CB 1300 SA

Více
25. bře 2016 22:55 #1 od Pacous
CB 1300 SA vytvořil uživatel Pacous
Tak trochu uvažuji (zatím tedy spíše v teoretické rovině), že bych přesedlal na CB 1300 SA. Nicméně nabídka těchto strojů v CZ je dost omezená, a to, co je, je už od pohledu na fotky nebo dle popisu vražda. Nemáte někdo z vás nějakou přímou zkušenost s individuálním dovozem nebo s nějakou firmou, která umí sehnat a zajistit solidní kousek? Říkal jsem si, že taková esa jako Hodys nebo Jindra, by možná nějakou tu radu nebo tip mohla dát. :-)

Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. bře 2016 00:32 #2 od Hodys
Odpověděl Hodys pro téma CB 1300 SA
Gratulace ke skvělému výběru :-) pokusím se poptat u dovozců... Kamarád měl kdysi naháče a moc se mi líbí tento stroj i v kapotě jak sháníš Ty poptam se

Více
26. bře 2016 09:08 - 26. bře 2016 09:10 #3 od Pacous
Odpověděl Pacous pro téma CB 1300 SA
Jako na mobile.de jsem viděl asi dva krásný kousky za docela rozumný peníz. Najeto do 20.000, rok 2009 nebo 2010, navíc v mnou vysněné červeno bílé barevné kombinaci. Takže určitě se něco dá sehnat. Ale upřímně, trochu se bojím do toho jít na vlastní triko, s mou slabší znalostí němčiny a ještě slabší znalostí celého procesu pořízení a přihlášení.... A už vůbec mě trochu děsí představa, že se někam povleču půl dne s přívěsem a pak pojedu zpátky s prázdnou.

Hodysi, díky! Těším se na zprávu! :-)

CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
Poslední změna: 26. bře 2016 09:10 uživatelem Pacous.

Více
30. bře 2016 14:26 #4 od standaCBF
Odpověděl standaCBF pro téma CB 1300 SA
S nemcinou ti nepomuzu (ac jsem pred vice jak 20ti lety z ni delal maturitu), ale prihlaseni a papirovani se naprosto neboj je to hracka, dovezl jsem motorky z anglie a byla to sranda (dovozova technicka je proste z tveho pohledu naprosto bezna STK, papirove prihlaseni motorky je take vlastne bezne prihlaseni motorky jako kdyz to prehlasujes v ramci CR
Jedinou trochu neznamou je odhlaseni v nemecku, to nevim jak probiha, ale jestli by jsi ji kupoval nekde z bazaru, tak tam by ti minimalne poradili a dost pravdepodobne by to udelali za tebe, takze by ti zbyla jen ta cast v CR.

Ze by jsi objel nekolik vytipovanych bazaru kde ji maji a nakonec se vratil s neporizenou, je bohuzel situace se kterou se musi pocitat, ale to je prece stejne i v CR

Více
02. dub 2016 13:38 #5 od JinT
Odpověděl JinT pro téma CB 1300 SA
Nerad bych zklmal hlavního guru serveru :woohoo: ale tyhle dovozy budou komplikované spíš v rovině najetých km pokud se snažíš sehnat moto z těchto roku bude spíš problém s km uvazuj rozumné kolik normální smrtelník najede za rok potom motorky s nájezdem 20tis jsou spíš utopiji ikdyz budou.. Jinak já jsem jezdil okolo jednoho kousků s kapotou v Ostroměř Global moto ji tam mělo ale nevím zda tam stále stoji

Honda CBF 1000 RS:)

Více
02. dub 2016 13:50 #6 od JinT
Odpověděl JinT pro téma CB 1300 SA
Hele ještě jeden poznatek já než jsem koupil CBF měl jsem zajem o CB 1300taky dokonce jsem i vymyslel že bych se pokusil koupit novou v zahraničí kde se prodávali dál... Ovšem nakonec jsem cuknul protože by byl problém se servisem je jich hrozně málo a starší díly praktický nejsou... Ovšem pokud by jsi potřeboval pro něco dojet a bylo by to jen trochu možné mohu nabídnout dodávku vlitnul bych pro motorku s tebou přeci jen v autě jede motorka lépe než na vleku

Honda CBF 1000 RS:)

Více
06. dub 2016 08:53 #7 od Pacous
Dikes. Hodys mi sehnal kontakt na clovika, co vozi z Rakouska. Uz jsme jeden kousek vytipovali, tak uvidime. Kazdopadne pokud nevyjde tenhle pokus, mam v zaloze dalsi kus, ktery je od tebe docela kousek, tak bych se pripadne s duverou obratil. ;-)

CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz

Více
08. dub 2016 13:15 #8 od Pacous
Tak zitra se jede na vylet a obhlidku. Tak drzte palce!!! ;-)

CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz

Více
08. dub 2016 22:47 #9 od Hodys
Odpověděl Hodys pro téma CB 1300 SA

Pacous napsal: Tak zitra se jede na vylet a obhlidku. Tak drzte palce!!! ;-)

Držím , ať se vše vydaří a pozdravuj kámoše :-) pořádně to omrkňi ať je to krasavice

Více
10. dub 2016 10:14 #10 od Kevvin
Odpověděl Kevvin pro téma CB 1300 SA
Ahoj, tak jak jsi dopadl ...už si vezeš "voňavku" ??

CBF 600 S 2008

Moderátoři: Pacous