Laděný výfuk cbf 1000 rv. 2009

  • Příspěvky: 42
  • Obdržená poděkování 3
Dal by se sehnat laděný výfuk na cbf 1000 rok výroby 2009 takže dva výfuky.
Použitý nepoškozený a s homologací? A nebo tip na nový za málo peněz?
01. čvc 2019 15:15 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Laděný výfuk cbf 1000 rv. 2009

Co je málo peněz? Remus dělal hezké výfuky jeden čas jsem uvažoval dát je na nový model ... Ale stojí to koruny a ne málo bohužel pro tebe je to dvakrát víc než nase :evil: a to ještě počítej že ladak by jsi měl odbrzdit a třeba dát i filtr ať to má trochu smysl
Honda CBF 1000 RS:)
06. čvc 2019 23:30 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 42
  • Obdržená poděkování 3
No právě a nějaký značkový jsou 10. tis a více. Viděl jsem někde na bazaru nové za 6800,- s homologací ale nějaké značky Carbon can Company, výrobce anglie. Netuším ale co je to za kvalitu, samozřejmě asi za ty peníze je to co je.
07. čvc 2019 19:14 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47
O výdrž výfuku se neboj, pokud řešíš jen zvuk, kup první ladák co se ti bude líbit. Na netu jich je jistě dost. Většinou by to mělo být sundat starý, nandat nový a jedeš. Je už na tobě jestli s homologací nebo bez.
CBF 600 S 2008
07. čvc 2019 20:07 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Laděný výfuk cbf 1000 rv. 2009

S anglickou homologací si můžeš v Evropě tapetovat ... Anglicani mají tu Basau a neplatí v EU bohužel jsou to ale výfuky s Dbkillerem a to většinou pro rutinní kontrolu stačí já s tím i cestoval ale mě mohli vychytat na spoustu věcí každopádně Dbkiller je základ pak je otázka homologace a umístění katu u tvé moto nový model má kat v koncovce takže bez tzv kataloticke trubky (otázka jak moc vylepší situaci zda to není jen předřazena svinarna) máš smůlu nevím jak to starý model měl... Ale je fakt že v ČR zatím nehrozí měření emisí ... Já měl anglicky beowulf a byl jsem s ním spokojený byl levný ale ta homologace co je na něm je k ničemu ... Bohužel jako by jsi nic neměl proto je to tak levné je to rozdíl mezi homologační procedurou kterou ten dráhy musel projít pro každý typ motocyklu... :sick:
Honda CBF 1000 RS:)
07. čvc 2019 20:56 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 7
  • Obdržená poděkování 0
Mám tyto české bez éčka super zvuk i vzhled sehnal na s bazaru za super peníz ale musíš hledat a když jedeme ven dám origo cca 15 min práce
Havlis 74
09. čvc 2019 12:13 #6

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 7
  • Obdržená poděkování 0
Zkus napsat tomuto pánovi na seznamu toto nabídl mě ale sehnal jsem ty sharony
Havlis 74
09. čvc 2019 12:29 #7

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 42
  • Obdržená poděkování 3
Díky za tip.
09. čvc 2019 18:28 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 42
  • Obdržená poděkování 3
Tak ty výfuky Carbon CanCompany, jsou made in UK. Mají odnímatelný db killer a prej homologace e4 (což je asi Nizozemí). Mám do nich jít,co myslíte?
12. čvc 2019 16:17 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Laděný výfuk cbf 1000 rv. 2009

Homologace je složitější sám v tom nemám úplně jasno ale homologace tedy země homologace nic neznamená pokud není pro daný typ moto schválena je totiž otázka kde má tvoje moto katalizator tedy další čísla například 5-9 v kroužku znamená že máš kat v potrubí s i koncové tlumivce pokud stará CBF nemá kat v koncovce asi ok... Jinak budeš mít problém stejně a bude se to řešit přes katalitic pipe například takže sám o sobě ti tato homologace nemusí nic řešit ale pokud je tam dbkiller podle mě min v tuzemsku to bude ok do svicarska a Rakouska bych si už dál pozor bohužel euro terorismus je takto postaven :sick: nicméně pokud má stará opravdu jen koncovky je možné že ti to opravdu může projít
Honda CBF 1000 RS:)
14. čvc 2019 11:21 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: Pacous
Vygenerováno za 0.550 sekund