Rainman

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Rainman

JinT napsal: jsme ani moc nezmokli.... skoro vůbec to tady BOCO potvrdil... takže to třeba opravdu nedělám já :evil:

podle posledních neoficiálních zpráv a mám to potvrzené i od Jána Zákopčaníka skutečně déšť dělají mraky a né Jindra :) :laugh: :laugh:
Poslední změna: 27. srp 2014 14:06 uživatelem Hodys.
27. srp 2014 14:05 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Rainman

Hodys napsal: podle posledních neoficiálních zpráv a mám to potvrzené i od Jána Zákopčaníka skutečně déšť dělají mraky a né Jindra :) :laugh: :laugh:

Ovšem podle našich expertů to záleží na mnoha dalších fakotrech. Zejména pak na počasí. :laugh: :laugh: :laugh:
Praha 4 - CBF 600S 2004
27. srp 2014 14:39 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 35
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl czbird pro téma Rainman

Podle mě to sedí, dneska jsme se viděli asi 5 minut a prselo na me za odmenu jenom 2 hodiny :-D
31. srp 2014 18:47 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Rainman

Honzo Hele mohl jsi jet s náma. My jsme nepromoky vytahovat nemuseli...
Je pravdou, že místy nám to stěrače nebraly a musím taky říct, že jste prd srdcaři já jsem si myslel, že jsem na motorce zažil dost extrémů, ale když jsme potkal tři motorky v 23:30 na dálnici za Boleslavi k Turnovu v tom největším chcavci tak jsem musel smeknout.... :whistle: Proto bych převzal a upravil jeden citát: Není špatné počasí pouze špatně oblečený motorkář :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
01. zář 2014 10:36 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 105
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ondrej pro téma Rainman

Jindru jsem ve Slo 2014 nepotkal a po cestě dom za Klagenfurtem začlo chcát. A podle mě za to mohli ty mraky.
Počkat, ale před SLO jsem s Jindrou mluvi po telefonu...... :P :laugh:
01. zář 2014 11:13 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Rainman

Dobře ty bejvalej kamaráde :woohoo: pokud chcete cestovat musíte se umět připravit na vše cesta by byla fádní pokud by bylo pouze hezké počasí. Navíc stále opakuji v dešti se tolik nesjíždí gumy tak buď rád a Eva mohla aspoň zjistit jak jsi se zlepšil na vodě :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
01. zář 2014 15:08 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 35
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl czbird pro téma Rainman

Já si nestěžuju, jenom hlásím. V průtrži cestou zpátky jsem na rakouské dálnici dělal slušné vlny, projíždělo se pár centimetrů hlubokýma souvislýma vrstvama vody. Zadek si trochu zatančil, ale jinak dobrý B)
01. zář 2014 15:10 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Rainman

Když jsme jeli mi... tak před Vídní byla taková černá stěna, která šla z leva že jsem tomu ani nechtěl věřit. Dostali jsme jen malou ukázku co spadla z okraje toho černa a stěrače to nechtěli chvílema brát. Pak to zase trochu ustalo a až na D1 nás to večer zase provázelo a pak až domů. A jak jsem říkal klobouk dolu před těma bláznama co jedou v dešti o půlnoci po dálnici na motorce...
Honda CBF 1000 RS:)
01. zář 2014 16:16 #38

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Rainman

Ja na Slovensku zazil horsi a to jsem nejel s Jindrou-jen jsem si pri tom na nej
vzpomel-ze by to stacilo?cheche.Na dalnici jsem chytil privalovy dest s krupobitim-nedalo se zastavit-prasknul bych sebou-jel jsem po ledove tristi z krup-asi 20 km-vsechny auta co byly v tu chvili na dalnici staly na kraji-
jen jeden poblazneny Cehun to neresil-mozna,ze i mam nekde video-jak me nekdo
natocil-bylo to navic za tmy.4 krat jsem sjel z dalnice a nekde pockal,ale stejne
3 krat do toho vjel znova-do toho hromy,blesky snad primo u me.Za 25 let na
motorkach jsem se poprve OPRAVDU bal.
Poslední změna: 01. zář 2014 18:38 uživatelem konvajsr.
01. zář 2014 18:36 #39

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 105
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ondrej pro téma Rainman

Si pis , ze jsem vytah sve nove trumfy na déšť ;) Nejhorsi na tom desti nebyl dest samotnej toho jsem se nebal , ale kdyz me na odpocivadle za mitnici, navlecenyho v nepromok kombineze chytlo srani, tak jsem se opravdu bál.. :pinch:
01. zář 2014 21:51 #40

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.797 sekund