Jaké úpravy přes zimu plánuji

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
To je logicke, na na tve CBF to neni k jizde :)
ale k prejezdu
25. úno 2020 00:53 #561

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

hele to není o pohodlí pohodlí mám dost... paradoxně i když jsem dal přepákování stále zůstal dobrý uhel na kolena.. Ovšem už jezdím v kombinéze se slidery a ta po delší době umí trochu kolena potrápit... a co je nejdůležitější... pokud bych se někam hrkal zbytečně splácnu gumy a navíc mě to ale hrozně nebaví... na dálnici držet plyn a valit a valit...150-170 furt hlídat tacho je to opruz a když jednu jako že mimo dálnice souhlasím jsou místa kde to jde objet... tak zase trávím dva dny na cestě navíc...a když počítáš každý den ... zjistíš, že je lepší ušetřit... ty vzdálené destinace určitě... a když ušetříš čas a peníze zjistíš, že můžeš jet na lehko... protože necháš věci v penzionu... najednou poznáš hezčí moto svět.
Honda CBF 1000 RS:)
26. úno 2020 08:01 #562

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Ten prave jiz mam davno za sebou, ted jak se rika cesta je cil, navic na dalnici das tempomat a nemusis nic resit :) Ale dalnicim se vyhybam i autem
Koleno po operaci a vekem clovek preradi na pomalejsi prevod:)
Takze auto + vlek a na nem clun,skutr ci motka ne. Dam si par dnu na cestovani par dnu na pobyt a to nekolikrat doroka a pohoda.
Poslední změna: 26. úno 2020 16:55 uživatelem Mefisto.
26. úno 2020 16:51 #563

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

tempomat mám taky ale v podstatě nejezdím taková místa abych ho zapnul:woohoo: :woohoo:
takže jsem ho na poslední verzi neinstaloval jestli se mi někdy podaří se jen tak toulat tak možná ano... ale v současné době je pro mě čas jsou peníze... bohužel jinak operaci kolene mám už za sebou dokonce po tahání krve a před operací... respektive těsně po zranění jsem jel do francie s Ernestem naší nejdelší cestu 1100km v tahu.. s kolenem nataženým s nohou na padáku.. fakt super... to už mám asi fakt za sebou ale netvrdím, že to nejde... jde dokonce i vím, že se moje moto nerozvlní ani přes 200 s kufry... a taky vím, že z 230km/hod na 80km/hod se urve tank vak a když letíš na německé dálnici po předním ve dvou protože ti s přípojováku najede slečna s twingem je to dost sranda...(v tu chvilku jsem jel zrovna v sedě:evil: ) a od té doby mohu na motoškole řící... když se ptají kdo zkusil maximálku a kdo zkusil z maximálky zastavit mohu zvednout rukuB) :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
26. úno 2020 17:01 #564

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Mas instalovany elektronicky plyn? Nebo mas misto tempomatu jen rucni plyn

Jo v kolene nemam jediny vaz v poradku a to nemluvim o pouzdru a pod :)
28. úno 2020 17:07 #565

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

Mám přípravek od amerického atlasu funguje dobře je to třecí způsob aretace plynu tedy normále když je potřeba plyn zavres když macknes tlačítko plyn odblokujes a když zmacknes znovu zaaretujes pozici ... Ale teď co mám rychloplyn nedával jsem to zpět protože není ani tak náročné ho ovládat
Honda CBF 1000 RS:)
28. úno 2020 21:30 #566

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Jj, cili rucni plyn.
29. úno 2020 19:42 #567

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

Rychloplyn je machanicky ale místo otáčky a něco máš plný plyn do jedné otáčky tedy nekroutis si zápěstí a nemusíš prehmatavat s tímto plynem moto jede úžasné a je hravá ale nesedí ji cukání na jedničku ale to nikde nedělám prostě jedu takže mě to hrozně vyhovuje jen řeším že bych ještě udělal upgrade na výměnné kladky do rukojeti abych na vodu dál méně ostrou ...
Honda CBF 1000 RS:)
29. úno 2020 20:49 #568

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Cili nemas tempomat,ale jen rucni plyn.

Ten rychloplyn je stara vec
29. úno 2020 20:54 #569

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

jasné ale funkce je stejná:) jde o to ulevit zápěstí není to tak sofistikované a v podstatě na moto jsem to dal jen pro ulevení na delší cestě srovnání rukavice atd... v podstatě funkce se zásadně liší, že to nereaguje na jízdu z kopce a do kopce... tedy lehká korekce přes plyn tam být musí... a ikdyž to nikde nepíší bez trhačky bych to neinstaloval... ale protože trhačku(vypnutí motoru při opuštění moto) už jsem měl... nebyl to takový problém a v podstatě jsem nic neřešil... ale jak píšu teď to je sundaní a nezvažuji o instalaci... je to zpět do 10sec takže možná na dovolenou v budoucnu... Pro mě ale asi dlouho nebude moto o tempomatu nebo o polykání km... to se asi jen tak nezmění...
Honda CBF 1000 RS:)
02. bře 2020 08:39 #570

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.858 sekund