Kufry Kappa

  • Příspěvky: 73
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Miky pro téma Kufry Kappa

Já jsem motocykl koupil již z těmi Kappa a zatím jsem spokojen. Jel jsem s nimi i za deště a nenapršelo do nich.
27. kvě 2015 19:47 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Kufry Kappa

Zdarec , kurňa Dr. - jsme ti posílali chechtáče na trika a né na tvoje kufry :woohoo: Měl jsem aj Givi , aj Kappa - obojího bych se nebál .Spíš bych si napřed ujasnil na CO JE VLASTNĚ CHCU . Mě - pro mé potřeby a nároky ( pokud bych je nedostal zdarma v akci k mašině) by vadila velikost . 33-37 l ještě tvarovaný šišoidem aby moc nevykukovaly je na prášky.Špatná skladnost věcí atd.
Na druhou stranu -http://www.motocyklovedily.cz/produkt/230337-e41n-keyless-vika-stribrna-2x41-litru-sada-monokey TOTO (když pominu al kufry) je podle mě nej na cestování - ale už budeš trošku širší .Já vozil




tyto Kappy.Boční se dal po zakempení oddělat a druhý lehce použít jako horní - zdá se ti to široké ? Plný provoz v Italských městech a projíždění kolon mezi autama poprvé šok ,jak si zvykneš ,tak je to ajne mouche.
Je to ale můj názor pro moje potřeby a pohodlí .- Vybrat si podle svých priorit musíš sám.
27. kvě 2015 20:02 #12

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Kufry Kappa

Malpe, za ty vaše drobáky bych nepořídil ani klíček ke GIVIně :evil:

Každopádně, ve srovnání s tvými cestovatelskými choutkami já jsem jen obyčejný přicmrndávač, který občas pociťuje, že mu topcase prostě nestačí. Když tam narvu fotovýbavu, tak je najednou plnej a to je na pikaču. Taky si joudové z CBF klubu vobjednávaj furt nějaký hadry, parádníci, a já jim to pak mám vozit až pod nos. :whistle:

Takže si myslím, že těch 2x 35-37 litrů plus 52 litrovej topcase by mi mělo stačit.

Nevíte někdo, jak je to s tou kompatibilitou nosičů?
27. kvě 2015 20:22 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Kufry Kappa

Ja mam ty GIVI a nemam s nimu problem.
Vybava pro dva se tam v pohode vleze.
Topcase jsem vymenil 46tku za Maxii 55.
Stara 52 jka byla katastrofa, zabirala pul mista spolujezdce.
Drzaky mam oddelavaci, ale ted uz je prakticky neoddelavam.
Na maxii zahradku na drobnosti
27. kvě 2015 20:38 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Kufry Kappa

Doktore,
Pred nejakým časom som písal o kufroch a drziakoch Givi tu givi

co sa kompatibility tyka, podla toho co som cital su kompatibilne, urcite najdes nejake info aj na fore cbf1000.com napr tu kappa vs givi

Byt tebou, zavolam predajcovi drziakov a spytam sa ho, oni urcte budu vediet (napr SW motech - sumoto v Brne)
Poslední změna: 27. kvě 2015 21:49 uživatelem boco818.
27. kvě 2015 21:31 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 35
  • Obdržená poděkování 3

Odpověděl snakeTK pro téma Kufry Kappa

Taky jsem majitel uvedených GIVI a naprostá spokojenost. Mám je odzkoušené na několika dovolených ve dvou i sám a žádné jiné bych nechtěl. Mám k tomu samozřejmě i originál držáky a zda jsou kompatibilní s KAPPA nevím, ale kdybys měl fotku uchycení KAPPA tak by se to dalo zjistit , případně přeměřit.
Poslední změna: 28. kvě 2015 12:59 uživatelem snakeTK.
28. kvě 2015 12:59 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 35
  • Obdržená poděkování 3

Odpověděl snakeTK pro téma Kufry Kappa

Tak jsem trochu pátral a kufry Kappa jsou kompatibilní s nosiči Givi a naopak. Jejich nosiče mají u obou značek stejné typové označení a můžeš je tedy kombinovat.
Poslední změna: 28. kvě 2015 21:47 uživatelem snakeTK.
28. kvě 2015 21:38 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Kufry Kappa

Závěs Givi i Kappy je stejný - libovolně jsem je prohazoval.
29. kvě 2015 19:33 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Kufry Kappa

Díky za komenty, ale nakonec jsem si řekl, že mě dva litry nevytrhnou a objednal GIVI. Sice jsem si myslel, že si je hned odvezu, když ještě předminulý týden měli ty nosiče skladem, ale prý zrovna na CBF tam točí jeden za druhým, takže jsem byl rád, že měli zrovna jeden objednaný na sklad a hned si ho zarezervoval. Teď jenom doufám, že to stihnou dovézt tak, abych je ještě před srazem zvládl namontovat. Jinak budete bez triček.

:evil:

No, dobrá. Vidím ty kyselý ksichty, tak i kdyby kufry nebyly, tak to nějak udělám :whistle:
30. kvě 2015 21:18 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Kufry Kappa

Zároveň s nosičema si měl objednat i velký batoh, pak by se vidělo, co z toho do srazu stihne přijít :evil:
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
01. čvn 2015 20:52 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.573 sekund