Alarm na moto

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Poslední změna: 17. pro 2010 07:47 uživatelem Mefisto.
17. pro 2010 07:43 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl PeťanCBF600S pro téma Re: Alarm na moto

Zdravím, teď mě napadla taková blbost :) ...neexistuje třeba alarm, co by "houkal" ve stylu vysokofrekvenčního tónu? Jakože by to bylo tak silný, že by lidé okolo (potažmo zloději) museli ustoupit o pěkný kus dál, aby jim to neutrhlo uši :)
07. bře 2012 23:40 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Alarm na moto

Já taky uvažuju o alarmu jen nevím který jakej doporučíte?
08. pro 2012 22:50 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Odpověděl standaCBF pro téma Re: Alarm na moto

ja bych doporucil jit cestou jakehokoliv levneho alarmu nekde z ebay. Co me k tomu vede, kdyz je nekdo sikovny a dobry tak ti odpoji i velmi sofistikovany alarm za drahe penize, na motorce je to ponekud jasneji videt.
V kazdem pripade podle toho kde parkujes bych volil kombinaci zamku na disk + poradneho retezu + nejakeho levneho alarmu ktery reaguje na otres. Ja to tak mam a daleko nejvice penez jsem dal do toho poradneho retezu ktery by nemel jit lehce ani preriznout, zamek na disk mam jen na ztizeni "nakladani" pri loupezi a ten alarm to same.
Alarm mam neco takovehleho (asi trochu starsi typ)
www.ebay.co.uk/itm/CYCLONE-MOTORBIKE-MOT...&hash=item2c4eb03012
Ma to jednoduche dalkove ovladani ktere dokaze i po nastartovani odpojit zapalovani, ale moc nevidim vyhodu, kdyz uz to nekdo nastartoval tak ma pravdepodobne moje klicky a tudiz i ten ovladac. Melo to i nejake slozitejsi zapojeni kdy bylo mozno nastartovat na dalku ovladacem, ale nikdy jsem se nedostal k tomu abych to zapojil, protoze jsem moc nevidel vyhodu. Nekolik urovni nastaveni citlivosti na otres (aby to nezacalo rvat pri vetru), sirena dostatecne hlasita.
Kdyz nechces mit neco takovehleho levneho tak pak uz jedine nejaky to sledovaci zarizeni GPS+GSM, ale to mi prislo na me ucely moc drahe (parkuju v garazi, takze to potrebuju leda nekde v kempu nebo nejake zastavce na kafe.
09. pro 2012 13:28 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Alarm na moto

Já budu pořizovat tenhle akorád nevím jak ho namontovat
09. pro 2012 18:57 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 56
  • Obdržená poděkování 3

Odpověděl patek pro téma Re: Alarm na moto

Mel sem zamek na brzdovy kotouc s alarmem .Fungoval vyborne , ale odemknout ho na prvni pokus v 5 rano , v pritmi , mezi baraky pri ceste do prace byl nadlidsky ukol . Pro velky uspech u sousedu sem ho zrusil .
09. pro 2012 22:53 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.875 sekund