bluetooth sluchatka - intercom

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22
Ahoj lidi.
Nejak jsem tohle nikdy moc neresil, protoze jsem mel holky ktere se mnou moc nejezdili, ale ted mam partnerku ktere se libi na motorce, takze jsem zacal resit komunikaci mezi jezdci.
Zase do toho nechci investovat takove penize, takze treba velke sady od Cardo ktere umoznuji komunikovat i na kilometr me asi az tak nehrozi.
Nasel jsem tuto sadu SCALA RIDER TEAMSET jen za 3600Kc pro 2 lidi coz mi prijde velmi dobra cena od osvedcene firmy. Mate s tim nekdo zkusenosti?
neni tam psana zadna vzdalenost, takze predpokladam ze dosah je treba jen par metru tudiz komunikace mezi 2 motorkama moc neprichazi do uvahu co? Bude to tak ze treba navigaci (tomtom urban rider) budeme slyset oba dva, stejne tak treba telefon ktery je pripojen taky do toho tomtoma? Eventuelne kdyz v mobilu pustim nejakou muziku protlacim to do toho take? (nenasel jsem jestli to podporuje nejake ty stereo profily).

Obecne jestli mate jine typy na intercom ktery se zaroven napoji na navigaci a je za rozumnou cenu a kvalitu, tak to uvitam (nejake pripojeni mobilu nebo mp3, uz je spise navic, komunikace mezi motorkarema by byla hezka, ale neni dulezita)

Diky za postrehy
27. lis 2012 16:51 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0
Doporučoval bych třeba tenhle:
www.zbozi.cz/vyrobek/cellularline-interp...?seradit=nejlevnejsi

Už je sice na trhu nová verze f5, která má větší dosah, a možnost konferenčního hovoru, takže se slyší i několik motorek, ale tohle bude jistě stačit...
Já sám používám už asi 3 roky starší verzi f3, a plně dostačuje.
Umí to volitelně, tel, nebo spolujezdce, nebo druhou motorku, a ta f4 by měla zvládnout i navigaci...
Není to sice úplně levné, ale zase naprosto spolehlivé a vyborně fungující. I ta moje stará verze, má slyšitelnost i kolem 120 km/h bez problémů a domluvili jsme se i ve 160!
Poslední změna: 27. lis 2012 18:18 uživatelem mikusak.
27. lis 2012 18:09 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Já používám dlouhodobě InterPhone ještě z dob, kdy neoznačovali žádné verze. :-) Používáme běžně i mezi dvěma motorkami a v pohodě. Tenkrát se mi podařilo sehnat dva výprodejové kusy po cca 2.000Kč a dodnes spokojenost.
Přímo ten Scala Rider neznám, ale obecně bych čekal, že to bude podobné - tedy na jedné motce bez problémů a mezi dvěma do rozumné vzdálenosti také.
Jen pokud má někdo ve tvém okolí již něco takového koupeného, ohlížel bych se po stejné značce/typu, ať se můžete propojit navzájem.
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
28. lis 2012 09:16 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 0
Tak ja mam komunikator z ciny dealextreme.com - tusim a maximalna spokojnost... mam sadu za 92eur dosah je cca 800metrov,jednoducha instalacia, jednoducha obsluha, perfekne fungovanie. Ma nieco ako dve moznosti fungovania, zalezi, ako ho zapnem, bud iba ako jedno zariadenie alebo ako ako zariadene pripravene na komunikaciu s druhym zariadenim... cez bluethoot sa sparuje s telefonom, takze sa daju z mobilu pustat mp3jky, pocuvat pokyny z navigacie, ak niekto vola tak po par sekundach automaticky prijme hovor - ale mozte ho este pocas toho ako.zvoni aj zrusit... dlhsim.podrzanim urciteho tlacidla mozte pocad jazdy volat na posledne cislo, ktore je v telefone v zozname hovorov. a ako tak volavam pocas jazdy v mojej huciacej prilbebkazdybhovori ze ma pocuje uplne krasne a cisto vobec ziadne hucanie ani nic..n.Ja kedze pouzivam tuto fazu komunikatora kedze druhy je doma v krabicke...ale da sa zapnut tak ze budu oba komunikatori moct komunikovat medzi sebou.. takze ja by som do nejakeho znackoveho komunikatora co stoja majland nikdy nesla..... som maximalne spokojna s tymi ktore sa funciami rovnaju tym za 300eur
28. lis 2012 10:02 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22
corvette:
no neco takoveho bych si klidne predstavoval. Nemam predsudky proti cinskym vyrobkum, ale pravda je ze je to dost sazka do loterie, popis nekdy uvadi veci ktere tam pak tak uplne nejsou, a nebo popis je velmi kratkej. Co jsem tak cetl, nekdy jsou problemy s citlivosti mikrofonu a nebo s vydrzi na baterku.
Tak kdyz by ses koukla jak se to presne jmenuje, tak by bylo vyhodne mit necfo s cim mas zkusenost.
Diky
28. lis 2012 10:11 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 0
Som z mobilu..ked budem na nete hodim tu link...nikdy som s nicim z ciny nemala problem...akrat sa na veci z ciny caka tak cca mesiac a musisbmat paypal... a nas na sk na motoportali je samostatna tema o takychto komunikatorov a tusim zatial vsetci spokojni... takze nebala by som sa toho....
28. lis 2012 10:19 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 0
29. lis 2012 17:24 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22
Diky Corvette, to vypada zajimave a pro me pouziti naprosto dostatecne, asi to bude horky kandidat darku pod stromecek ktery si dam sam sobe :-)
Diky za snahu a osobni zkusenost.
30. lis 2012 10:36 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0
30. lis 2012 10:49 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22
Dik honzo, taky by se mi to libilo, ale za tu cenu kde ty bude mit jen set pro sebe, ja budu mit skor 6 setu co tu dala corvette. Nejsem proti si priplatit za nejake funkce navic, ale platit sestinasobek je pro me trochu moc. A stejne ty systemy nejsou predpokladam kompatibilni, tudiz kdyz ma nekdo Cardo a jinej ma tenhle Cellularline, tak se stejne nedomluvi, takze komunikaci mezi ruznyma motorkama neresim, kdyztak si pokecam jenom s Corvette :-D
30. lis 2012 11:00 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.582 sekund