Plexi

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: Plexi

Robím chalanovi na XJRu montáž aj z úpravou nového plexi MRA-Higwayshield.Tak ma napadlo fotnút pre ilustráciu čo zvládne origo plexi-nenahriate!

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Poslední změna: 08. říj 2013 10:55 uživatelem Pepe.
08. říj 2013 10:54 #201

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Re: Plexi

Asi slusne plexi ;)
08. říj 2013 15:22 #202

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl tomasz. pro téma Re: Plexi

dělají se štíty na naše motorky vyšší než 54cm, myslím bez těch nádstavců?
06. bře 2014 19:29 #203

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl tomasz. pro téma Re: Plexi

tak se trochu pochlubím, dokončil jsem výrobu svého štítu, výsledek je na fotce, délka je 54cm jak se prodávají orig., ve vyšší poloze má 35cm od hrany palubní desky a ve spodní části má 30cm a to uplně stačí. Odzkoušeno při 130kmh. Dělal jsem 2 kusy najednou, kdybych během výroby něco zdupčil ... a podařily se oba kusy. Mohu jeden kus někomu nechat.
A ted to nejdůležitější, materiál s orig.štítem hondy je stejný s běžně používanými a prodejnými plexiskly.
Poslední změna: 10. bře 2014 16:54 uživatelem tomasz..
10. bře 2014 16:41 #204

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl tomasz. pro téma Re: Plexi

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.


tak se mi konečně podařilo vložit foto :)
jeví se mi to jako zbytečné, ale z hlediska estetiky a možná ještě vyššího vedení vzduch nad hlavu vrchních 5-8cm jsem mohl mírně ohnout dopředu, ale i nyní to je dostačující, ale jestli se mne bude chtít tak ještě udělám, použil jsem plexisklo 4mm jako originál štít,než jsem se pustil do práce zajel jsem k firmě, která se zabývá výrobou reklamy, pracuje s plexi materiály, přivezl jsem originál štít a zeptal jsem se zda by mne vyrobili štít vyšší, prý ano za cca měsíc a za cenu 1000kč, váhal jsem když nejlevnější štít jsem našel za 1852kč, ale měsíc se mne čekat nechtělo,koupil jsem plexisklo rozměrů 550x440mm za cca 280kč, barvu jsem měl, tak mne to celkem místo 1852kč + nějaké poštovné vyšlo na cca 300-320kč,
jo a ještě k materiálu originálního plexiskla, pracovník firmy mne sdělil že se jedná o běžné plexisklo 4mm.
Tak co na to říkáte ?
Poslední změna: 04. kvě 2014 09:10 uživatelem tomasz..
10. bře 2014 16:54 #205

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 37
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl peca pro téma Plexi

Zkousel jsem dneska ruzne nastavovat turisticke plexi, ktere na moji motorce nechal prdchozi majitel, ale furt spatny. Svrbi me prsty a chtel bych objednat MRA Vario Touring. Nekdo s cerstvou zkusenosti? Prece jen moje vyska 189 cm a to plexi je dost nizky...
01. kvě 2014 22:01 #206

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Plexi

Peco,pri tve vysce je kazdy plexi dost nizky....Mam obavu,ze to asi nevyresis.
Napr. JinT ma podobnou vysku jako ty,ten by mohl vedet-snad.
Díky: peca
02. kvě 2014 21:03 #207

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Plexi

Ahoj
Já tak vysoký nejsem ale Káča jo a když jsem zvyšoval pozici plexy tak se stalo jen to, že se nám a pak hlavně Kláře začala klepat přilba ze strany na stranu a to bylo hodně nepříjemné. Tak jsme se vrátili do základní první polohy a na delší cestě se zabalíme na nádrž(sníží se tím hlavně boční vítr)...
Přesto jsem to řešil dál a už jsem tu i někde psal... Pořídil jsem přídavné Puig Lízátko na horní hranu plexy. Chtěl jsem dostat vítr nad přilbu. Bohužel tento štítek mě zklamal neměl tvar co jsem čekal. Opět nám hnal vzduch na hlavu. Proto jsem si nechal udělat lízátko s vydutým tvarem a až ke 200km/h ve dvou jsme byli vzpřímení... takže docela OK ovšem funguje jako přítlačné křídlo a hlavní plexy hodně slušně ohne i přesto že jsme ho vyztužili dobře o 5cm. Podle mě všechny plexy s rovnou horní hranou nemohou vzduch dost přizvednout... Podívej se na obrázek. Jinak držák mě osobně zklamal protože je nastavitelný ale blíž k plexy se nedostane. Jinak já to Puig lízátko nechám tak za 500,-pokud by se to chtělo vyvrtat si dirky nebo si vymyslet držák je k mání...
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: peca
04. kvě 2014 11:32 #208

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Plexi

A mas nekde fotku s tim lizatkem?
31. led 2015 08:03 #209

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Plexi

Ted píšu z mobilu ale myslím ze to lizatko je vyfocene ve věcech na prodej je to klasicky puig ale držáky jsem použil na to vyráběné stejne stále uvažují o výrobě celého plexi tohle je hrozne měkké a při vyšší rychlosti se ohne az na kapotu a lizatko se otevře jako křídlo u formule
Honda CBF 1000 RS:)
31. led 2015 13:41 #210

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.074 sekund