Ukazatel zařazené rychlosti

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Ukazatel zařazené rychlosti

Luhamoto napsal: Omluvte mě, teď trochu odbočím od tématu přídavných ukazatelů ,,zejména 6-tého převodového stupně".
Nevím jak to mají ostatní, ale mě pan Honda na CBF600S namontoval ukazatel už v sérii. Stačí mrknout na otáčkoměr a na rychloměr. např. 4,5 tis. x 20 a pokud je na rychloměru 90 tak mám zařazenou šestku ....atd. otáčky x 20 a pokud sedí výsledek s rychlostí mám tam za 6. :)


Hele, Petře, něco mi tu nesedí. Zaprvé, pokud stíháš při jízdě počítat, vytváříš zbytečně prekérky, bo se nesoustředíš na jízdu, a zdržuješ provoz bezdůvodně pomalou jízdou. A zadruhý, jezdit 90 km/h na šestku je i na týhle motorce docela škoda, ne? ;)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
20. bře 2015 23:23 #161

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Ukazatel zařazené rychlosti

Hele, Petře, něco mi tu nesedí. Zaprvé, pokud stíháš při jízdě počítat, vytváříš zbytečně prekérky, bo se nesoustředíš na jízdu, a zdržuješ provoz bezdůvodně pomalou jízdou. A zadruhý, jezdit 90 km/h na šestku je i na týhle motorce docela škoda, ne? ;)[/quote]

Možná brzdím provoz, ale jen v případě, že v dohledu jsou pěkné samičky. :woohoo: To pak na budíky nehledím a přestávám i počítat a klidně na šestku jedu i 40. :laugh: :laugh:
Poslední změna: 21. bře 2015 17:15 uživatelem Luhamoto.
21. bře 2015 17:12 #162

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Tompo pro téma Ukazatel zařazené rychlosti

Ahoj jsem tady nový takže také přišpěji troškou do mlýna, zvažoval jsem ukazatel zařazené rychlosti od PZ Racingu, ale nakonec mi byl doporučen Gipro. Zatím jej mám chvíli, ale první poznatky více než příznivé, rychlost změny číslic, velice dobrá čitelnost na sluncia hlavně vím co mám zařazené :)
22. bře 2015 20:46 #163

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Ukazatel zařazené rychlosti

Taky mám Gipro je to klasika u které se člověk nesplete... ovšem cena není úplně malá a za ty peníze bych čekal, že i vymyslí pro určité typy kam ho umístit... u litra jsem si radši udělal držáček, protože jsem nechtěl nikam lepit a vrtat. Bohužel jsem si zvolil oranžovej a dneska bych bral radši červenej uvidím jak to bude ladit s novou červeno bílou palubkou... už je to poslední oranžová barva co mám v kokpitu :woohoo: takže kdyby někdo uvažoval o koupi vyměnil bych displej :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
22. bře 2015 21:11 #164

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Ukazatel zařazené rychlosti

Ja volil cervenej hned :)
23. bře 2015 17:36 #165

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 80
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl ZIPP pro téma Ukazatel zařazené rychlosti

By mne zajímalo jak je čitelný v bílé, nebo modrém podsvícení? Ta červená je asi nejlepší, co? V noci to netahá oči. A jaký je problém s čitelností v oranžové barvě?
26. bře 2015 10:46 #166

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Ukazatel zařazené rychlosti

Hele já jsem vybíral podle barvy budíků to jsem měl ještě oranžové... A ta oranžová verze úplně v pohodě... Jak říkáš netahá oči je dobře čitelná a jsem s ní spokojený jen to je teď jediná oranžová v kokpitu... Tak nevím jestli s tím budu ještě něco dělat... třeba zase za dlouhých zimních večerů :woohoo:

Bílou bych asi nebral v odlesku by se mohla ztrácet a večer bude asi moc intenzivní... to samé si myslím o žluté...
Za mě oranžová nebo červená, ale je to na vkusu každého soudruha...
Honda CBF 1000 RS:)
26. bře 2015 13:21 #167

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Já si trochu rejpnu. A na co je to vlastně dobrý? Poznám, kdy mi motka jede a kdy se dusí a nemusím ani čumět na otáčkoměr. Podle otáček a rychlosti taky většinou poznám, jestli tam mám pětku nebo šestku. A na křižovatce to hotl párkrát procvakám shora dolů a zelená kontrolka mi stačí. Dokonce mívám občas neutrál i mezi pětkou a šestkou a jednou se mi podařil vrazit i mezi IV a V! :whistle:

Tak mi vysvětlete, proč utrácíte takový hříšný prachy za Gipro a třeba si ho taky koupím. :evil:
26. bře 2015 13:29 #168

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Ukazatel zařazené rychlosti

Preto, aby sme to prestali riesit a mohli riesit nieco ine, napr farbu podsvietenia budikov! :evil:
26. bře 2015 14:04 #169

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 80
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl ZIPP pro téma Ukazatel zařazené rychlosti

No právě je někdy problém poznat či tam mám 5 či 6. ;)
26. bře 2015 15:09 #170

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.683 sekund