Jaké úpravy přes zimu plánuji

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

Ked sme uz pri takychto vaznejsich upravach... Kto vsetko menil pumpu prednej brzdy za radialnu? Iba Jint?

Chcel by som rozbehnut diskusiu ohladom priemeru piestiku pouziteho pri pancierakoch a originalnych strmenoch montovanych na C-abs. Teda pocut nazory na volbu jeho priemeru, aby sa dosiahol najlepsi efekt paky.
Honda CBF1000FA
28. pro 2017 18:00 #451

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Mefisto napsal: Jako Lowend dobry

Vlastní zkušenost, nebo jedna paní povídala?
Praha 4 - CBF 600S 2004
28. pro 2017 18:53 #452

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Jedna pani - mechanik co se me stara o motku a dela repase, montaz opravy podvozku.
A chces to dopredu nebo do zadu nebo cely set?
28. pro 2017 19:02 #453

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Pito napsal: Mefisto,on ladil podvozok k dokonalosti nejake 3 mesiace sam. Mozno si to mohol dat niekomu spravit co sa rozumie, no isiel si vlastnou cestou. Dnes je maximalne spokojny a ma vlastne rovnaku upravu ako ty, zadok komplet novy ohlins a predok iba creva ale Andreani.

Ty Andreani jsou o neco vic tvrdsi nez Ohlins
28. pro 2017 19:03 #454

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Pito napsal: Ked sme uz pri takychto vaznejsich upravach... Kto vsetko menil pumpu prednej brzdy za radialnu? Iba Jint?

Chcel by som rozbehnut diskusiu ohladom priemeru piestiku pouziteho pri pancierakoch a originalnych strmenoch montovanych na C-abs. Teda pocut nazory na volbu jeho priemeru, aby sa dosiahol najlepsi efekt paky.


Blbe ti to brzdi?
28. pro 2017 19:05 #455

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

Moze byt, sam neviem preco nedaval ohlins dopredu aj dozadu ale spravil takuto kombinaciu...

No jak to slusne povedat... presadol som na cbfku zo 168kg motorky, s radialnou brembo pumpou, 4 piestikmi dole, spojenymi panciermi... Nazvyme to diplomaticky ze je rozdiel citit :laugh:

Ale vazne, neocakavam ani zdaleka priblizenie k druhej moto-street triple rx, to je miesanie hrusiek s jablkami. Ale panciere chcem dat a Magura ma teraz velmi pekne akcie na radialne pumpy-uz za nejakych 150eur sa daju kupit... Tak velmi uvazujem.
Honda CBF1000FA
Poslední změna: 28. pro 2017 19:14 uživatelem Pito.
28. pro 2017 19:07 #456

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Mefisto napsal: Jedna pani - mechanik co se me stara o motku a dela repase, montaz opravy podvozku.
A chces to dopredu nebo do zadu nebo cely set?

Cely set. Na podvozek se nehrablo a jezdime nalozeni, tak to chci vzit z gruntu. Zdejsi reakce me prekvapily, od enduristu a cestovatelu mam vesmes pozitivni reakce, pokud neco spatne, tak spis zakaznicky servis v danem miste... ale co jsem chytil, tak je Hyperpro vseobecne povazovany za slusnou znacku s kvalitnim zpracovanim. Ale hlavne potrebuju neco levnejsiho, nez Öhlins, uz tak dam do podvozku tretinu ceny motorky, a byl bych nerad, kdyby toho bylo jeste vic... :sick:
Praha 4 - CBF 600S 2004
28. pro 2017 19:17 #457

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

Hele já nechal nastavit pružinu o 25%vic než je originál mohl jsem dát víc v plném naložení se mi už trochu houpá ale pořád lepší než originál po instalaci ani v Rumunsku žádná díra na doraz a to jsme měli i velmi dlouhé skoky ...kluci dorazy hlásili co se brzdy hlavně přední týká Pito byl velmi kulantni já bych řekl že nebrzdi prostě nebrzdi verze bez ABS co jsme měl na brzdila ale po cestě z GG ve dvou naložení za Ernestem jsem dole měl brzdy jako zvejkacku po změně na velký kotouče a pancéřový hadice super jen cesta k radiální pumpě byla trnitá.pokus s origo pumpou bylo spíš zbožné přání nákup pumpy z CB 900 Hornet ten ma stejnou pumpu tvarem s větším pistkem taky špatná cesta nakonec jsem zůstal u origa KTM superduke a spokojenost síla akorát vyzkoušeno v reálných brzdach na motoskolach motorka nejde extrémně na předek ale síla brzd je brutální..
Honda CBF 1000 RS:)
28. pro 2017 19:52 #458

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Ja som presne pred touto dilemou stál po tom ako sme sa vrátili s JinT a Keith-om z Rumunska... Ale venovať tomu veľa času a ešte viac peňazí (a zvýšiť cenu motorky odhadom aspoň o 1500eur ak by som riešil Ohlins) a zároveň nereálne meniť brzdy za iné (mal som ABS, tam robiť zmeny znamená predpokladam totálne rozladenie)...

A keďže som vedel že chcem iný podvozok rozhodol som sa pre iný stroj s elektronickým podvozkom a poriadnym brzdami kde už toto riešiť nemusím (aj keď sa vždy dá niečo lepšie na trhu nájsť). Proste žiadne šroubováky, hákové kľúče a nekonečné ladenie, radšej si dám kafe na benzínke kým iní v ladia podvozok ;)
Nechcem vás nikoho nasrať, viem že nie každý na to má prachy, ja som si proste povedal (aj na základe rady tu niekoho z fóra) že už som dosť starý aby som si to užil teraz, lebo život sakra krátky B)

Na druhej strane musím priznať že mi tak nějak chýbajú hodiny strávené v garáži pri servise / úpravách CBF..
Ale zase už mám náhradu ktorá pýta času ešte viac (=pérák) :evil:

Poslední změna: 28. pro 2017 21:38 uživatelem boco818.
28. pro 2017 21:28 #459

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

JinT napsal: Hele já nechal nastavit pružinu o 25%vic než je originál mohl jsem dát víc v plném naložení se mi už trochu houpá ale pořád lepší než originál po instalaci ani v Rumunsku žádná díra na doraz a to jsme měli i velmi dlouhé skoky ....

Tak to ja mam tak o 50% :)
Ale ted to pekne zehli povrch

Jestli jsem to pochopil tak verze bez ABS brzdi hur nez ta s ABS?
29. pro 2017 00:19 #460

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.893 sekund