Rainman

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47

Odpověděl Kevvin pro téma Rainman

Nebudte na něj oškliví ....já mám Jindru rád, ale tohle bych mu nepřál :lol:

prší, prší
CBF 600 S 2008
17. čvn 2014 22:14 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Rainman

ještě Vám musím povědět zkušenost s Jindrou dám to do obou témat aby to nezaniklo :-)
včera tu byl u nás v Třebíči a celý den se honily mraky vypadalo to na déšť a světe div se dojel večer a obloha azuro ,byl tady s náma do noci i s Klárkou a hvězdné nebe bezvětří :-) byl tu teda dodávkou ale vypadá to že jak je oficiálně Rainman tak kletba je zlomena :-)
20. čvn 2014 00:17 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Rainman

Dík Hodysku jsi fakt kámoš jen jsi nemusel zdůraznit, že jsem přijel autem :laugh:
Vám to pořád říkám, já jezdím jen když mám čas a čas mám když prší nic v tom nehledejte B) a vzhledem k tomu, že patřím k tvrdému jádru tak prostě počasí nás nezastaví.... Ovšem doufám, že se to bude časem zlepšovat a letošní sezona bude víc suchá...
Honda CBF 1000 RS:)
20. čvn 2014 08:41 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Rainman

Konvajsre hele nesmíš si je brát já si taky říkám jen ať si pindaj na to mi jsme zvyklí :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
20. čvn 2014 09:07 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Rainman

Troška idem oživiť toto vlákno - prešli sme spolu s Rainmanom počas 10 dní takmer 4000km a prakticky žiaden dážď sme nemali (adrenalín na passo di Gavia nepočítam do štatistiky)
Takže nie všetky mýty sa vždy potvrdia! B)
20. srp 2014 22:28 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Rainman

Děkuji
A osobně jsem rád, že jsem nejel další víkend na Gavio s partou z Jilemnice...
Protože to bych si to schytal těm tam totiž sněžilo :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
21. srp 2014 10:04 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Rainman

Já to říkal hned i jsem to tu psal :-) jakmile to bude oficiální a Jindra dostane tuto přezdívku i jako hodnost ve fóru tak kouzlo pomine , a už to nebude platit a bude vozit sluníčko sebou ... musím se pochlubit, i přes to jak to vypadá s počasím tento týden, který právě končí ,jsem najel 1700 km bez zmoknutí prakticky od středy každý den jezdím a všude :-) a to jsem byl i kousek od Liberce a pršelo vždy jinde než jsem byl já, a nebo přede mnou nebo za mnou , prakticky schytal jsem jen pár kapiček a nic víc :-)))))))) ...jel se mnou kámoš a já mu říkám se mnou neprší...jeden den jsme se rozdělili a on dojel s ženou zmoklý pak už zas nic :-) takže slibuju že ve Slovinsku bude krásně už původní majitel mé CBF povídal že nikdy nezmokl a já se snažím tu tradici držet :-) takže Vám slibuju pocit sucha a bezpečí :-) a tak to je a bude :-))))))))
Poslední změna: 24. srp 2014 23:18 uživatelem Hodys.
24. srp 2014 23:15 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Rainman

Hodys napsal: ... původní majitel mé CBF povídal že nikdy nezmokl a já se snažím tu tradici držet :-)takže Vám slibuju pocit sucha a bezpečí :-) a tak to je a bude :-)


Hele, kuře, a na čem jsi to teda loni jel na GG, když jsme tak hezky zmokli?
:evil:
25. srp 2014 12:51 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Rainman

Doktore nezapomeň, že Hodys se oddělil u Linzu... A k tomuto týdnu já jsem byl na moravě a tam nám chcalo pekelně obzvlášť na Klasice pod hvězdami kde jsme tři hodiny seděli v pláštěnkách a nepromokách :sick: ovšem byli jsme na tom lépe jak jedinci ve večerních robách a lodičkách... Ovšem trvám na tom, že já za to nemohu protože jsem jel autem protože jsem neměl moto. Jinak možná, že má někdo mojí VOODOO panenku a prostě jí polejvá vodou:)). Ovšem ve Francii jsme ani moc nezmokli.... skoro vůbec to tady BOCO potvrdil... takže to třeba opravdu nedělám já :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
25. srp 2014 21:52 #29

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Rainman

Dr.Pilulkin napsal:

Hodys napsal: ... původní majitel mé CBF povídal že nikdy nezmokl a já se snažím tu tradici držet :-)takže Vám slibuju pocit sucha a bezpečí :-) a tak to je a bude :-)


Hele, kuře, a na čem jsi to teda loni jel na GG, když jsme tak hezky zmokli?
:evil:


loni mě Vaše děštivá sekce dotlačila do nepromoků ale letos se to nestane :-)))))))))
27. srp 2014 14:02 #30

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.410 sekund