Provoz webu - dobrovolny prispevek

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
Nemusíme to zrovna jen prochlastat(i když to by bylo nejlepší), můžem si za to třeba koupit nepromoky. Jedny, a bude je vozit ten, kdo pojede první za Jindrou, a pro kohož bude mít jízda na vodě největší přínos. :lol:
hele já nechci nikoho hlídat, ale též bych nerad, aby se to , jak je zvykem našeho národa, nějak zvrtlo, to je všecko. :cheer:
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
Poslední změna: 10. úno 2016 12:54 uživatelem tirak.cz.
10. úno 2016 12:47 #161

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

tirak.cz napsal: Nemusíme to zrovna jen prochlastat(i když to by bylo nejlepší), můžem si za to třeba koupit nepromoky. Jedny, a bude je vozit ten, kdo pojede první za Jindrou, a pro kohož bude mít jízda na vodě největší přínos. :lol:
hele já nechci nikoho hlídat, ale též bych nerad, aby se to , jak je zvykem našeho národa, nějak zvrtlo, to je všecko. :cheer:



Nebo by se to dalo využít na krytí škod , které na nás úspěšně páchá kamarád Hodýsek - jen namátkou - popadané motorky , sražená motorka u Zell am See , škoda na Keithově zdraví po návštěvě sklípku atd.atd.... :woohoo:
10. úno 2016 19:16 #162

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Malp napsal:

tirak.cz napsal: Nemusíme to zrovna jen prochlastat(i když to by bylo nejlepší), můžem si za to třeba koupit nepromoky. Jedny, a bude je vozit ten, kdo pojede první za Jindrou, a pro kohož bude mít jízda na vodě největší přínos. :lol:
hele já nechci nikoho hlídat, ale též bych nerad, aby se to , jak je zvykem našeho národa, nějak zvrtlo, to je všecko. :cheer:



Nebo by se to dalo využít na krytí škod , které na nás úspěšně páchá kamarád Hodýsek - jen namátkou - popadané motorky , sražená motorka u Zell am See , škoda na Keithově zdraví po návštěvě sklípku atd.atd.... :woohoo:



Malpe Ty lumpe :laugh: v Zell am See to tehdy měla vyšetřit místní policie :laugh: to bychom se pak divili :laugh: :laugh: :laugh:





10. úno 2016 23:16 #163

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
A už je to zase tady tahle příhoda neomrzí a ještě si k tomu najde klip Hodys se kochal dostal se na druhé místo kde jsem měl jet já a ještě páchal škody... ono to totiž určitě nebylo a dotyku Malpoj se zamotala hlava z toho, že viděl Hodyse v zrcátku a nevěděl co se děje tak ze strachu o svoje ovečky se tak zuřivě rozhlížel, že z toho až upadl :woohoo: :woohoo:
Ale měli bychom Milana nechat jinak s náma přestane kamarádit :whistle: ten kluk z toho byl extra špatněj ...
Ovšem škoda, že se nedostal až na první místo vedle tebe to by bylo super domino a to bychom si teprve měli o čem psát a ucpávat vlákna honit příspěvky :woohoo: :woohoo: víte kluci jak dlouho už tohle je...? já nemůžu zapomenout na Buchlov tam jsme dali s Ernestem Hodysoj přezdívku Divokej Vilík(ernest to říkal slovensky ale to neumím napsat :silly: ) létal mezi námi jako čamrda vůbec nevím kde se v tom klukoj ta anarchie vzala... :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
11. úno 2016 18:47 #164

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47
Koukám, že ten Jindra má na všechno odpověd a to tu zase chvíli nebyl a vsadím se, že odpoví i mě :laugh:
CBF 600 S 2008
11. úno 2016 19:10 #165

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

JinT napsal: .........ono to totiž určitě nebylo a dotyku Malpoj se zamotala hlava z toho, že viděl Hodyse v zrcátku a nevěděl co se děje tak ze strachu o svoje ovečky se tak zuřivě rozhlížel, že z toho až upadl :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:



Malpovi se zamotala noha :laugh: večer šel pozdě spát a ráno unavený hned na první křižovatce mu ujely cvičky a hodil klasický boční řiťbergr :laugh: a ještě mi malém vohnul blatník buď rád Jindro že jsem Tě předjel jinak by upadl na Tebe :laugh:
Poslední změna: 11. úno 2016 23:14 uživatelem Hodys.
11. úno 2016 23:04 #166

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Hodys napsal:

JinT napsal: .........ono to totiž určitě nebylo a dotyku Malpoj se zamotala hlava z toho, že viděl Hodyse v zrcátku a nevěděl co se děje tak ze strachu o svoje ovečky se tak zuřivě rozhlížel, že z toho až upadl :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:



Malpovi se zamotala noha :laugh: večer šel pozdě spát a ráno unavený hned na první křižovatce mu ujely cvičky a hodil klasický boční řiťbergr :laugh: a ještě mi malém vohnul blatník buď rád Jindro že jsem Tě předjel jinak by upadl na Tebe :laugh:


Tak takhle se nějak vždycky obracely dějiny pacholci !!! :angry:
Já (na rozdíl od vás ) si to pamatuju - opět naprosto přesně .
23.8.2013 na CBF akci GG se udál zmiňovaný atentát na Moje Blahorodí :) Rozebírat to už nebudu - beztak jste podplacení "šuškavým vínem z Vrbic "od pachatele, jen zmíním jak to tenkrát bylo s tím Jindrovým cituji " ten kluk z toho byl extra špatněj ... " .HAHAHA dovol abych se pousmál .
Opět a naprosto přesně si pamatuji - jak nejmenovaný sabotér z Třebíče s ďábelským výrazem a leskem v očích pohotově vytáhnul zpod sedla pilník a udělal si na řídítkách další vrub ( zřejmě po vzoru pistolníků z Divokého Západu , kteří si dělali zářezy do pažby za každého sejmutého ). :woohoo:
12. úno 2016 08:31 #167

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
pilník si nepamatuju já furt vidím jeho legendární nepromok s kapucou plnou vody... ale ty šibalský očička z jeho gangstersky kukly to máš pravdu. :evil: :evil: :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
13. úno 2016 22:01 #168

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

JinT napsal: pilník si nepamatuju já furt vidím jeho legendární nepromok s kapucou plnou vody... :evil: :evil: :woohoo: :woohoo:



Co jiného bys taky jako Rainman mohl vidět ,než vodu a lidi v nepromocích :laugh:
13. úno 2016 22:35 #169

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ty si nenecháš ujít šanci napsat aspoň malou blbost aby jsi mě dohnal s příspěvky :woohoo: :woohoo:
Jestli nosím vodu o tom nejsou žádné vědecky doložené práce a co od tebe vím sám jsi projedeš taky pěkné bouřky takže jde jen o to a to opakuji jezdím když mám čas ovšem většinou když mám čas tak prší... tečka :whistle: :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
17. úno 2016 21:49 #170

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.658 sekund