Případný prodej CBF1000

  • Příspěvky: 74
  • Obdržená poděkování 0

Případný prodej CBF1000 vytvořil uživatel blažin

Ahoj vsem,kolega schani CBF1000,takze pokud by nekdo z vas uvazoval o prodeji,tak se ozvete.Preferuje koupenou u nas(neni to podminka,ale opravovanou nevezme urcite) a aby nemela mraky majitelu,jak ho znam tam kvalitu/dobrou nabidku umi ocenit,zdravim blazin.
19. kvě 2011 17:44 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Declen pro téma Re: Případný prodej CBF1000

Jasné. Tak toto sa mi páči. Predaj CBF medzi členmi klubu... Asi najistejšie. Je vysoko pravdepodobné, že sa tu ľudia nebudú odrbávať.
Tak, hádam zoženieš. Držím palec.
LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
24. kvě 2011 12:19 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 74
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl blažin pro téma Re: Případný prodej CBF1000

Presne tak,predpokladam,ze by to bylo solidni jednani ;)
24. kvě 2011 20:13 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Tim pro téma Re: Případný prodej CBF1000

Ahoj, zvažuju prodej a ukončení mé "motoetapy" a tím pádem bych ti mohl nabídnout CBF 1000/12/2006. Jsem první majitel (koupeno v Honda Smrž ) , najeto 25 tis, NIKDY nebouraná, super stav. Samozřejmě pravidelný značkový servis-podloženo účty,atd. Na podzim velký servis, iridiové svíčky, KN filtr, řetězová sada, panceřové hadičky, podložky zrcátek, blatníček zadního kola, alarm na kotouč + zámek, ukazatel zařazené rychlosti. Přidám obě nové pneu M Pilot Road. Laďáky RP + originály, kufr 42,tankvak, stojan atd... Tel.: 602657433, jižní Čechy, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
25. led 2012 09:15 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 12
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Neep pro téma Re: Případný prodej CBF1000

Já koupil CBF1000 jako třetí majitel a žádný problém jsem nezaznamenal.Asi jsem měl štěstí na předešlé majitele.Kamarád koupil po prvním majiteli a dodnes s ním řeší, že motka byla padená, následně opravená, ale toto mu předešlý majitel zatajil.
13. bře 2013 14:39 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: Pacous
Vygenerováno za 0.596 sekund