Kurz jízdy na okruhu - Sosnová 23.6.2014

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Pridavam sa k tym co Vam co ste boli zavidia - serie ma to ze mi to nevyslo, skoda ze to nebolo v nejakom lepsom termine...
24. čvn 2014 14:48 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Luhamoto to Brno stále zvažuju napiš termín a uvidím... je to přeci jen trochu z ruky a pak ještě okruh to je docela mazec...

Moto stále poladěné není ba naopak. Zadní kotouč asi příjde do konce týdne, zadní tlumič by měl být co nevidět pak bych potřeboval nějakýho machra co mi poradí jak to sladit a budu připraven :evil: . Jezdím v podstatě se základním nastavením vidlice, které jsem si přečetl na netu... Přesto to funguje a jsem spokojen. Musí to posoudit třeba Boco ten se svezl ale já jsem zatím spokojen.

Bohužel jsem si od včerejška sliboval trochu teorie o nastavení tlumičů atd... Ovšem tady na to nebyl čas. Je fakt, že jsem v Sosnové už absolvoval kurz kde se tohle řešilo a motorku ti na tebe naladili ale já jsem v té době neměl co štelovat...
Honda CBF 1000 RS:)
24. čvn 2014 15:25 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 35
  • Obdržená poděkování 1
Trojice CBF1000F ze Sosnové





Poslední změna: 24. čvn 2014 16:57 uživatelem czbird.
24. čvn 2014 16:56 #33

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

JinT napsal: Luhamoto to Brno stále zvažuju napiš termín a uvidím... je to přeci jen trochu z ruky a pak ještě okruh to je docela mazec...

Moto stále poladěné není ba naopak. Zadní kotouč asi příjde do konce týdne, zadní tlumič by měl být co nevidět pak bych potřeboval nějakýho machra co mi poradí jak to sladit a budu připraven :evil: . Jezdím v podstatě se základním nastavením vidlice, které jsem si přečetl na netu... Přesto to funguje a jsem spokojen. Musí to posoudit třeba Boco ten se svezl ale já jsem zatím spokojen.

Bohužel jsem si od včerejška sliboval trochu teorie o nastavení tlumičů atd... Ovšem tady na to nebyl čas. Je fakt, že jsem v Sosnové už absolvoval kurz kde se tohle řešilo a motorku ti na tebe naladili ale já jsem v té době neměl co štelovat...


Tak jsem se teď díval na termíny a uvažuji o termínu 7. července a to především kvůli časům, kdy se jezdí (červeně označené termíny.............9.00 - 13.00 a 14.00 - 17.00.) Ostatní termíny jsou v 18-20 hod. což nevím jak by v tuto dobu svítilo na okruhu slunce, aby to nebylo na pikaču.
S přihlédnutím k počasí. Za deště by to nebylo to pravé ořechové, když už na okruh tak motorku pěkně provětrat.

PS:
Jo jak psals ,,hlavně jsem si zkoušel projet celý okruh jen s rukou na plynu a druhou zvednutou atd." Šlo to i s jednou rukou??
Poslední změna: 24. čvn 2014 19:05 uživatelem Luhamoto.
24. čvn 2014 18:36 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Jo s jednou rukou to je zvláštní ale když jsem nemohl předjet tak jsem kroužil s rukou ve vzduchu... Je to docela sranda když CBF-ka krouží za GSX-R 1000 a máš ruku ve vzduchu :evil: jednu chvilku jsem si utáhnul tlumič o jedno kolo(mám celkem tři kola na úplné zavření)... Pak jsem chtěl pokračovat v testování ale nějak mi to uteklo a nestihnul jsem to. Bylo to dobré až do doby kdy jsem měl objet osmu ala gymkhána... pak jsem se nestočil tak jak jsem chtěl a málem mi moto spadlo následně jsem osmu dojel a pak mi došlo, že nemám volný řízení :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
24. čvn 2014 21:58 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Jinak hezký fotky už jsou vidět nové špunty na přední vidlici to je úprava, která byla na motorce nasazená jen pár hodin... trochu jsem cítil průšvih tak jsem se vybavil :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
24. čvn 2014 22:02 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.811 sekund