CBF 1000

  • Příspěvky: 68
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Wiki pro téma CBF 1000

Ahoj lidi....
Stále hledám nějakou CBF 1000 a teď jsem našel tuhle..
www.motorkari.cz/motobazar/motorky/honda...-st-abs-1139043.html nevypadá špatně a libí se mi i výbava... není nkdo z okolí, kdo by mi s ní zajel pomoci ji "vokouknout" prosím? a pak mě ještě zaujala tahle ale ta nemá ani ABS a ani kufry....
www.sbazar.cz/stroffi/detail/23039726-ho...cbf-1000-rv2011-79kw
Prosím o Vaše názory... díky moc... a doufám že bych stihnul i sraz v Krkonoších :D
Wiki
10. kvě 2017 16:21 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma CBF 1000

supersoptik napsal: Ahoj lidi....
Stále hledám nějakou CBF 1000 a teď jsem našel tuhle..
www.motorkari.cz/motobazar/motorky/honda...-st-abs-1139043.html nevypadá špatně a libí se mi i výbava... není nkdo z okolí, kdo by mi s ní zajel pomoci ji "vokouknout" prosím? a pak mě ještě zaujala tahle ale ta nemá ani ABS a ani kufry....
www.sbazar.cz/stroffi/detail/23039726-ho...cbf-1000-rv2011-79kw
Prosím o Vaše názory... díky moc... a doufám že bych stihnul i sraz v Krkonoších :D


Zdarec ,jen nicnevypovídající laický osobní názor .
Ta první - na první pohled mě sekne do oka zajebaná rozeta,řetěz ,kyvka , kola ,stojan a sběrné potrubí výfuku.Pokud se někdo nestydí tohle nabízet - prodávat - jakpak se o ni staral ? Plochá víka kufrů - o ničem , nic tam nedáš . Jaká jiná výbava ? Nic . jen základ .

Spíš mě oslovilo toto :http://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/honda/honda-cbf-1000/honda-cbf-1000-st-abs-1062413.html
I když opět je to jen sada fotek ,která nic nevypovídá o skutečném stavu. Tam je patrná jen těsně před smrtí př. pneu - ale o nic nejde a osobně bych se zajímal spíš o něco takového s takovou výbavou .
Díky: Wiki
10. kvě 2017 20:40 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 68
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Wiki pro téma CBF 1000

Ahoj. Díky za info. Na tu červenou jsem se byl podívat osobně a myslim si že byla na zemi.... a navíc má na můj vkus dost najeto... Sháním něco co má tak do 20 000 km a rok od 2010 a mladší.... Každopádně díky za info....
Wiki
11. kvě 2017 18:48 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma CBF 1000

Hele s tím nájezdem nehledej motorku co má málo najeto ale takovou co má jisté km kvůli servisu...
Jde o to, že můžeš mít štěstí a trefit fér prodejce... majitelé CBF asi nejsou podvodníci.... ale jinak kdo najel od roku 2010 20tis tak to je dost smutné... a po pravdě já jsem měl před první STK najeto 44tis tzn pokud bych jí stočil tak v podstatě okamžitě do záznamů jde hodnota jaká je na tachometru... servisní knížku ti může vyplnit kdokoli... pokud jsem si chtěl ověřit udaje ze servisky třeba v německu mi je nesdělili a oháněli se ochrannou osobních údajů... no proto jsem k motorkám s nájezdem pod 20tis a takto starým skeptický... podle mě ten motor pokud bude dělaný servis a bude najíždět 10tis/rok po evropě... tak najede přes 100tis bez problémů... takže je otázka zda se bát km... Můj názor je skoro takový, že když motorka jezdí a nestojí je to pro ní lepší než naopak už jen proto, že teď do benzínu lejou kytky.... a na V-power jezdí málo kdo... měnil majitel olej když najel 3tis/rok hrozná představa... já na chopperu jezdil taky málo tam to trochu chápu ale CBF je přeci jen víc cestovní...
Takže bacha na km trh si takové motorky žádá tak se prostě dělají... a ty co jsou fér garantuji, že jsem nepoznal žádný rozdíl mezi 20-40-50tis km... když ti zavážu oči a nechám tě projet :woohoo: :woohoo: nic nemáš šanci poznat ba naopak dobře udělaná rozvody naladěná motorka na brzdě s výfukem a jde líp jak nová a to má chudák 52tis...
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor, Wiki
12. kvě 2017 11:02 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma CBF 1000

Tak to lide co maji treba dve a ctyrkolku maji u tebe smulu :)
Díky: Wiki
12. kvě 2017 15:43 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma CBF 1000

Hele já neříkám že se nenajde... já měl na chopperu taky najeto poctivých 20tis... když šel z domu za 10let.. ale je fakt, že to je jiná motorka... podle mě když to najdeš přímo u majitele tak jsi v klidu ale prodejci si motorky s 50tis-60tis moc brát nebudou nebo je upraví... protože prostě trh chce málo jeté motorky...

To by tady měl napsat ŽIL nebo Eifell oba mají už dávno přes 100tis na šetkách... A tak si myslím , že hon za malým nájezdem je trochu zbytečný... ale je to jen tak názor do pranice abych měl hodně příspěvků :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Wiki
15. kvě 2017 10:16 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 68
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Wiki pro téma CBF 1000

Ahoj. Co si myslite chlapi prosim o tomhle. Me se zda velmi zdarila motorka. Diky za info.

www.motorkari.cz/motobazar/motorky/honda...abs-top-1148102.html
Wiki
15. kvě 2017 10:32 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma CBF 1000

To nevypadá špatně jestli to nemáš daleko běž se na ni podívat a koukni jestli něco najdeš v servisce.
Ale i KM by mohly sedět loni jsem prodával 600 s 34000 km (2009).
Honda CBF 1000 2010
Díky: Wiki
15. kvě 2017 13:06 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 68
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Wiki pro téma CBF 1000

Diky. Mam to tri hodiny ale jedu tam.
Wiki
15. kvě 2017 13:08 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma CBF 1000

Vypadá pěkně ptej se i po originál plexi a výfuku tohle se bude podle mě hodně prohýbat je to plachta jako blázen...
jinak je hodně naleštěná... nic jsem na fotkách neviděl... koukni na předních kapotách jsou zepředu okolo chladiče zácvaky a když motorka padne už moc nikdy nedrží pokud se všechny nevymění tam bych se kouknul já...
A pokud budeš chtít snížit slevu pusť v cca 50-60km/hod opatrně řídítka začnou se na 90%klepat jako blázen pochybuji, že má vyměněný ložiska v krku... taky to bude nějaký náklad navíc. Takže pokud se ti bude jinak líbit můžeš zkusit zařídit slevu...řekne že to dělají gumy ale je to hlavně v tom krku...
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Wiki
15. kvě 2017 16:05 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: Pacous
Vygenerováno za 0.533 sekund