Navigace

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Navigace

já jsem si s novým Crossrunnerem taky koupil Garmin Zumo 590 a je to opravdu suprová navigace jen ta cena ale co žijeme jen jednou ne? :evil: Jen mi tu zbyl po Cbfku držák na navigaci na řídítka od Givi stál cca 1200 tak kdyby ho někdo chtěl tak za 700 je k mání byl použit cca 5X
09. bře 2016 22:34 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 22
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl boban pro téma Navigace

tak mám zumo 660 už 6 let - naprostá spokojenost a podle mě nejlepší mapy,jen ta cena je opravdu šílená
09. bře 2016 23:11 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Navigace

Tak to jsi jeden z mala. I ti co maji Garminy tak o mapovych podkladech jen "basni" :)
10. bře 2016 18:31 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Navigace

Taky jsem se na nej dival ale ta cena hodne nadsazena. Tak vyhral TomTom Rider 400 kterej stal skoro o pulku min.
A proti tomu starymu je to 100 a jedna :)

Honza CBF napsal: já jsem si s novým Crossrunnerem taky koupil Garmin Zumo 590 a je to opravdu suprová navigace jen ta cena ale co žijeme jen jednou ne? :evil: Jen mi tu zbyl po Cbfku držák na navigaci na řídítka od Givi stál cca 1200 tak kdyby ho někdo chtěl tak za 700 je k mání byl použit cca 5X

10. bře 2016 18:36 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 22
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl boban pro téma Navigace

asi jsem jeden z mála :whistle:
mě přijde že mapové podklady Navteq jsou o něco lepší než Tele atlas
Poslední změna: 10. bře 2016 20:51 uživatelem boban.
10. bře 2016 20:19 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Navigace

boban napsal: tak mám zumo 660 už 6 let - naprostá spokojenost a podle mě nejlepší mapy,jen ta cena je opravdu šílená


Já si na mapy v bludičce taky nemůžu ztěžovat . Pravda ve Slovinských i Rakouských Alpách už jsem vymetl pár dvorků a zemědělských usedlostí a jednou si udělal nechtěně asi půlhodinový okruh a vyjel na stejném místě .Taky poblíž Bosensko / Chorvatské hranice se mě podařil přes horizont náhlý a nečekaný rychlejší průjezd do dvorka , " s lehce " zaduplou brzdou po " koláčích "se protáhnout Bermudským trojuhelníkem - hnojník- kráva-a stará vydra pasoucí tu krávu na dvorku :woohoo: a zmizet , ale to jsou jen příjemná zpestření na cestách .Navíc za ty roky používání je to dobrý skóre .
Díky: keith
10. bře 2016 21:16 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Navigace

Ja Garmina nikdy nemel, cestovani s nim znam jen vypraveni :P
12. bře 2016 14:41 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl adam36 pro téma Navigace

Zdravím, oživím trochu staršiu tému ale uvažujem nad uchytením navigácie na CBF600S niekde pod plexi, nad budíky. Teraz ju mám na riaditkách a musím pri sledovaní navigácie stále sklápať hlavu, čo nieje veľmi praktické, a keď nahodím tankvak tak je to ešte horšie. Nemáte nejaké nápady, prípadne kde máte navi uchytenú?
23. čvn 2017 20:19 #38

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Navigace

Hele já jsem nic nevymýšlel mám jí na řídítku a umím jí velmi jednoduše ovládat a dokonce jsem si tak zvykl že i zatáčky jezdím podle ní... nemám s tím sebemenší problém v kokpitu to vždy něco zakreje aspoň u 1000 ano... měl jsem jí vymyšlenou na střed ale vadilo mi že nevidím budíky... takže za mě na středu a ještě někde pod plexi bude daleko na ovládání a to také není dobře... :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
24. čvn 2017 17:05 #39

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.847 sekund