bluetooth sluchatka - intercom

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Pokud je to pres BT tak by to melo fungovat i v kombinaci od jinych vyrobcu
16. pro 2012 06:39 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0
Dneska proběhla zkouška interphonu f5 co mi nadělil včera ježíšek a je super.
25. pro 2012 16:24 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0
Dneska proběhla zkouška interphonu f5 co mi nadělil včera ježíšek a je super.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

25. pro 2012 16:24 #13

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Interphone je parádní, akorát si to holt chlapci nechají patřičně zaplatit...
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
25. pro 2012 16:38 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 17
  • Obdržená poděkování 0
Znáte ještě nějaký další komunikátory co se dají použít a mají dobré vlastnosti, rád bych si taky jednu sadu pořídil hlavně kvůli přítelkyni a do budoucna i pro spárování více motorek ...

koukal sem na obě sady, které tady prezentujete a určitě už jsou i další s novými vychytávkami... jen se mě je nedaří najít ty názvy jsou příšerný :) a špatně se hledají dík za info
10. úno 2014 21:03 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
My jsme dostali k Vánocům a nainstalovali Interphone F4. Je to starší, výběhový model, takže cena aspoň trochu klesla. Funguje to fantasticky, ale dají se napárovat jen jeden spolujezdec a dva telefony. Na víc jezdců je potřeba Interphone F5.
Praha 4 - CBF 600S 2004
10. úno 2014 21:23 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 58
  • Obdržená poděkování 1
Intercom je super věc a jelikož jej již nějakou dobu používá a už jsem si prošel i reklamací (naštěstí v rámci záruky) doporučil bych následující.
- Nikdy nejezdit bez připnutého drátku k jednotce tak, aby drátek ke sluchátkům mohl volně plandat.
- A nejlépe co nejvíce drátek od jednotky schovat do přilby, případně na něj navléct malou např. průhlednou plastovou hadičku.
Důvod je jednoduchý. Drátky se mají tendenci po nějaké době lámat - ukývat. Tak ať dlouho slouží.
10. úno 2014 21:40 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 17
  • Obdržená poděkování 0
Tak sem koukal na ten váš intercom f5 je fakt luxusní co se výbavy týče a propojitelností nemá konkurenci ale ta sada je strašně drahá, v Itálii se dá sada pro dva pořídit něco málo přes 7k, u nás je to 9-11k což je fakt už moc a obzvlášť když s ní nemam zkušenosti.
Našel sem něco podobného sice se to nedá propojit mezi 6ti jezdci ale jen 3mi ale cena za kus 880kc, nebo sadu pro dva za 1700kc je krásná, zkusím tuhle sadu maximálně vyhodím 1700 a ne 10k :)

a podle popisu by mě měla stačit, propojit dva telefony, navigaci, přijímat hovory, komunikace mezi sebou snad to pofrčí B) :)
Poslední změna: 11. úno 2014 10:43 uživatelem Morfik.
11. úno 2014 10:30 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0
Ahojte, taky se podělím o zkušenost s interkomem. Loni jsem si pořídil Schuberth SRC integrovaný do límce www.geneze.cz/cz/produkt/96-srcs--interk...cs-na-prilbu-c3.aspx a musím říct, že naprostá spokojenost s funkčností, dosah už je horší, ale stačilo nám to, naopak jsem alespoň vždy poznal, že jsme se ztráceli a do určité doby se interkomy spojovali automaticky. Po delší době odpojení, bylo potřeba stisknout tlačítko a vpoho jsme se spojili. Na dovolené po Alpách mám vyzkoušené napárování 3 motorek a taky to fachčilo výborně. Největší problém u interkomů je nekomaktibilita mezi různými výrobci. Už, aby se vzpamatovali a domluvili se :angry: . Schuberth je kompaktibilní jen se Scala Riderem.
Bohužel cena je taky velké -, ale jak jsem už psal, celková spokojenost i s použitím telefonu a navigace Zumo 660.
11. úno 2014 16:12 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
2 Morfik : S temito cinskymi nejsou moc dobre zkusenosti. Mrkni na motorkare, je tam o tom pokec

Ja ma F4, protoze F5 ma navic jen radio a to nepotrebuji, tak zatim neni duvod menit. Jedine co by me lakalo je to ovladani na riditkach.
Interphone je drazsi, protoze vi ze za kvalitu se musi neco priplatit.
Ja mam 2 pro jezdce a spolujezdce a naprosta spokojenost.
Mezi motorkama se domlouvame pres PMR vysilacky, ktere jdou napojit jak na BT intercom tak na dratove intercomy jako Starcom ci Albrecht.
Zatim naprosta spokojenost bez omezeni
Poslední změna: 11. úno 2014 17:52 uživatelem Mefisto.
11. úno 2014 17:50 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.599 sekund