bluetooth sluchatka - intercom

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Souhlasim s Mefistem, osobne s tim zkusenost nemam, ale kamos ma nejakou podobnou cinu (kupovano v CZ, ne pres ebay) a pry spojeni pri rychlosti 110-120 vypadava, a to se bavi jen se spolujezdkyni.
F4 na me pusobi velmi kvalitne, ale co mam reference z vice zdroju, tak je to presne tak, jak pise Luhamoto, je nutne davat pozor na dratky. Ja se snazil co nejvic toho nacpat do helmy. Ano, sluchatka i mikrofon by mohly byt tenci, musim si pro to upravit helmu.

Mefisto, mas nejakou osvedcenou kombinaci F4+PMR?
Praha 4 - CBF 600S 2004
11. úno 2014 18:18 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2
Tiež riešim intercom... s kamoškou sme sa dohodli kúpiť spoločne (často jazdíme spolu a tá pantomíma nám už začína vadiť... :laugh: ) tento:

www.senabluetooth.sk/products/smh5.php
11. úno 2014 18:56 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Nez jsem mel F4 tak jsem mel dratovy intercom Starcom Digital, cili s dratky mam zkusenost dlouhou a nebyl s nimi problem.
F4 pres ALBRECHT BPA 100 pripojis k jakekoliv PMR
ALBRECHT BPA 100
12. úno 2014 18:32 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
No, to už je na mě jak kdybych vykradl zbrojovku... a zatím jsem nenašel jinou PMR s bluetooth než od Interphone...
Praha 4 - CBF 600S 2004
12. úno 2014 23:08 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 17
  • Obdržená poděkování 0
Mefisto napsal:

Ja ma F4, protoze F5 ma navic jen radio a to nepotrebuji, tak zatim neni duvod menit. Jedine co by me lakalo je to ovladani na riditkach.
Interphone je drazsi, protoze vi ze za kvalitu se musi neco priplatit.
Ja mam 2 pro jezdce a spolujezdce a naprosta spokojenost.
Mezi motorkama se domlouvame pres PMR vysilacky, ktere jdou napojit jak na BT intercom tak na dratove intercomy jako Starcom ci Albrecht.
Zatim naprosta spokojenost bez omezeni


já bych taky radši F4 nebo F5 s kroužkem na řídítka ale co se peněz týče je to teď pro mě drahý max se může stát ze vyhodím 1700, pak dam vedet jestli to má smysl nebo je to úplný šmejd, který za to nestojí.

ale proste ten rozdíl dat za sadu 1700 nebo za F4 5000, F5 9000-11000

ne vždy cena ukazuje kvalitu
13. úno 2014 20:00 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj
Já jsem se zatím úspěšně bránil komunikaci na motorce telefonování atd...
Ovšem pokrok nezastavíš.... a je vidět že když se někdo ztratí je dobré když se lze člověku dovolat. Taky rádio a spojení s navigací mě trochu láká... Upozornění na kamery by se hodilo i akusticky:))

V tomto vlákně jsem našel odkaz na tohle proč to nezkusit?www.vysilacky.com/761-ostatni-sport-moto...uzavrena-helma/?pg=2

Bral bych to jen jako konektivitu se spolujezdcem pokud bych se rozhodl komunikovat s ostatními asi by bylo opravdu lepší zkusit ty PMR jezdí nás občas víc jak 5ks a navíc každý má jiný přístroj a těžko se to sjednotí na F5 :laugh: U tohoto mi nepříjde cena tak hrozná pokud to bude fungovat....
Honda CBF 1000 RS:)
19. kvě 2014 21:56 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

JinT napsal: Ahoj
Já jsem se zatím úspěšně bránil komunikaci na motorce telefonování atd...
Ovšem pokrok nezastavíš.... a je vidět že když se někdo ztratí je dobré když se lze člověku dovolat. Taky rádio a spojení s navigací mě trochu láká... Upozornění na kamery by se hodilo i akusticky:))

V tomto vlákně jsem našel odkaz na tohle proč to nezkusit?www.vysilacky.com/761-ostatni-sport-moto...uzavrena-helma/?pg=2

Bral bych to jen jako konektivitu se spolujezdcem pokud bych se rozhodl komunikovat s ostatními asi by bylo opravdu lepší zkusit ty PMR jezdí nás občas víc jak 5ks a navíc každý má jiný přístroj a těžko se to sjednotí na F5 :laugh: U tohoto mi nepříjde cena tak hrozná pokud to bude fungovat....


Zkušenost s tímto výrobkem nemám, ale dříve jsem měl drátový intercom a ty drátky mi vadily. Nejednou jsem ho nechtě vytrhl ze zástrčky. Určitě je to alternativa funkčního komunikačního přístroje. Z dnešního pohledu bych, ale již drátový interkom osobně nekupoval, už bych to bral jako krok zpět.
21. kvě 2014 21:58 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj
Já to taky vidím, ale otec s mamkou mají ten F5 a je to opravdu velká bradavice na přilbě... a když vím co umí udělat Gopro s hlavou když se trochu rozjedu tohle určitě bude mít taky vliv(i přesto, že to je opravdu menší a s lepším tvarem). Druhá věc je to že ti přímo u hlavy probíhá bezdrátová komunikace s rádiem GPS a kamarády. Nechci být skeptik, ale tyhle věci mě trochu straší, ne že bych se na to v budoucnu chtěl vymlouvat, ale ono nám to jednou ty mozky uvaří :laugh: Chci se na to jen podívat a porovnat možná je to levnější cesta jak začít komunikaci na motorce...(páč já utrácím za jiné hovadiny a to jestli se slyšíme bude až to poslední.... hlavně chceme být v suchu a teple :laugh: )
Honda CBF 1000 RS:)
22. kvě 2014 05:49 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 18
  • Obdržená poděkování 0
Ja jsem nedavno koupil F5 a jde poznat rozdil v obtekani vzduchu, ale neni tak zle akorat se trosku zvysila hlucnost.
22. kvě 2014 09:31 #29

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma bluetooth sluchatka - intercom

Jelikoz uz v suchu a teple jsme(stacil mi nedelni navrat po D1 do brna, ale suchou nohou :) )
Tak jsem resil jak spojeni se spolujezdcem, tak spojeni s dalsimi xx co jedou s nami.

Napred jsme meli www.sensormet.cz/shop/zbozi/61/starcom-d...l-jezdecspolujezdec/
ale ty kabliky jsou opravdu po par letech otravny.
Tak prisla naradu F4 a kombinace k ni.
Co se tyce hluku, tak na Shark Evoline to bylo jedno, protoze hucela jak petry.
Ted mame HJC a F4 neni skoro slyset
22. kvě 2014 21:01 #30

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.591 sekund