Navigace

  • Příspěvky: 109
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Kibo pro téma Re: Navigace

Ja som zapojil fantáziu a eBay a vyšlo mi to na držiak za cca 11€ (270 CZK), drží a funguje to perfektne :)
Je to namontované na riadidlách a drží to pevne a aj keď som mal pôvodne obavy, či sa to GPS nevytrasie, drží ako pribité. Jedinou nevýhodou by bolo zlé počasie... Budem to ale musieť celé poprerábať, lebo idem montovať vyhrievané dripy a akosi sa mi to tam všetko nepomestí :blush:

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.



Zvažoval som aj tú "taštičku", ale bol som sa voziť s jedným čoprákom, ktorý v tom mal GPS a keď mu na to pražilo slnko, začalo sa mu GPS prehrievať a mrznúť, prestávalo reagovať na dotyk, tak som od toho upustil, nakoľko v lete smaží dosť pravidelne :huh:
Poslední změna: 27. úno 2011 21:10 uživatelem Kibo.
27. úno 2011 21:10 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 46
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl zbrnda pro téma Re: Navigace

Zdravím Pánové,má někdo Garmin Zumo 220? Pokud ano,mohl by mi poradit co a jak dál? Zálohoval jsem data z navigace, koupil 8GB.micro SD a nahrál na ni mapy pro Garmin 2012(13) Vím že existuje MapSource kde se upravuje mapa do navi.Někde jsem slišel že se dá udělat mapa třeba na Google a pak přetáhnout (či jak) do M.S.a tam asi ještě upravit /nevím) Kam ji pak uložit tak aby fungovala ta trasa kterou jsem si předtím připravil. Díky moc za rady a návody.
24. čvc 2012 08:01 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.346 sekund