Rainman

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Rainman

Tak potom stacit nakresli par kvapiek alebo 1 vacsiu kvapku do formatu 1 bublinky a ked sa ich da 6 za sebou, bude to celkom jasne :lol:

EDIT: Pacous, posli mi svoj mail do SZ, poslem ti navrh
Poslední změna: 16. čvn 2014 10:23 uživatelem boco818.
16. čvn 2014 10:20 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Rainman

Pacous napsal: To by rozsypalo design. Kdyz to bude obrazek stejnych rozmeru, jako jsou ty bublinky, tak skoro cokoli. :-)


Máš nějaký max. rozměr v px?
16. čvn 2014 10:21 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Rainman

70x16, pokud koukam spravne.
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
16. čvn 2014 10:23 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Rainman

Já koukám a nestačím se divit na ptákoviny to máte čas :laugh: jestli mi seberete počet bublinek a budu vypadat jako začátečník tak se Vám odhlásím a bude :evil: sem byl skoro platinovej :woohoo: jinak souhlasím s mráčky a kapičkami ale jedině v nějaké pozitivní barvě která nejlépe vystihne jak si mě všichni ostatní váží... Zlatá, měděná, diamantová atd..
Honda CBF 1000 RS:)
16. čvn 2014 10:34 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma Rainman

Mě by se to líbilo tak jak to je ale udělal bych mu "deštivé pozadí" (tím myslím déšť neéé pozadí...)
Protože si myslím že by měl být výstrahou pro ostatní motorkáře a tudíž jeho bublinky výstrahou (raději červené!).Nikdo přece nechcete takhle dopadnout...? A proto RAINMAN = nedostižný (správný překlad CBF):-)
Honda CBF 1000 2010
16. čvn 2014 10:36 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Rainman

Našli jsme na dotaz Rainman » Firmy.cz
Velká mapa » Rainman
Realizace zavlažovacích systémů. Kompletní realizace zahrad, okrasná a koupací jezírka, potůčky,záplavy,vodní katastrofy, biologické filtrace jezírek od projektového zpracování po realizaci včetně osázení. Realizujeme závlahy systému Rain Bird na zahrady a tsunami na libovolném místě střední evropy.
Naším heslem budíž "stoletá voda pro každého"
Adresa: Na Hradčanech 576, Roudnice nad Labem

:-):-):-):-) měl jsem za to, že se vaše firma zabývá zpracováním lehkých kovů a ejhle.... :-):-)

Kevine beru zpět...cokoli je výstižné :-)
chro chro
Poslední změna: 16. čvn 2014 18:49 uživatelem keith.
16. čvn 2014 18:43 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Rainman

JIN -T chce nějakou pozitivní barvu ...fialové mám vždy prsty po jizdě v dešti ¨jak su promrzlej takže ta sedí :-) ale nejblíže zlaté co navrhoval je rezavá :-) to mívám vždy pak řetaz :-)
16. čvn 2014 23:34 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Rainman

Dobře vy ku...y převlečené za kamarády :angry: tak já se starám lítám abych Vám zařídil schůdné počasí, aby jste se s těma opicema nemuseli tahat v horku...
A tím teď nemyslím Aju, Káťu a další... a tohle je vděk. Jsem Vám říkal, že na mokru se nesjíždí gumy takže i ty co bloudí jako včely na tom netratili a krom nákladů na benzín navíc nic moc neopotřebovali a ten trochu rezavej řetěz Hodysy, že by jsi o tom mluvil.... :evil:
PS: Pokud ti zreznul řetěz tak proto, že ti ho v noci asi někdo pomočil :dry: :woohoo:, ale to se ti s nahatou motorkou stávat bude... :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
17. čvn 2014 06:24 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Rainman

Jindro.zalozme Anticlub CBF a bude!Holota,luza CBFkarskaaaaaa.........
17. čvn 2014 16:44 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Rainman

JinT napsal: a ten trochu rezavej řetěz Hodysy, že by jsi o tom mluvil.... :evil:
PS: Pokud ti zreznul řetěz tak proto, že ti ho v noci asi někdo pomočil :dry: :woohoo:, ale to se ti s nahatou motorkou stávat bude... :evil:


:laugh: nejen že mi pomočil déšť celou motorku ale ,,asi'' ,, někdo'' mi pomočil v noci řetaz :laugh: to je závist čirá závist protože ten chlapeček na náměstí v Žamberku to řekl jasně že nejhezčí je moje motorka a všickni to slyšeli zatímco Jidra vždy tvrdí že ne ...my co jezdíme za slunce nepotřebujeme kapotáže :laugh: :laugh: :laugh: a tady se ten ,,někdo'' přiznává na videu :laugh:
Poslední změna: 17. čvn 2014 21:19 uživatelem Hodys.
17. čvn 2014 21:14 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.595 sekund