Rainman

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Rainman

Tak tomu rozumím a soucítím s tebou... Ono stačí být jen v motobotech a máš problém, natož v nepromoku... Ovšem pokud to máš na cestě domů tak to už přinejhorším dojedeš ne? :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
02. zář 2014 17:59 #41

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re:Re: Rainman

Mám tady námět na upgrade nepromoku, zejména pro jednoho nejmenovaného experimentátora s tímto vybavením... :laugh:
Praha 4 - CBF 600S 2004
03. zář 2014 18:41 #42

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Rainman

Tiež mám botky z goratexu je to fajn materiál a hlavne čím sú staršie tým menej držia vnútry vlhkosť.
03. zář 2014 19:19 #43

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re:Re: Rainman

Eddie75 napsal: Mám tady námět na upgrade nepromoku, zejména pro jednoho nejmenovaného experimentátora s tímto vybavením... :laugh:



to je nářez :laugh: :laugh: :laugh: já definitivně roztrh zip u kuřecí igelitové bundy a bude to chtít asi nějakou novou :) včera v Bosně déšť až do Rjchu do penzionu fakt mazec byl jsem durch mokrej a Katka stejně jako já akorát kožená bunda to zachránila co má :)
03. zář 2014 21:58 #44

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re:Re: Rainman

Hodys RST nepromoky to řeší super poměr cena a kvalita. Dobré a rychlé oblékání samozřejmě vybrat nepromok dělený... protože kombinézu si vyberou jen jedinci co nikdy neměli průjem. Není špatného počasí jen špatně oblečený motorkář :evil:
Jinak to se ti mraky pomstily jsem na tebe totiž celou dobu myslel. Né že bych tvojí panenku potápěl do vody... jen jsem jí tak trochu máčel za to, že jsi mi rozhasil zámek u zadních dveří ty padouchu :woohoo: jak jsi se mi loupal do auta....
Honda CBF 1000 RS:)
04. zář 2014 08:16 #45

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Rainman

Potvrzuju, RST jsou super. Jen už asi půl roku čekáme na M-kový spodní díl pro moji drahou polovičku. Letos se projevila netěsnost v rozkroku (na nepromoku, ne na prostatě!) - odlepené pogumování švu. V přívalovém dešti opravdu příjemná záležitost. Nicméně reklamace vyřízena bez problémů (Bonmoto)
Praha 4 - CBF 600S 2004
04. zář 2014 21:50 #46

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re:Re: Rainman

JinT napsal: Hodys RST nepromoky to řeší super poměr cena a kvalita. Dobré a rychlé oblékání samozřejmě vybrat nepromok dělený... protože kombinézu si vyberou jen jedinci co nikdy neměli průjem. Není špatného počasí jen špatně oblečený motorkář :evil:
Jinak to se ti mraky pomstily jsem na tebe totiž celou dobu myslel. Né že bych tvojí panenku potápěl do vody... jen jsem jí tak trochu máčel za to, že jsi mi rozhasil zámek u zadních dveří ty padouchu :woohoo: jak jsi se mi loupal do auta....


já mám nepromoky teď zatím místo od RST od jiné značky RŽK znamená to Rychle Žlutým Kuřetem :laugh: myslel jsem si v Bosně že na mě asi hodně myslíš páč kolikrát jsem v deštivé vichřici slyšel i svoje jméno :laugh: :laugh: :laugh: fakt díky :laugh: :laugh: :laugh: já ti ten zámek chtěl zničit schválně přišlo mě že v té dodávce vozíš mraky a tak si říkám když to neotevře už bude na vždy slunéčko :laugh:
04. zář 2014 23:06 #47

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re:Re: Rainman

Ty nepromoky jsou v rozkroku opravdu hodně náchylné. Koupil jsem si kalhoty asi za 800,- a taky jsem je roztrhnul v rozkroku... Reklamovat mě to ani nenapadlo protože problém je jen v nasedání na moto... Když trochu sjedou pak se dosedne tak je to v p... Finta je taky koupit nepromok dostatečně velký a volný nesmí na tobě ani moc vlát ale oblékání je důležité prostě se musí kupovat v moto oblečení a hned ho zkusit.

Jinak Milane to by jsi mohl už vědět mraky jsou následkem přirozeného koloběhu vody v přírodě a prostě když si zvolíš dovolenou do doby, kdy padá voda zrovna dolů tak si nestěžuj... Nebo pokud máš tenhle talent tak místo na motorku začni chodit na houby...
Honda CBF 1000 RS:)
05. zář 2014 06:01 #48

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re:Re: Rainman

JinT napsal: Finta je taky koupit nepromok dostatečně velký a volný nesmí na tobě ani moc vlát ale oblékání je důležité prostě se musí kupovat v moto oblečení a hned ho zkusit.


ale finta proměnit se ve žlutou nafouklou kouli v obřím nepromoku a všecky tím pobavit taky není špatná :) :) :)
05. zář 2014 08:59 #49

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re:Re: Rainman

Hodys napsal: ...ale finta proměnit se ve žlutou nafouklou kouli v obřím nepromoku a všecky tím pobavit taky není špatná :) :) :)


Náhodou, jakmile ses nafoukl, tak jsi získal vizuálně takový ten agresivní nahrbený posaz (teda až na tu barvu) :woohoo:
05. zář 2014 09:40 #50

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.549 sekund