bluetooth sluchatka - intercom

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5

Odpověděl Damon pro téma bluetooth sluchatka - intercom

Když už se to tu oživilo, mohu poprosit o konkrétní radu. Já se v tom vůbec nevyznám. Rád bych něco pro bezdrátovou komunikaci ze spolujezdcem. Máme helmy vyklápěčky Nolan N102 (vím starý, hluk,vibrace, těžký atd ale prostě nám na to naše ježdění stačí a mě se do ní vejdou brýle na pohodu).
Nevím jestli koupit nějaký n-com jako toto: www.nolan-helmets.cz/helma.php?id=1877 nebo jestli nějaký univerzální.
Ale toto je jen na jednu helmu že?
Jestli by byl někdo tak hodný a dal mi sem konkrétní odkaz na něco v dobrém poměru cena/výkon na 2 helmy budu moc rád. Není úplně spěch páč jsem po plastice vazu v koleni tak na chvíli pauza a nejedu tím ani na sraz.
Jak se to pak k helmě přidělává uvnitř a zvenku? Nemá někdo foto?
My se tak projedeme sami a ani neznám nikoho ve svém okolí kdo by něco měl.
Díky moc.
Kawasaki Z 1000 SX
Poslední změna: 14. čvn 2018 11:04 uživatelem Damon.
14. čvn 2018 11:04 #41

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma bluetooth sluchatka - intercom

Já znám jen interphone ale bude to dost podobné lepší helmy mají už připravené prostory ve výstelce pokud je helma hlučná tak ale stejně moc komunikovat nebudeš... všechna kabeláž sluchátka atd... jsou buď na suchý zip nebo samolepku...

Spíš zauvažuj jestli nejít místo do komunikace do nové přilby já mám svojí Carbonku 5let a už cítím, že to není ono(vymačká se pak se na hlavě vrtí v náklonu začínám vidět její horní část atd...) a je to asi fakt že přilba je po gumách asi to nej… Ale to jen tak na okraj... málokdo asi bere helmu jako něco co stárne tvrdne vymačká se a pak to vůbec nefunguje jak má...
Honda CBF 1000 RS:)
14. čvn 2018 11:25 #42

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5

Odpověděl Damon pro téma bluetooth sluchatka - intercom

My je máme sice dlouho ale manželka jí má skoro novou (párkrát nošená) a já sice více ale také není onošená vymačkaná atd. Byla stavba RD tak nebyl čas na moto.
Spíš jsem psal že jsou někteří a nemyslím zde co by jí hned pomluvili , nám nevadí a sedí výborně.
Kawasaki Z 1000 SX
Poslední změna: 14. čvn 2018 11:46 uživatelem Damon.
14. čvn 2018 11:45 #43

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma bluetooth sluchatka - intercom

to pak není co řešit já spíš myslel pokud bych šel do dobrého komunikátoru za 10tis pro oba tak bych uvažoval zda ho dávat do staré přilby která by byla hlučná ale nejsme na motorkářích takže já ti jí pomlouvat nebudu :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
14. čvn 2018 11:49 #44

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5

Odpověděl Damon pro téma bluetooth sluchatka - intercom

JJ tam bych to schytal.

Nemusí to být origo, klidně něco co máš ty. To jde na každou helmu? To zase není takový ranec ne?

Možná je to nesmysl a co toto?
www.wish.com/product/5ac34b3a3c1dc60938363b20
Kawasaki Z 1000 SX
Poslední změna: 14. čvn 2018 12:19 uživatelem Damon.
14. čvn 2018 12:12 #45

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma bluetooth sluchatka - intercom

nemám s tím zkušenost já mám ten za 9900 pár... je to Intercom Tour a musím říct i v alpách slabota dvě zatáčky a už se ztrácí ale zase se sám dopáruje… nedovedu si představit co dělají tyhle levnější je otázka jestli do toho investovat jak se to pak páruje mezi sebou jak vydrží baterie atd... mě teď vydrží čtyři dny to je až moc...
Honda CBF 1000 RS:)
14. čvn 2018 12:24 #46

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma bluetooth sluchatka - intercom

Damon, nejde mi otvorit ten link ale predpokladam ze si dal cinsky interkom...

Moj postreh. Mal som senu smh10, potom cinsky v6 a teraz senu 10R. Kupodivu som bol najviac spokojny s cinskym. Seny maju hodne plechovy zvuk, oproti cine, ktora ma prekvapive basy. Dosah ciny a seny je plus minus totozny, moja cina mala nevyhodu vzhlad a ovladanie-vela tlacidiel. Dnes uz sa robia s tym koleckom, dobre to vyzera, ovlada sa, ma aj radio, akurat nema funkciu anycom. V pomere cena/vykon je cina jednoznacny vitaz. ALE-pri cine si treba dat bacha, je to kus od kusu. Ja som mal dobry, vydrzal celu sezonu (25tkm) a mimochodom vydrz na baterku mal neskutocnu, bezne 5 dni, kedy pri rovnakom pouzivani sena vydrzi den. Ale casto sa kazia, chrcia, zatecie do nich voda.... cize je to hodne o nahode a tiez o tom, ci ti to colnici stopnu a budes mat dalsie opletacky...
Honda CBF1000FA
14. čvn 2018 12:32 #47

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 50
  • Obdržená poděkování 9
Ja mam tu cinu v6 a zatial spoko az teda na to ze je velky oproti pitovej sene ale asi dan za bateriu. Kupil som k tomu druhu sadu sluchadiel za par susnov a mozem si to prehadzovat medzi prilbami.
14. čvn 2018 14:12 #48

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma bluetooth sluchatka - intercom

Ja som mal smh10 rovnako velku ako cinu, 10r ma bateriu v prilbe. Inak sa dava taka velka krabica zo zadu helmy...
Honda CBF1000FA
14. čvn 2018 14:19 #49

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5

Odpověděl Damon pro téma bluetooth sluchatka - intercom

Já bych nejraději jen nějaký komuniktátor jezdec-spolujezdec. Nepotřebuji mít online mobil , navigaci , x km vzdálenost a tak.
Jak to vlastně funguje při hovoru jeden musí zmáčknout tlačítko a tím se spojí s druhým ? Když skončí hovor tak to musí zase zmáčknout? Sem to měl na helmě když jsem dělal papíry ale už si to nepamatuji.
Kawasaki Z 1000 SX
Poslední změna: 14. čvn 2018 14:41 uživatelem Damon.
14. čvn 2018 14:40 #50

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.202 sekund