Jaké úpravy přes zimu plánuji

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

Svezení na pohodu máš podle svého zápěstí Varan byl vubec těžký a neohrabaný to už raději crostourer ... Navíc varan byl taky V2 toho triumfa má kamarád není extra jezdec ale chválí si ho je to těžká motorka ale v téhle kategorii určitě dobrá volba umím si to představit ... Na moji si trocham v klidu říci by jsi se krásně složil před tím než jsem dal prepakovani ale i teď je to moto pro velkého chlapa skoro je mi až velká má široký řidítka vysoko sedlo posez je až hodně cestovní díky tomu zvládnu jezdit celý den na okruhu jinak bych to asi nedal
Honda CBF 1000 RS:)
21. úno 2020 15:58 #551

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
:) Zapesti v tom hraje minimalni roli,je to o cele koncepci a vaze
Varan byl na svou dobu dobry a ceneny stroj dodnes
Nez Crostourer, to radeji Crosruner s 1200 motorem,ale to nedelaji.
Zalezi s cim to srovnavas, ja ted mel chvili BMW K1600 GT a to je opravdu tezka motorka
Neboj pokud jsi neupravoval ram, aby se zmenila cela konstrukce vcetne rozlozeni vahy, coz ne, tak me nemuzes prekvapit. Spis by si se jiz mel svezt na necem novejsim :)
Na okruhu a cestovni? To se tam nudis ne :)
Poslední změna: 22. úno 2020 16:56 uživatelem Mefisto.
22. úno 2020 16:27 #552

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

Nemáš ani tušení co se v té motorce skrývá ... Jezdil jsem na nové S1000rr a na rovinu se svojí jsem o 15sec na kolo rychlejší :evil: :evil: rozložení váhy mám asi 55%ku45% na zadek tedy měnil jsem jak váhu tak sledují aby nebyla blbe rozložená hlavně podvozek a brzdy jsou lepší na trhu není motorka v sérii s temito prvky . Bohužel ani motorky co se tak tváří ... OEM komponenty jsou většinou dost okradene ...je to daň za cenu... V současné době už moje CBF je spíš sportovní sundal jsem nosiče ikdyz je lze vrátit zpět na dovolené si spíš užívám zatáčky než že bych uvažoval kolik toho převezu proto už jinam než do penzionu neplánují jet :)) takže cestují s top časem ... A velmi odlehčen:)
Honda CBF 1000 RS:)
23. úno 2020 14:55 #553

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Tak ja jedu take do hotelu, ale urcite dal nez 1000km :)
23. úno 2020 19:39 #554

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

Tohle umím taky ale už bych to nikdy neopakoval přes 600km je pro mě zbytečnost a ve finále na takové trase jedeš 90% úplně nezajímavé... Cesty takže za mě moto na vlek a druhý den ráno jsem o 2000km jinde a můžeme si užívat zatáček ...takže pro mě je to už teď jinak postavené .
Honda CBF 1000 RS:)
23. úno 2020 22:26 #555

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

Honda CBF 1000 RS:)
23. úno 2020 22:43 #556

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Vidis a pro me je zbytecnst tahat takovou ... s kramem za sebou a jeste platit jak za nakladak s privesem :)
24. úno 2020 02:39 #557

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

No vy finále totiž usetris dva dny a ještě i přesto že auto má vysokou spotřebu tak tě to vyjde levněji nejsou to těžké počty když máš 5-6motorek navíc usetris pneumatiky nejsou placaté z 4tisic km které nemuseli odjet a celkově je to výhodnější hlavně si usetris zbytečně namotáme dálnice a do těchto destinací se jezdí v květnu tedy a neskutecne deštivé přejezdy přes Alpy prostě zjistíš že to dává smysl neříkám že by to nešlo šlo a na CBF jsem i km hodně polykal ale když chceš jezdit a mít měkké gumy zjistíš že tohle si klidně odpustíš ... Už takto dělám cca 3-4sady za sezonu :)) a to se nežádáme co je víc motorkářské ale říkám že v dnešní době ušetřit jednou nocni jízdou kdy se vystřídají řídící v podstatě čtyři dny , dvě přespání , zbytečně km a opotřebení ... Mě to smysl dává a velkej
Honda CBF 1000 RS:)
24. úno 2020 05:56 #558

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Pokud jedes na jedno misto, tak to mozna smysl ma ale tohle mam davno za sebou. Cili dalnice jezdim minimalne a nez tahat motorku, to radsi vemu vodni skutr.
24. úno 2020 07:00 #559

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

Chorvatsko, Řecko , Korsika , Sardinie , Portugalsko , Španělsko , francouzské Alpy vše je na dva dny na dojezd ... I garda ikdyz tam už může být cesta zajímavá ... Díky tomu 1000km už nepojedu ... Co bude přes 500 už se budu rozmyslet protože to není k jízdě ale o přejezdu :)
Honda CBF 1000 RS:)
24. úno 2020 19:30 #560

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.883 sekund