Provoz webu - dobrovolny prispevek

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Na srazu rada z vas rikala, ze by byla ochotna prispet na provoz a rozvoj webu nejakou tou kackou. Uprimne, prijde mi to trosku blby (a navic i zavazujici). ;-)
Na druhou stranu je to cim dal tim vic web nas vsech a dost casto je jeho dalsi rozvoj limitovan prave tim, ze uplne nemam volne dalsi tisice penez, ktere bych do vylepseni a updatu investoval (mimochodem - to je to vysvetleni, proc na motce nemam nic moc za doplnky - volne penize jsem nasypal do migrace na novou verzi). :-)

Jak to vidite? Pujdeme do toho?

Otevirame moznost DOBROVOLNEHO prispevku na provoz a rozvoj webu HondaCBF.cz . Postup je nasledujici:
  1. Mate-li zajem prispet, poslete mi SZ s predpokladanou castkou a informaci, zda chcete nebo nechcete dostat specialni rank na forech.
  2. Cislo uctu je: 2106472398/2700
  3. Do zpravy pro prijemce na platebnim prikazu uvedte svujoji prezdivku na foru, at jsem schopen platby dohledat, ranky pridelit a nejak to evidovat.

Pro takto ziskane prostredky plati nasledujici:
  1. Budou pouzity vyhradne na provoz a rozvoj tohoto webu.
  2. Dobrovolny prispevek nikomu nezajistuje vetsi privilegia ani prava ve srovnani s cleny, kteri neprispeji.
  3. Na konkretni zadost je mozne prispivajicimu clenovi dat na forech specialni hodnost. To vsak neni nijak v rozporu s bodem 2.
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
Poslední změna: 30. čvn 2014 10:51 uživatelem Pacous.
25. čvn 2014 13:13 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Jako nejblizsi veci, ktere bych rad nechal udelat a ktere by nas posunuly dal jsou:
  1. Update vzhledu webu - tahle sablona je uz dost unavena a nepodporuje vsechny moznosti novych verzi redakcniho systemu. Tady se bude muset zaplatit neco za sablonu samotnou a pak neco za jeji nasazeni. Tady jsem jiz drive dostal naceneni nekde do 2.000Kc. Jednak bude web vypadat lip a take bude pripraven na dalsi updaty do budoucna.
  2. Upgrade operacniho systemu na hostingu a prechod na novejsi verzi PHP. To je nastesti v cene za hosting, ale je riziko, ze neco prestane slapat. A pripadnou napravu/opravu asi budu muset nekomu za nejaky peniz zadat.
  3. Migrace diskusnich for na Kunena v.3 - z pohledu uzivatelskeho to zatim neni uplne dramaticka zmena. Spis jde o vylepseni zabezpeceni a udrzeni se v podporovanych verzich, coz nam zajisti dalsi rozvoj a udrzbu.
  4. Migrace celeho webu na Joomla v 3.x - to nechame na pozdeji (rekneme nekdy prelom roku). Ale tady by mel byt prinos zejmena v tom, ze uz se jedna o mobile-friendly system a zase nam to zajisti security zaplaty do budoucna. Ale jak rikam, tohle neni zatim na poradu dne.
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
Poslední změna: 27. čvn 2014 09:22 uživatelem Pacous.
25. čvn 2014 13:16 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Já jsem pro příspěvek. O web se staráš jako o vlastní, tak přece na to nebudeš doplácet. Zavazující to samozřejmě bude, ale záleží na nastavení SLA ;)

Spíš jde o to, kolik, jak často, kdo atp. Pravidelně aktivních členů tady není až tolik, tak třeba kilo měsíčně? Že by se to prdlo na transparentní účet, nebo tak něco?
25. čvn 2014 14:44 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj
Hele v zásadě souhlasím s tím něco přispět. Máš pravdu, že bude asi i dost lidí, kteří by pokud se to udělá jako povinnost zvažovali odstoupení z clubu.
Pokud mi někdo povolaný řekne stojí to tolik a je potřeba se na to složit proč ne. Mohli bychom to udělat i formou reklamy případně nějak jinak zde provázat naše aktivity a zviditelnit se na webu(moc tomu nerozumím ale vím, že jsou různé způsoby provázání stránek a bůh ví co ještě přes odkazy atd...).

