NÁVOD - Vyleštění svodů

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Vyleštění svodů

já to nechám opravit brácha se loni s varaderem válel a taky měl děravou nohavici a opravili to pěkně
02. led 2013 19:10 #51

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Vyleštění svodů

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.



Fajnová díra
02. led 2013 19:18 #52

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 62
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl hasa pro téma Re: Vyleštění svodů

Tak jsem se dal do leštění svodů přípravkem "Bluing Remover" od FY. AUTOSOL. - a fakt to funguje čuměl jsem na to jak péro z gauče jo jinak jsem ho objednal u f. COMINVESTCZ / odkaz je na předešlých stránkách/ za cenu 371, - Kč a v současné době bez poštovného a balného - tak objednávejte - fak to funguje
08. led 2013 13:20 #53

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 31
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl vlastaCBF pro téma Re: Vyleštění svodů

Vyleštění je skvělé, já používám přípravek SITOL - tekutý, obsahuje kromě abraziva i čpavek a je to až do lesku. Pokusím se připojit fotku (nedaří se mi to) i krytu prostředních trubek, aby nebyly pískované předním kolem.
12. led 2013 20:24 #54

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 31
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl vlastaCBF pro téma Re: Vyleštění svodů

Teď sem snad ta fotka vleze Kryt svodů proti opískování od př.kola.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

12. led 2013 20:39 #55

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Vyleštění svodů

nechci tě urazit ale radši si jednou za rok vyleštím svody přípravkem od autosolu než abych si na moto dal tohle
12. led 2013 21:57 #56

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 31
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl vlastaCBF pro téma Re: Vyleštění svodů

Neboj, já se neurazím. Mě to vyhovuje-pískuji nerez plech s. 0,6 mm raději než výfuky. Jinak na krásu jsou jiné motorky než CBF i když modely po r.v.2010 jsou již na vzhled lepší . To mám na své Hondě ještě Teploměry vody a venkovní teploty, rozšířená zrcátka, cyklotacho na počítání průměrů a kromě držáku navigace i destičku na mapku nebo itinerář. Vše vlastní výroby. To by tě asi kleplo! Měj se a dík za názor. Negativní je vždy důležitější než souhlasný. Vlasta CBF
07. úno 2013 00:02 #57

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl corvette pro téma Re: Vyleštění svodů

Vlasta zaujimavy patentik a v dobe ked si ludia aj olej nechavaju menit v servisoch a teda technicke zrucnosti motorkarov zacinaju a aj koncia pri otoceni klucika je pekne vedit ze existuju ludia ktorych bavi robit si pre svoji motorecku nieco svojpomocne...ja som tiez velky fanda stylu made in ja... niekto musi mat moto vybijanu origos doplnkami a dela pak machra a niekto venuje tomu cas chut ba dokonca aj lasku pri vyrobe vlastnych vychytavok a to potom prehlbuje vztah k motorke....

Btw ja mam zvod vypaleny az do cervena :lol:
07. úno 2013 10:06 #58

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Vyleštění svodů

corvette napsal:

Vlasta zaujimavy patentik a v dobe ked si ludia aj olej nechavaju menit v servisoch a teda technicke zrucnosti motorkarov zacinaju a aj koncia pri otoceni klucika je pekne vedit ze existuju ludia ktorych bavi robit si pre svoji motorecku nieco svojpomocne...ja som tiez velky fanda stylu made in ja... niekto musi mat moto vybijanu origos doplnkami a dela pak machra a niekto venuje tomu cas chut ba dokonca aj lasku pri vyrobe vlastnych vychytavok a to potom prehlbuje vztah k motorke


To cheš říct že ti lidé co na moto nemají nic vlastnoručně udělanýho a maj jen origo že jsou machři víš co já strávým času moto s leštěním aby byla stále pěkná

07. úno 2013 11:04 #59

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl corvette pro téma Re: Vyleštění svodů

no leštenie je veľmi náročná činnost pre slečinky a motometrosexuálov :silly: ..motorkári jazdia a sem tam ked uz nevidia farbu motorky tak blato a špinu len tak pretrú :silly:
07. úno 2013 11:12 #60

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.695 sekund