LED pasky do kufru (brzda,svetlo,blinkry)

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22
Ahoj,
uvazoval jsem ze si udelam sviceni do kufru GIVI (ano existuje original brzdove svetlo).
uvazoval jsem ze bych si delal sviceni, brzdovku i mozna blinkry. Zapojeni nebude az takovej problem, ale nemam poneti jak velkou svitivost by to melo mit. Vetsinou u led pasku je napsano jakou to ma svitivost na metr, ale ja vubec nevim kolik by to melo byt (samozrejme brzdovku vice, respektive bych delal ten pasek asi delsi).
Hodlam to delat jako projektik na zimu, ted leda zjistuju informace (mozna se rozhodnu to zabudovavat i do bocnich kufru).
Jestlize mate nejake napady jak resit propojeni plotny a kufru at nevymejslim kolo, tak budu rad.
03. zář 2012 13:52 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 0
Kromě brzdovýho světla to asi nebude moc kamarádit s předpisy ;o)
03. zář 2012 21:36 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 55
  • Obdržená poděkování 0
Pokud jsi manuálně zručný :woohoo: , jdi do toho. Tady máš moje verze LED pásků, zabudovaných do original topcase Honda a také brzdové světlo - u něj je potřeba vytvořit "reflektor" - a to je vcelku piplačka.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.


Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.



Ale záleží na kufru - do některých typů GIVI by to vůbec neměl být problém.
Mnoho štěstí a vytrvalosti při tvorbě :S .
Moje CBF1000 byla moc fajn, ale Géeso je extáze :)
08. zář 2012 21:26 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
To vypadá pěkně.Sice jsem o tom neuvažoval,ale přes zimu třeba změním názor B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
09. zář 2012 21:16 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
ja som sa tiez rozhodol spravit svetla do kufrou a vyzera to takto...
05. říj 2012 19:40 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
Poslední změna: 05. říj 2012 20:15 uživatelem martincito.
05. říj 2012 19:46 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
mám givi a pokukoval jsem taky po brzdovém světle,je tam na to taková příprava ale vůbec nevím že se tam dávají led pásky,takže se rád přiučím brzdovka by se mi líbila a jak funguje to rozpojení když sundám kufr?
05. říj 2012 21:25 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
tak ja som to tam nedaval to oreginal od givi ale som si to sam urobyl a vysledok sa my paci.... ja som to spravil tak ze som sa napojil na brzdove svetlo pomocou rychlospojky

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.


napojil som ju len na plus a to som potom napojil na led pasik ktory som mal priparveny ten som pretiahol cez kufor tak aby my to nevadil aby co najmenej zavadzal a prepojil som to cez napichovacku-svorkovnicu
nieco taketo

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.


a to sluzi ked chcem dat dole kufor len to rozpojim a je to .... ja som potreboval viac kontaktov lebo tam mam aj semrovky takze tak... potom som minus napojojil len na kostru a to tam kde je sruba na vymontovanie zamku a funguje to... nieje to nic zlozite....
Poslední změna: 05. říj 2012 22:24 uživatelem martincito.
05. říj 2012 22:21 #8

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Vidím, že jsis s tím vyhrál. :)

Nechci ti do toho nějak kecat, jen bych tě spíš chtěl upozornit, že ty směrovky nesmějí být červené! Je to na zbytečný flaster.

V ČR dokonce má Policie oprávnění ti přikázat prohlídku na STK (myslím do vzdálenosti 5 km od místa, kde tě zastaví) a pokud je zjištěna jakákoliv závada prohlídku platí provozovatel + pokutu od Policie.

V ČR to upravuje zákon č.56/2001 Sb. Jeho prováděcí vyhláška 341/2002 Sb. a neposlední řadě metodika EHK Předpis Evropské hospodářské komise Organizace spojených národů (EHK/OSN) č. 6 – Jednotná ustanovení pro schválení typu směrových svítilen motorových vozidel a jejich přípojných vozidel

PS: Jen ze zkušenosti můžu ještě říct, že v případech, kdy se stane dopravní nehoda a jsou jakékoliv pochybnosti ohledně osvětlení, vždy se provádí podrobná kontrola. A zajišťují se pro expertízu žárovky z daných světel atd.
Pak se stává, že pojištovna se na tom ráda točí při vyplácení jakékoliv škody na zdraví i majetku.
Poslední změna: 06. říj 2012 08:31 uživatelem Luhamoto.
06. říj 2012 08:17 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
to viem ze nemaju byt cervene to som len skusal ako to asi bude vyzerat a chcem tam dat oranzove alebo ich asi odpojim... ;)
06. říj 2012 12:39 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.696 sekund