Ukazatel zařazené rychlosti

  • Příspěvky: 52
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj všem, tak jsem taky začal uvažovat nad ukazatelem rychlosti akorát přemýšlím, který tip si pořídit. Zatím jsem se díval akorát na GIPRO , které se hodně používá a další jsem se díval od motogadget co prodává Louis.

ODkaz je : www.louis.de/_209086bf02e672ae0f30697203...gr&artnr_gr=10034672

tak vypadá super a i podle videa, které na youtube, funguje i velice dobře. Otázka je jaký bude problém se zapojením na cbf600s. Jestli se to jen podle návodu zapojí do systemoveho konektoru jako samotné dratky !!

Tak uvidím, zajímalo by mě jestli jste si ho někdo pořídil tento ???

Ještě jsem našel že se prodává tento
GPT GI 4002 , je to na principu měření otáček z jendotlivých čidel, nevím co je lepší a funguje dobře, tohle mi přijde ale docela složité na zapojení tak aby to dobře fungovalo. Díky za reakce. Lukáš

Zároveň hodně štěstí do Nového roku
12. led 2012 06:22 #91

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, měl jsem na CBF 600 S Gipro DS a byl jsem nadmíru spokojen, ale DS je zapojen do konektoru řídící jednotky, takže je to jen pro mašiny se vstřikováním. Na novou CBF 1000F si chci ukazatel taky pořídit, ale zvažuju to, protože tam tolik řadit nebudu. Musím teda vydržet do jara, až si konečně na nový stroj sednu a provětrám :) . Ukazatel od toho Louise se mi osobně moc nelíbí a cenově asi taky o něco dražší, ale každý má svůj vkus B)
Poslední změna: 12. led 2012 07:14 uživatelem MichalCBF.
12. led 2012 07:08 #92

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 98
  • Obdržená poděkování 0
Já mám na CBF 1000F Gipro a funguje bezvadně. Jako určitou výhodu Gipra oproti tomu z Louisu vidím i fakt, že Gipro se dělá ve více barvách. Já toho využil a k mé zlaté CBF jsem koupil zlaté Gipro a podle mě to vypadá fajn :) .
12. led 2012 08:42 #93

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0
Tak dnes jsem najel prvních 100 km na nové mašině a bez ukazatele to asi nepůjde, hned ho objednávám, půjdu znovu do Gipro DS. Byl jsem na to zvyklý a pro mě je to výborná věc. Jinak mašina super, jsem nadšený.
12. led 2012 17:03 #94

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 52
  • Obdržená poděkování 0
Tak jsem se na to dival akorat na svou cbf600s budu potrebovat gipro x .DS je az pro nove masiny s elektronikou.

jinak se zeptam vidim ze tu je vice lidi co to bude kupovat. Ja sam vim jeste o kamosovi jednom co to chce taky, co byste rekli na to, ze bysme zkusili udelat hromadnou objednavku a ziskat tim lepsi cenu? klidne to zkusim vyridit ! zalezi kolik by nas bylo ale myslim ze i pri 10 lidech uz by se nejaka sleva dala urcite domluvit.

Zkuste pisnout a kdyz bude zajem tak piste i do soukrome zpravy at si to tam utridim kolik nas je.
navic zacne sezona mohlo by se zkusit vyjednat proste pro nas slevu na vse co obchod nabizi . predstavoval bych si tak kolem 10 -15%
uvidime , nevim jestli budete mit zajem.
ja chci treba jeste kupovat esystem na samomazani takze by to mohlo byt hodne zajimave.
Poslední změna: 12. led 2012 17:59 uživatelem lukkkas123.
12. led 2012 17:58 #95

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 98
  • Obdržená poděkování 0
10% slevu ti dá skoro každej prodejce a nemusíš brát ani víc kusů. Zde platí pořekadlo : líná pusa holé neštěstí B) .

MichalCBF: ti závidím, taky bych dneska vyrazil... jen kdybych neměl na zimu odevzdané papíry a SPZ ( abych neplatil havarijko a povinné). Příští sezonu už takovou blbost neudělám :S
12. led 2012 21:30 #96

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0
Chlapi, vím, že jste to tady probírali už zhruba před rokem, ale asi jsem blbej, protože taky nemůžu najít ten konektor na nové CBF 1000F. Měl jsem sundané sedlo, oba boční plasty, ale nic jsem nenašel, poradí mi někdo?

Tome vyjížďka byla fakt super a pro tyto příležitosti platím pojistku celoročně. Vyjde mi na 1200,-, takže na těch pár stovek, které bych ušetřil kašlu a můžu kdykoliv na to sednout. Na staré šestce jsem to taky tak praktikoval.
13. led 2012 15:53 #97

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Ukazatel zařazené rychlosti

Zkusím postupně odeslat 3 fotky umístění konektoru.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Poslední změna: 13. led 2012 20:07 uživatelem Malp.
13. led 2012 20:06 #98

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Ukazatel zařazené rychlosti

2/3

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.












nahoře pod křížením hadiček je umístěný konektor pro připojení GIPRO
Poslední změna: 13. led 2012 20:11 uživatelem Malp. Důvod: upřesnění
13. led 2012 20:10 #99

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Ukazatel zařazené rychlosti

3/3 a poslední zaměření

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

13. led 2012 20:13 #100

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.016 sekund