Padací rám na CBF250

  • Příspěvky: 18
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Kata1988 pro téma Re: Padací rám na CBF250

díky, taky doufám,že budou kilometry pěkně naskakovat bez větších potíží :-)
30. led 2014 21:20 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Padací rám na CBF250

Ahoj
Naskakovat budou podle toho kolik bude času :laugh: to je největší nepřítel motorkáře. Následuje počasí a paak až ty ostatní drobnosti...
Osobně doporučuju sehnat nějakou motoškolu hned z jara jezdil jsem jedenáct let než mi došlo, že bude dobré minimálně jednou za rok nejlépe z jara se dojet rozjezdit a zablbnout. V dnešní době jsou už opravdu supr možnosti. Nestojí to moc potkáš nový lidi a je to v podstatě sranda. Takže dobrá investice... přeju hodně pohodových kilometrů. Třeba se potkáme někde na CBF sraze.
Honda CBF 1000 RS:)
01. úno 2014 11:06 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 18
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Kata1988 pro téma Re: Padací rám na CBF250

ahoj vespolek, nemá někdo zkušenost s RD moto? respektive kolik si řeknou za padací rám. Měla jsem dojednané padáky, které jsou k nalezení na motorkářích, jenže pán je neměl vyrobené :dry: :dry: , tak jsem skoro 3 týdny čekala jako trotl :angry: až je bude mít hotové a včera když volal že je má, tak najednou chtěl 5tisíc, přitom původně chtěl 4... Mám 250tku za 30tisíc a nechám si ji tak 2-3roky,tak mi přijde 5tisíc za padáky+ cesta další pětikilo trochu moc... Takže mi zbývá možnost buď si nechat poslat padáky za 3300kč+ poštovné z Británie, nebo si je nechat vyrobit tady v čechách... tak by mě zajímalo, jestli a za kolik jsou ochotní je udělat v tom RD motu(na jejich stránkách mají hafo pad.rámů, ale bohužel ne na moji motorku). :blush: ;)
07. bře 2014 07:57 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Re: Padací rám na CBF250

Kata1988
ahoj, je tento padací rám pre teba potrebný? Naša motorečka je celkom malá a nie je ťažká... Ja som moju Mršku položila na mieste zo stojana (vôbec nič sa jej nestalo - ani škrabanček) a raz som ju položila za jazdy na letisku v Luhačkách (kamaráti CBFkári dosvedčia :laugh: ) a okrem rozbitého plexi a malých škrabančekov, ktoré určite nezbadáš, sa nič nestalo... celá oprava ma vyšla na 15 E čo je asi 500kč. Za tých 3-4 tisíc si môžeš kúpiť niečo na seba, alebo na svoju motorku :)
10. bře 2014 19:35 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Padací rám na CBF250

Ahoj
Nebo zkus kouknout po špuntech nějaký malý pád chytnou a musím říct, že dnes po zkušenosti jak padací rámy vibrují bych si ho dvakrát rozmyslel navíc GIVI na litr jsou takové, že po pádu se motorka o rám zhoupne a kapotáž to stejně chytne.

Já se pro letošní sezonu chystám dát špunty do os kol a třecí závažíčka do řídítek zvětšit GIVI a vybavit ho třecím silonem, ale já uvažuju o kroužení na okruhu a tam se to občas zvrtne. Proto chci kovový rám vybavit třecím silonem, aby se motorka rychle zastavila...
Hodně štěstí při rozhodování.
Honda CBF 1000 RS:)
10. bře 2014 20:27 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 18
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Kata1988 pro téma Re: Padací rám na CBF250

ahojky, nejde o to jestli je potřebný jako spíš o můj pocit bezpečí ;-) . nakonec jsem si objednala padáky z europcustom.com/engine_guards/honda_/eng...d_30mm_honda_cbf_250 a i s dopravou mě to stojí 2700Kč (97EUR), ještě uvidíme až přijdou i fyzicky :-) . Výbavu na motorku mám, jezdila jsem 7 let jako batužek a jediné co bych si chtěla na motku pořídit je malé plégo. Kufr nemá pro mě význam,na helmu je tam šikovný úchyt, na úložný prostor má manžílek Yamahu TDM s obr
kufrem a brašnama :-D. horší je, že mi včera praskla membrána vedoucí od hlavy motoru,tahle sranda se tu nedá sehnat a z Holandska tenhle kus plastu stojí 54E a dalších 30 pak schramstne doprava... no prostě když se to,tak se to :-O
10. bře 2014 20:27 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 18
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Kata1988 pro téma Re: Padací rám na CBF250

špunty byla první varianta do doby než jsem zjistila,že to není pořádně kam uchytit :-/ ;-) takže jsem si sehnala padáky ze zahraničí :-)
10. bře 2014 20:31 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Padací rám na CBF250

Těmhle padákům jsme se raději právě vyhnuli, jsou uchyceny jen ve dvou bodech, takže se to při pádu spíš zlomí nebo to ohne rám... Zatím to stále jistí výroba namíru...
Praha 4 - CBF 600S 2004
11. bře 2014 17:35 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 18
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Kata1988 pro téma Re: Padací rám na CBF250

já teda padáky testovat nemíním a snad ani nikdy nebudu muset :cheer: . u těhle padáků by snad neměl takovýhle problém s ohnutím nastat,když jde o origo doplněk.a aspon nebudu mít problém na evidenčce nebo nedej bože s pojištovnou,kdybych padáky otestovala na vlastní kůži... každopádně přeju všem štastnou ruku při výběru padacích rámů a až bude namontováno,tak přihodím nějakou tu fotku ;)
11. bře 2014 20:34 #29

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 18
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Kata1988 pro téma Re: Padací rám na CBF250

jak jsem slíbila, přikládám fotku padáků B)

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Poslední změna: 19. bře 2014 13:17 uživatelem Kata1988.
19. bře 2014 13:14 #30

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.557 sekund