Jaké úpravy přes zimu plánuji

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Pito napsal: Ano, ten odkaz je ten manik, co vas bral na okruhu :)

Uvidim aku budem mat analogiu ja, najprv moto porobim, potom pojazdim a dalej sa uvidi.

Mefisto nechapem trosku ako si myslel porobi si sam... Tlmice kupoval samozrejme, ale neviem kto ich osadzal na moto. Viem ale trebars ze riesil komplet brzdy a tam trebars priemer piestiku treba spravne prepocitat. Ale nechcem zachadzat...

No mysle jsem to tak, ze podvozek ti musi udelat nekdo kdo tomu rozumi, my ho ladili cely odpoledne :)
27. pro 2017 19:51 #441

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

JinT napsal: Tak ten odkaz jsem neviděl hele můžeš vyfotit ty tvoje tlumiče v podstatě jsme asi jediný kdo to zatím udělal ale je to po pravdě asi jediná cesta... Ale ta tvoje je asi snazší

Uz jsem ti to sem daval drive :)
Predni mam obal original, zatim jsem na upside nepresel, jen streva jsou jiny.
Zadej je komplet poskladany na pozadovanou vahu cestujicich a batoziny :)
Poslední změna: 27. pro 2017 19:54 uživatelem Mefisto.
27. pro 2017 19:54 #442

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

Ten předek vypadá super ale u zadku myslím udělal jsi chybu že jsi nešel do toho se stelovanim pružiny protože to se mění často a je to dost důležité u těchto kontra matek mám pocit je přístup ještě horší než u originálu já můžu měnit tuhost přímo za jízdy ale podle mě je tlumic stejný...
Honda CBF 1000 RS:)
27. pro 2017 21:30 #443

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Tak prvne, se na CBF nedela origo central viz priloha a musel by se pokoutne slozit, coz by asi slo.
Pak jsme to konzultovali s technikem z Ohlinsu a i ten potvrdil, ze pokud tam mam pruzinu motanou na 2,5 cloveka, tak muzu stelovat jak chci, ale kdyz pojedu sam tak to stejne nenasteluji :)
28. pro 2017 05:06 #444

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

Mefisto,on ladil podvozok k dokonalosti nejake 3 mesiace sam. Mozno si to mohol dat niekomu spravit co sa rozumie, no isiel si vlastnou cestou. Dnes je maximalne spokojny a ma vlastne rovnaku upravu ako ty, zadok komplet novy ohlins a predok iba creva ale Andreani.
Honda CBF1000FA
28. pro 2017 11:24 #445

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Máte někdo zkušenosti s podvozky Hyperpro? Slyšel jsem na ně vcelku pozitivní reference a dostal jsem doporučení. Rozumná cena, slušná kvalita, holandský výrobce. U Öhlinsu bych musel prodat na ebayi ledvinu... :laugh: Ale jelikož se na té mojí mašine snad od začátku nesáhlo na podvozek a jezdíme často natěžko, výměna nebude od věci... Sada pružin na předek, stavitelného centrálu a oleje vyjde na 15 tisíc...
Praha 4 - CBF 600S 2004
28. pro 2017 12:25 #446

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

Realne nemam, ale pocul som, ze sa tomu radsej vyhnut. Urcite lepsie ako original, ale vraj nie o moc. Mne zas bolo doporucene najma na zadok pozerat po buranych moto, ktore boli nedavno prerobene a casti podvozku su ako nove :laugh:

Trebars nieco taketo i ked u tohto tazko zistis ako to bolo dlho pouzivane:

www.motorkari.cz/motobazar/nahradni-dily...bf-1000-1205866.html

Ale opakujem, to som iba pocul, tak len predavam dalej....
Honda CBF1000FA
28. pro 2017 12:32 #447

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Touhle cestou se určitě nevydám :laugh:
Snažím se o tom nasbírat co nejvíc zkušeností, vesměs jsem slyšel kladné věci. A "o trochu lepší, než originál" mi určitě bude na šestku stačit :laugh:
Říkám si, že když už si to dávaj na motorky český GS-áři (což jsou podlě mě největší motonáckové na světě :laugh: ), tak to asi nebude úplně zlý... ;)
Praha 4 - CBF 600S 2004
28. pro 2017 14:05 #448

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Eddie75 napsal: Máte někdo zkušenosti s podvozky Hyperpro? Slyšel jsem na ně vcelku pozitivní reference a dostal jsem doporučení. Rozumná cena, slušná kvalita, holandský výrobce. U Öhlinsu bych musel prodat na ebayi ledvinu... :laugh: Ale jelikož se na té mojí mašine snad od začátku nesáhlo na podvozek a jezdíme často natěžko, výměna nebude od věci... Sada pružin na předek, stavitelného centrálu a oleje vyjde na 15 tisíc...

Jako Lowend dobry
28. pro 2017 17:46 #449

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Pito napsal: Mefisto,on ladil podvozok k dokonalosti nejake 3 mesiace sam. Mozno si to mohol dat niekomu spravit co sa rozumie, no isiel si vlastnou cestou. Dnes je maximalne spokojny a ma vlastne rovnaku upravu ako ty, zadok komplet novy ohlins a predok iba creva ale Andreani.

Ptam se proto, ze jsem videl stejnou masinu a delal se ji take cely podvozek.
Jinak to sam. Taky bych to delal sam, ale to bys musel sehnat vsechen potrebny vercajk na predni a zadni tlumice, serizovaci manualy a podobne :)
28. pro 2017 17:47 #450

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.624 sekund