dozadu-stribrne
Poslední změna: 20. srp 2012 21:29 uživatelem Mefisto.
20. srp 2012 21:23 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: široká řidítka

Mefisto napsal:

Se tam na to mrknu a vyzkousim :)
Melo by to byt www.sumotobrno.cz/www-webreal-cz-sumotob...u-22-dozadu-stribrne[/quote]
Ano,tyto udělají stejnou službu,já je mám trošku jiný-ne ze šikma,ale jen vodorovný odskok,nicméně v nabídce už jsem je nenašel.Pocitově - po přiblížení/zvýšení řidítek už mě šířka vyhovuje a nemám potřebu rozšiřovat.
21. srp 2012 05:59 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
22. srp 2012 21:55 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.901 sekund