Tempomat

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Tempomat vytvořil uživatel Honza CBF

Ahoj přemýšlel někdo o tempomatu? mě se celkem zamlouvá Vista cruise control dost často jezdím po dálnicích tak by to mohlo být pohodlnější.
Poslední změna: 23. lis 2012 20:41 uživatelem Honza CBF.
23. lis 2012 20:38 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Tempomat

Honza CBF napsal:

Ahoj přemýšlel někdo o tempomatu? mě se celkem zamlouvá Vista cruise control dost často jezdím po dálnicích tak by to mohlo být pohodlnější.

v autě je tempomat bomba,když převážím auta tak si to užívám ...na motorce jsem ho zatím neviděl ,ale vypadá to zajímavě ...mrknu na recenze
23. lis 2012 22:31 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Tempomat

ještě víc se mi líbil brakeway cruise control ale ten je drahej a maj ho jen v americe
23. lis 2012 22:33 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Tempomat

23. lis 2012 22:36 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Tempomat






tady je ta vista...taky to nevypadá zle...cestou do Itálie by se mi hodil :)
Poslední změna: 23. lis 2012 22:54 uživatelem Hodys.
23. lis 2012 22:54 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Jantar_350 pro téma Re: Tempomat

Tak to vidím poprvé v životě, ale musím říct, že se mi to zdá jako životu nebezpečný na motorce, něják si to nedokážu představit, kdyby se něco stalo, jak to vypnout, dobrej je ten s tím vypínáním, když se klepne do brzdy. Já bych se toho bál, ale v autě je to výborná věc.
A teď se mnou na hranici a upálit ;o)
23. lis 2012 23:31 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Tempomat

Zajímavá fíčura, zrovinka minulý víkend by se mi hodila. V té kose jsem měl úplně zmrzlé prsty. Levá ruka šla uvolnit a prokrvit, ale pravou jsem musel držet rychlost nebo zastavit, abych si ztuhlé prsty rozhýbal. Samozřejmě jde vymáčknout spojku, ale tu taky nemůžeš držet věčně. Nicméně, pokud by tenhle tempomat nešel vypnout brzdovou páčkou, je to jízdenka do hrobu.
23. lis 2012 23:56 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: Tempomat

Je to hnus velebnosti. Kdo to kura vymyslel dát na motorku tempomat? Hnus,a fijalovej. Motorku si užívám když tahám za heft,ne když se tam válím jak v tiráku :angry: . A jestli vás chlapci moji líní bolí zápěstí,tak prostě trénujte B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
24. lis 2012 00:09 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Tempomat

tirak.cz napsal:

Je to hnus velebnosti. Kdo to kura vymyslel dát na motorku tempomat? Hnus,a fijalovej. Motorku si užívám když tahám za heft,ne když se tam válím jak v tiráku :angry: . A jestli vás chlapci moji líní bolí zápěstí,tak prostě trénujte B)


:laugh: přemýšlím jak trénovat pravou ruku přes zimu...doufám že nemyslíš nějakou prasárnu :laugh:
24. lis 2012 00:55 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Tempomat

Dr.Pilulkin napsal:

Zajímavá fíčura, zrovinka minulý víkend by se mi hodila. V té kose jsem měl úplně zmrzlé prsty. Levá ruka šla uvolnit a prokrvit, ale pravou jsem musel držet rychlost nebo zastavit, abych si ztuhlé prsty rozhýbal. Samozřejmě jde vymáčknout spojku, ale tu taky nemůžeš držet věčně. Nicméně, pokud by tenhle tempomat nešel vypnout brzdovou páčkou, je to jízdenka do hrobu.



zatím je to 50 na 50 pro i proti :) na dlouhý trasy věřím že je to bomba jel jsem 8OOkm po dálnicích a je to dlouhý,ale jistý riziko tam bude s tím vycvakáváním včas to uznávám...je to fakt na jen na dálnici a opatrně... :)
24. lis 2012 01:01 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.884 sekund