Kufry Kappa

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0

Kufry Kappa vytvořil uživatel hafik

Ahoj chtěl bych kopit kufr kappa K46N ale nevím jaké je k tomu topcase. Na motorce nemám nic.Může mě nikdo poradit jaký držák na horní kufr?Když tak sem dejte přímo název držáku je to na CBF600S 2008.Předem dík
Poslední změna: 18. bře 2013 13:00 uživatelem hafik.
18. bře 2013 12:53 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Kufry Kappa

Ahoj,
já mám všechny kufry od Kappy. Držák + topcase jsem koupil už s mašinou, boční držáky a kufry jsem dokupoval. Zajdi do Paola ve Vrbovce, tam ti ochotně poradí.
Praha 4 - CBF 600S 2004
19. bře 2013 23:05 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Kufry Kappa

Osobně bych už do kufru monolock nešel. Deklarovaná nosnost je jenom 3 kg a při mé loňské havárce to odnesl právě jeden úchyt, což je jenom taková plastová packa, takže kromě motorky byl nakonec na vyhození i kufr ;)

Jelikož vozím do práce notebook a hadry na převlečení, tak se váha kolikrát vyšplhala nad deset kilo a to jsem měl jenom K35. Takže s větším objemem tam narveš ještě víc věcí a ten limit přešvihneš hned.

Proto jsem nakonec koupil monokey kufr Givi E52 MAXIA, který má nosnost 10 kg, takže se do něho nebudu bát narvat skoro dvakrát tolik.
19. bře 2013 23:23 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Kufry Kappa

Já teda netuším, kolik to má nosnost, ale při cestě na dovolenou jsem to narval ledasčím, včetně lahve becherovky a 1,5m řetězu Tokoz, takže 3 kg to překročilo několikanásobně. Ale všechno v pohodě, kufr drží jak skála, baťůžek se o něj za jízdy opírá.
Praha 4 - CBF 600S 2004
19. bře 2013 23:30 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Kufry Kappa

Na mým kufru byla vevnitř samolepka Max. load 5 kg, max. speed 120 km/h. Obojí jsem vesele překračoval až do onoho krásného srpnového dne, kdy moje ex mašinka dojezdila. Ale ty packy bych určitě netipoval na to, že drží jak skála. Snad jen do okamžiku, kdy se ulomí. Tak bacha, abys jednou neztratil s kufrem i baťůžek ;)
19. bře 2013 23:50 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Jantar_350 pro téma Re: Kufry Kappa

Mám ten samej a jsem spokojenej a dávam do toho občas víc a vydržel i D1 Praha - Brno a zpět, ale ta plotna co k tomu je fakt šunt, pořádně to nedrží a na nerovnostech to klepe ;o)
20. bře 2013 09:07 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Kufry Kappa

Ano, klepání na nerovnostech (což je standard českých silnic) bylo velmi výrazné. Kolikrát se za mnou tak třepal, až jsem měl strach, jestli jsem ho dobře cvaknul na plotnu.
20. bře 2013 09:23 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl hafik pro téma Re: Kufry Kappa

Díky za reakce já jsem to obědnal na mototávníček.Dlouho jsem váhal jestli kappu nebo givi.Ale pujdu do kappi.Je to stejný výrobce a je levnější.
20. bře 2013 21:18 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Kufry Kappa

Trochu oživím téma. Budu kupovat boční kufry a furt váhám, jestli mám dvanáct a půl za tyhle GIVI je to cena včetně rychloodepínacího nosiče, který stojí pět tisíc, místo nosiče, který je na moto našroubovaný napevno.

Nebo si koupit tyhle KAPPA , který stojí o dva litry míň. A protože se mi líbí myšlenka mít rychloodepínací nosiče, tak by mě zajímalo, jestli jsou kufry KAPPA kompatibilní s nosiči pro GIVI. Ty krabice vypadají úplně stejně, tak by to teoreticky mohlo pasovat.

Nemáte s tím někdo zkušenost? A jsou podle vás GIVI o tolik lepší než KAPPA, nebo je to jenom marketing a platí se za tu placku s logem?
27. kvě 2015 10:32 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Odpověděl standaCBF pro téma Re: Kufry Kappa

co ja mam zkusenosti a co jsme porovnavali s kamaradem
Givi jsou mnohem tuzsi, proste ten plast je pevnej, takze lepsi drzi tvar. Vysledkem je to ze daleko lepsi tesni a tudiz do nich nezatejka. Ja vubec neresim ze bych veci do kufru nejak zabaloval, proste je tam nahazim. Kamarad vzdy dava veci do ruznejch igelitu, rptooze mu pritrochu vetsim desti vzdy do kufru natece.
Takze za mne urcite ty Givi.
27. kvě 2015 12:26 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.734 sekund