Fundované hlavy něco vymyslete a dejte to tu ve známost vlákno budu sledovat a i přesto, že mi škodíte... bych se pokusil podílet i finančně. Jen nezapomeňte na Cheap to keep je to první písmeno CBF, abych tady nebyl pak s doktorem sám.
Né že by se s ním špatně psalo, ale přeci jen kolona na srazu by byla docela žalostná :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
25. čvn 2014 14:58 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Jindříšku, bezva nápad s tím provázáním. Když by se vybralo víc než by stála údržba, můžeme se i zviditelnit. Ačkoli na druhou stranu je otázkou, jak moc velkou masovkou chceme být. Ale pokud příhlédnu k faktu, že CBF byla tzv. "discontinued", budeme za pár let klubem veteránů :D

Jo a za tebou kliďánko pojedu i v krátký koloně - ale mám obavu že už bych nestíhal, když máš teďka ty okruhový návyky ;)
25. čvn 2014 15:07 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22
Jasne ze jsem pro to neco drobneho prispet, clovek tady dostane vetsinou velmi fundovane rady a tim urcite neco usetri (pravda na druhou stranu tady dostane rady jake vsechny pekne doplnky a blbosti je dobre koupit a tak utrati mnohem vice :-D
Myslim ze spise nejakej mesicni prispevek by bylo lepsi jednorazova castka.
Asi by chtelo vedet kolik tak ramcove jsou naklady?

Mozna jestli nejmenovany clen udela navrhy na tricka a bude se to hromadne objednavat tak bych treba cenu kazdeho trika zvednul o rekneme 50Kc a ty by sli na web, co myslite?
25. čvn 2014 15:11 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Stando, ty nejmenovanej vtipálku, až zrealizuju trička, tak to nebude přes Pacouse, ale kliďánko vám cenu zvednu i o kilo. Alespoň budu mít na nový GoreTexový botičky :evil:
25. čvn 2014 15:22 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47
Nedávno jsem v tomto duchu psal Pocoušovi a jsem rád, že se to ujalo. Přikláněl bych se spíše k jednorázové částce. Stačí napsat, co se bude dělat a kolik to bude stát. A pak každej přispěje jak uzná za vhodné. Povinnost bych z toho nedělal.Co bude navíc, se použije příště. A nebál bych se toho zviditelnit "darované" i s konkrétní částkou at je vidět kdo má skutečný zájem a kdo jen "kecá" ;)
CBF 600 S 2008
25. čvn 2014 15:33 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Jo jo doktore měl jsi jet taky na okruh kdo chvilku stál už stojí opodál jak ti uteče vývoj jsi v ... . Musíš se hodně učit chlapče hodně učit... I když to včera vypadalo že jsme si na letišti otevřeli moto školu :laugh: a zadarmo takže se klidně zastav mi tě na tu tvoji potvůrku posadíme rovně.

Co se jízdy v koloně týká nemusíš mít obav. Vzhledem k tomu, že je země kulatá bych tě beztak dřív nebo později zase dojel. :evil:

Jinak když jsem tě potkal jak jsi letěl ze suchého vrchu jsem si řekl Stig na motorce a u nás :woohoo: takže stran kolony nemám obavu že by jsi nestíhal B)

Ovšem abych neodbíhal od tématu .Možná bych se taky přiklonil k jednorázovému příspěvku na konkrétní věc. Přesto nemám potuchy kolik co bude stát a kolik se nás složí proto bych počkal a uvidí se zda se bude pár jedinců skládat X měsíců nebo se to vezme jednorázově..
Honda CBF 1000 RS:)
25. čvn 2014 15:43 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Já měl v pondělí úplně jinou zábavu. Z víkendu jsme si s celou rodinou přivezli úžasnou virózu a někdy vám budu vypravovat, jaké to je, když jedeš po dálnici na motorce a u toho přemýšlíš, jestli z ní za chvíli vysílením nespadneš anebo si nenabliješ do helmy :D

Ale že bys mě dojel zezadu, tak to se neboj. To bys musel ještě pár fíčur na tu svou dvoukolku přidat - třeba plováky a lodní šroub, cheche.

Jo, a Stig měl ze Suchého vrchu v některejch vinglech docela staženou prdel. :S
Poslední změna: 25. čvn 2014 16:27 uživatelem Dr.Pilulkin.
25. čvn 2014 16:26 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.648 sekund