CBF DAY NA OKRUHU

  • Příspěvky: 58
  • Obdržená poděkování 1

CBF DAY NA OKRUHU vytvořil uživatel Luhamoto2

Jen si pohrávám s myšlenkou, přihlásit se na jízdy pro veřejnost na Masarykově okruhu v Brně, protože jsem tam již dlouho nebyl a docela mě to láká se zase svést. A možná, že by se někdo rád přidal. Pokud by nás bylo více, tím lépe. Určitě by to bylo pěkné svezení i pěkná podívaná.
21. dub 2014 20:50 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma CBF DAY NA OKRUHU

Ahoj
Za mě ano... Jel bych hned ovšem pokud by to bylo tak koncem června nebo v srpnu... Nejdřív musím trochu po zimně pojezdit. Osobně plánuju pár návštěv Sosnové(povrch je nejvíc podobný klasické silnici). Chci se hlavně naučit co nejlépe nastavovat podvozek...(pak budu třeba schopen si i během jízdy na okruhu zareagovat a podvozek doladit :laugh: ) Další věc bude to, že se tam pravděpodobně dodrbají gumy. Budu sledovat vlákno a až se něco rozhodne pokusím se přidat.
Honda CBF 1000 RS:)
21. dub 2014 21:10 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma CBF DAY NA OKRUHU

JinT-ty by ses na pozvanku CBF Day prihlasovat asi nemel-CBFo ve tve motorce
uz asi nikdo nepozna cheche.Ty se prihlas do Raketoplan HRC Honda Day.
21. dub 2014 21:39 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma CBF DAY NA OKRUHU

Já mám okruhovou školu v Sosnové za sebou a letos pojedu určitě zas. Tam to není ani tak o rychlosti, jako o hledání správné stopy a technice - přecijen je to malý a technický okruh. Z Brna mám malinko vítr - tedy ne z okruhu, ale z těch lidí, co se tam můžou vyskytnout...
Praha 4 - CBF 600S 2004
21. dub 2014 21:55 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma CBF DAY NA OKRUHU

Ahoj
Bez obav stále mám víc znaků CBF než HRC Honda... Neboj :laugh: Velké sportovní ambice nemám, ale podle mě okruh by si každý zkusit měl... Aby si nemyslel, že ty žebráci z MotoGP to jezdí na hovno :laugh:
Honda CBF 1000 RS:)
21. dub 2014 21:58 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma CBF DAY NA OKRUHU

Nevím jak moc jste po tom koukali ale možná není marná myšlenka sehnat dost lidí s CBF protože bude reálné si pronajmout dvě dvacetiminutovky jen pro sebe...

Jinak Sosnová je fakt dobrá nedosáhneš vysoké rychlosti přesto si hubu rozbít můžeš... Problém mohou být prakticky nulové únikové zóny......
Honda CBF 1000 RS:)
21. dub 2014 22:05 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 273
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Gastan pro téma CBF DAY NA OKRUHU

Ja sa pohravam s myšlienkou návštevy tejto akcie..

Tri dni priamo na okruhu s inštruktorom za prdelou ...

bol by v tom čert, aby som sa nezviezol...

www.bezpecne-na-motorce.cz/nase-kurzy#kemp-bnm

no uvidíme ...
21. dub 2014 23:25 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 98
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl TomCBF1000 pro téma CBF DAY NA OKRUHU

Na okruh plánuji se letos také podívat, ale určitě ne do Brna. V Sosnové jsem už byl, ale tam je povrch už dost vydrolený z aut a moc to tam neupravujou, ale zajezdit se tam docela dalo, nicméně zcela se tam nedostaneš na hranu. Osobně to vidím jen a pouze na okruh v Mostě - něco mezi Brnem a Sosnovou :-D je to podstatně levnější než Brno a zajezdí se tam skvěle. Chápu, že to může být pro někoho už moc z ruky...
22. dub 2014 07:10 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 58
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Luhamoto2 pro téma CBF DAY NA OKRUHU

JinT napsal: Nevím jak moc jste po tom koukali ale možná není marná myšlenka sehnat dost lidí s CBF protože bude reálné si pronajmout dvě dvacetiminutovky jen pro sebe...

Jinak Sosnová je fakt dobrá nedosáhneš vysoké rychlosti přesto si hubu rozbít můžeš... Problém mohou být prakticky nulové únikové zóny......


No tak nějak jsem, myslel. Kdyby se našlo dost lidí, zamluvit si dvě jízdy, kde by byla většina CBF strojů.

Brno má pro mě osobně nepopsatelné kouzlo. Ty zatáčky a s tím převýšením dělají své. Je to místo, kde vím, že se bezpečně svezu, tak jak nikde jinde nemůžu. Mám rád, když motor ve vysokých otáčkách krásně burácí. Neustálé řazení a brzdění z vysokých rychlostí. To je nepopsatelné.

PS: Co se týká bezpečnosti, nijak mi to nebezpečné nepřipadlo. Na trati není tolik motorek.
A není problém hlavní střelce pustit dopředu a vyrazit pak za nimi. Kdy ti rychlejší poodjedou a ty pomalejší předjedeš sám, kde chceš a kdy chceš, takže v tom nevidím žádný problém. Nehledě na to, že trať je hodně široká.
22. dub 2014 18:21 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma CBF DAY NA OKRUHU

Taky si myslím, že pokud bychom se složili a pojedou naše stroje neměl by vzniknout problém... Bohužel jsem se ještě nikdy nepídil kolik to stojí a jaká jsou pravidla volných jízd. Klidně to tu napiš a uvidíme kolik lidí se přidá.
Risk je asi jen v momentě když tam potkáš spoustu vlčáků kteří za každou cenu musí dopředu a pak se někde sťuknou.

Osobně bych si to za někým rád obkroužil a pak by se vidělo. Najít brzdný body a správnou stopu stejně člověk na první návštěvě asi nedokáže.

Jinak by mě zajímalo jak je to s výbavou na okruhu musí se na volné jízdy zapáskovat světla a řeší někdo kombinézu a přilbu?...
Honda CBF 1000 RS:)
22. dub 2014 19:14 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.508 sekund