CBF 600SA 2008+

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma CBF 600SA 2008+

Ta vypadá vymazlene... Tak šup na nějaký CBF sraz...
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
18. čvc 2018 19:53 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma CBF 600SA 2008+

moog napsal: Pito: Podobny nazor na dostupnost CBF na slovensku mam aj ja. Sice to trvalo niekolko mesiacov ale nakoniec som si pockal a nasiel som taku s ktorou myslim ze budem spokojny. Vcera som bol pre nu, je s dobrym povodom ozaj pekna, po pedantnych majiteloch, najazd 16000Km. Zajtra idem prihlasovat :)


Co je to za rocnik a jak byla cena, jestli to neni tajne?
Díky: Rishor
19. čvc 2018 15:39 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 7
  • Obdržená poděkování 3

Odpověděl moog pro téma CBF 600SA 2008+

Ahojte,
je to rocnik 2012 a dal som za nu 4100EUR. Zatial som najazdil asi 60 kilomentorv, takze sa s nou pomaly zoznamujem. Predsalen som rok nesedel na velkej moto a je to poznat. Odkedy som spravil vodicak tak som jazdil zase len na skutri. Hlavne manipulacia na mieste je pre mna zapasenim.
22. čvc 2018 08:24 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma CBF 600SA 2008+

moog napsal: Ahojte,
je to rocnik 2012 a dal som za nu 4100EUR. Zatial som najazdil asi 60 kilomentorv, takze sa s nou pomaly zoznamujem. Predsalen som rok nesedel na velkej moto a je to poznat. Odkedy som spravil vodicak tak som jazdil zase len na skutri. Hlavne manipulacia na mieste je pre mna zapasenim.


Hodně šťastných kilometrů přeji , ať se daří
Díky: Rishor
22. čvc 2018 18:21 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma CBF 600SA 2008+

Ahoj tak to je jasné hele určitě si najdi nějaký kurzy jízdy na motorce u nás je to velmi populární a slyšel jsem že i na Slovensku to začínají rozšiřovat určitě to není žádná ostuda já osobně každý rok jsem minimálně na jednom spíš dvou letos budu na čtyřech ikdyž tedy všechny se už odehrávají na okruhu... Pokaždé mi to něco dalo a vždy jsem cítil, že po zimně to chtělo hned z jara trénovat a rozjezdit se fakt to člověku hrozně dá otočka ve 3m kruhu bez šlápnutí po zemi zjistit na co a kdy použít přední a zadní brzdu, krizové brždění, výhybný manévr atd. atd... fakt to zkus budeš vidět jak velké mezery máme a jak si hned tu jízdu jinak užiješ... :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
23. čvc 2018 12:10 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 7
  • Obdržená poděkování 3

Odpověděl moog pro téma CBF 600SA 2008+

Diky za radu, nad tym kurzom som uvazoval tiez. Urcite to dam ako tip mojej drahej ked nebude vediet co mi kupit k narodkam :) Myslim ze u nas to tiez ponukaju na Slovakiaringu. Inac,v autoskole to uz po novom funguje tak ze sa naozaj poctivo odjazdi vsetko, aj cvicisko aj premavka kedze vsetky jazdy su zaznamenavane cez GPS a logovane do centralneho systemu. Takze neviem ci je to tak vsade, alebo len ja som mal stastie na poctiveho instruktora ktory ma naozaj potrapil, ale aj dost naucil. No ale jepravda ze po roku som mal pocit ako keby som vsetko zabudol a zacinam nanovo. Ale hned prvy den co som sadol na moto, tak som siel na prazdne parkovisko si potrenovat ponalu jazdu, kruzenie, osmicky a rozjazdy.
Chce to len jazdit, ono to pojde :)
A na neaky zraz by som urcite rad prisiel, myslim ze tento rocnik som uz zmeskal.
Díky: Rishor
24. čvc 2018 23:44 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma CBF 600SA 2008+

Hele neboj určitě nezmeškal bude ještě podzimní sraz a navíc určitě blíž slovensku… Co se ježdění týká člověk si musí uvědomit, že se učí neustále... a někdy se musí začít i odnaučovat... Já jsem na motoškoly začal jezdit až po cca 3letech na moto odježděných cca 10tis... teď mám přes 70tis najeto a jak říkám stále se je co učit a žádné motoškoly se nestraním jen už si vybírám co mi sedí a co né… ale tréning je super mám i kuželky a jezdil jsem na letiště, ale to nám letos bohužel propachtovali zemědělci a ten si tam dělá siláž... :sick: takže mám trochu smůlu přeci jen na parkovišti to není tak happy než zvednu stupačky může se stát, že se s ní drhne asfalt a to se na parkovišti nemusí úplně líbit... :woohoo: příští rok bych chtěl dostat loket na zem tak musím nějakou plochu najít :evil: :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
25. čvc 2018 08:45 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma CBF 600SA 2008+

Nechtěl bych být skeptik, ale nevím jestli tě profil pneu pustí na loket. Já na přední gumě rezervu mám, ale i kdybych šel ještě se stupačkama výš a více vysedl zadek už mě nepustí a je na hraně. A to mám obuté Qualifier II. Na loket, bych už řešil jiné moto. Pokud jsi to tak už nemyslel a nemáš v plánu nějakou okruhovku.
Poslední změna: 25. čvc 2018 19:51 uživatelem Luhamoto.
25. čvc 2018 11:22 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma CBF 600SA 2008+

teď tady sice zanášíme vlákno ale jak víš loket není o náklonu ale o vysednutí takže to závisí jen na mojí fyzické a psychologické bariéře... navíc to znamená přestat jezdit s prsty na páčkách tak je to i trochu změna stylu jízdy... včera mi chlapy vykládali o borci co jezdí takovou pilu že u R1 brousí kartery... tohle je všechno o stylu a moje snaha je už motorku netlačit dolů ale naopak lézt dopředu a k zemi... všechno jde když jde vodit GS na koleno proč né CBF na loket... mám jen jeden problém díky přepákování už budu po třetí předělávat výfuk protože ho nemám ještě u sebe a výfuk musím dokončit do příštího víkendu chca nechca musím přes zimu ještě předělat výfuk... a to tak abych si nezačal škrtat tlumičem a hlavně doufám, že to co teď dělám bude přínos k lepšímu... a nebude výfuk krátký... ale to je pokus a omyl... příští roku ukáže... o gumy se nebojím stejně ve finále půjdu na Super corsy nebo něco podobného... letos už druhá sada a třetí výměna oleje... s nájezdem cca 5tis... je to trochu náročný :woohoo: :woohoo: ale koleno už vodím po zemi a přitom vysedám dopředu takže moto má menší náklon... když jsou případy kdy se mi stane že jedu po stupačce i slideru zároveň a proto bych to přepákování udělal...
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
Poslední změna: 26. čvc 2018 10:46 uživatelem JinT.
26. čvc 2018 10:43 #29

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: Pacous
Vygenerováno za 0.609 sekund