Jaké úpravy přes zimu plánuji

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

No uvidíme toho 11.6. jak se bude dařit... doufám, že to fungovat bude předtím budeme mít soustředění čuníků na Sardinii... tak snad letošní sezona dopadne dobře... trochu se začínám bát se sebou jezdit... :silly: ale koukám se po kožených věcech a podvozek je takový, že si silnější motor prostě zaslouží... ten level CB1000r si myslím je pro mě tak akorát... bylo vidět že i 66kw stačí na slušné řádění :evil: je to daný tím, že jsem loni jezdil sám tak mi to nepřišlo slabé :S
Honda CBF 1000 RS:)
05. bře 2018 13:46 #471

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

JinT napsal: Krom mechanického jako.... tempomatu

Kterou variantu jsi zvolil?
05. bře 2018 16:11 #472

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

hele chtěl bych si trochu modifikovat tohle mám podobně dělaný ty závažíčka na držení krytů rukou takže to upravím a princip použiju... jen trochu nestíhám a jestli se mi motorka vrátí až koncem Března nevím zda to opravdu pro letošek dokončím... ale chtěl bych to jako nejjednodušší variantu nastavení otáček u stříkačky ve spojení s trhačkou kterou už na moto mám to pak nebude tak nebezpečné ani u slalomu na motogymkhaně a třeba se už přesvědčím že bych to opravdu začal jezdit :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
05. bře 2018 16:17 #473

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

Tak jsem nakonec našel něco úplně jiného a až tempomat přijde podělím se o zkušenosti... vypadá to jako mechanicky pěkné ale uvidíme...Navíc já mám trhačku takže to není až tak nebezpečné...
Honda CBF 1000 RS:)
26. bře 2018 08:08 #474

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

JinT napsal: Tak jsem nakonec našel něco úplně jiného a až tempomat přijde podělím se o zkušenosti... vypadá to jako mechanicky pěkné ale uvidíme...Navíc já mám trhačku takže to není až tak nebezpečné...

No ja videl bud krouzky u zavazicka na konci heftu, potom takovy hrozny kleste co se oprou o packu brzdy a pak jeste podobny mechanismus s vypinanim.

Co do uprav se ted roznyslim nad vymenou za S1000XR, ale stale tam nevidim zas tak velky prinos na vymenu i kdyz je to asi jedine do ceho bych sel
26. bře 2018 18:36 #475

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

Hele pro mě je taky S1000XR jediná volba a musím říct že letos to byl asi milimetr si ji pořídit jako druhou ale jinak než sdílet se mi ji nechce je to prostě 500tis co jsou doma 90%casu zavřený... CBF už je pro mě srdcovka... A myslím že letos to s 88kw a 105Nm bude i slušné svezení.. našel jsem něco jiného zkusím přiložit odkaz je to úplně jednoduchý ale dost drahý přitom to nevypadá blbě... Chtěl jsem si udělat takový samo Domo ale tenhle koupený by se nemusel zasekávat ladit plyn ve 150km/hod se mi nechce :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Mefisto
26. bře 2018 21:04 #476

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

Tohle princip je jednoduchý možná to už na srazu budu mít tak dám vědět jak to maka...www.atlasthrottlelock.com
Honda CBF 1000 RS:)
26. bře 2018 21:06 #477

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
A uz jsi to objednal? Horni nebo dolni KIT?

S tou bramborou jsme na tom stejne.
27. bře 2018 18:52 #478

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

JinT napsal: Tohle princip je jednoduchý možná to už na srazu budu mít tak dám vědět jak to maka...www.atlasthrottlelock.com



Vypadá to zajímavě - to by aj šlo .
27. bře 2018 19:49 #479

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

omyl - napřed čti , potom teprve piš
Poslední změna: 27. bře 2018 19:56 uživatelem Malp.
27. bře 2018 19:51 #480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.827 sekund