Navigace

  • Příspěvky: 31
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl vlastaCBF pro téma Re: Navigace

Je vidět, že mapa je mapa. Navi mám automobilovou a na slunci jí nevidím, tak mám "placku na níž chytám mapku pomocí magnetů. Na města dělám rozpisy jako na rallye.
12. led 2013 18:28 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Re: Navigace

Mám hrozně rád libovolnou elektroniku, navigaci taky občas používám, ale v podstatě jen v autě. Vždycky mi totiž pekelně vadí, že mi chybí širší informace o tom, kde jsem. Díky navigaci se určitě spolehlivě dostanu z bodu A do bodu B, ale pak v podstatě nevím, kudy jsem jel. Když se mě někdo zeptá "a jeli jste kolem XY?", tak skoro nedokážu odpovědět. To když jedu podle mapy, tak jsem schopen poměrně dost dopodrobna vylíčit cestu a hlavně neustále tuším, kde +- jsem... Takže navigace jako nouzovka na vymotání super, ale preferuji obyč mapu...
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
13. led 2013 21:07 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Re: Navigace

Zdarec.
Navigaci se taky docela úspěšně vyhýbám, ale nejednou mi ušetřila kilometry. Narazil jsem teď na jednu, která m zaujala nejen pro svoji cenu. Je bez softwaru, ale IGO to napraví. Nemáte s ní někdo zkušenost?

www.kapa-toner.cz/motonavigace-gps-lark-...e-navigace-gps-lark/
chro chro
24. úno 2013 18:25 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: Navigace

Ušetřila kilometry? Potvora jedna,mohl si se víc projet :-)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
25. úno 2013 22:49 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Navigace

Chalani TomTom Rider V4 alebo Garmin zumo 350LM ?Pre mňa ako turistu na občasné dohladanie na konkrétnu adresu,benzinku,kemp,trajekt....ktorá je vhodnejšia,zrejme je to jedno ale predsa v čom sú rozdielne čo by zaujímalo bežného užívatela
16. říj 2014 17:51 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 73
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Miky pro téma Navigace

Nazdar všichni, mě by spíš zajímalo jestli se dá software navigace stáhnout někde zdarma. Než ušetřím na navigaci abych měl podle čeho jezdit. Dal bych to do telefonu. Dík Miky
16. říj 2014 19:04 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Navigace

Pepe napsal: Chalani TomTom Rider V4 alebo Garmin zumo 350LM ?Pre mňa ako turistu na občasné dohladanie na konkrétnu adresu,benzinku,kemp,trajekt....ktorá je vhodnejšia,zrejme je to jedno ale predsa v čom sú rozdielne čo by zaujímalo bežného užívatela


ak chces novu tak podla mna Garmin.
Ak by ti nevadila starsia, jednu ponukam na predaj v bazare ;)
16. říj 2014 20:13 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl apach pro téma Navigace

Trochu oživím toto téma, na transalpu jsem měl navigaci TomTom Rider V4, dnes se dá sehnat za poměrně slušné peníze. Nicméně jsem si pořídil přilbu s interkomem a zrovna TomTom měl s NComem problém. Takže s nákupem nové motorky jsem si koupil navi Garmin 590 a vše ok. Jen ta cena, ta je brutus. Nicméně funkčnost s přilbou i telefonem ok, přes přilbu se dá nasdílet hlas i spárované motorce jedoucí v mé blízkosti, což je super utilitka.
Poslední změna: 08. bře 2016 12:38 uživatelem apach.
08. bře 2016 12:37 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Navigace

Zdarec , ten " tvůj " Garmin vypadá dobře , i když cena fakt brutál .Ale člověk si moc nevybere pokud chce něco takového .Moje dřívější bludička Garmin Zumo 550 i současná Zumo 660 byly prakticky + - za stejný prachy , ale nedám na ně dopustit a svoje si odsloužily (kdepak nějaká navigace v tydlitounu - v autě jo ale na mašinu ani náhodou ) .
09. bře 2016 20:41 #29

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Navigace

Jo tulak Garmin, o nem se pisou pribehy po celym netu. :P
Ja jsem mel vzdy bliz k Tomovi a ted mam TomTom RIDER 400
09. bře 2016 21:38 #30

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.520 sekund