Provoz webu - dobrovolny prispevek

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
Ale ať to beru z kterýkoli strany, měli by sme mít správně fšici napsáno Dlužník. Jestli je to špatně, tak mě opravte, ale jak dlouho že to tu Pacous táhne ZA SVÝ?
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
02. čvc 2014 23:17 #61

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Dr.Pilulkin napsal: Bať! Ale té lůze, co má hluboko do kapsy, nedáme ani přičuchnót! :woohoo: :sick:

Takže Čichač? To je taky dobrej titul... :laugh: :laugh: :laugh:

Jinak mně je to zcela scheißegal B)
Praha 4 - CBF 600S 2004
03. čvc 2014 07:30 #62

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Takze rank scheissegal? :-D :-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
03. čvc 2014 10:14 #63

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
To nesouhlasím zaprvé nevím co to je a zadruhé mě to uráží... :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
03. čvc 2014 10:20 #64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Jindro, tebe se to stejne netyka. Ty jsi proste Rainman a tobe jiny status nenalezi, jakkoli za prispevek dekujeme. ;-) :-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
03. čvc 2014 10:24 #65

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9
Me je to jedno jak nas platice nazves,Pacousi.Jen je to myslim dobrej napad
upozornit na vebu kdo prispiva a kdo ma hluboko do kapsy-kdyz ma zaplatit
treba 200,- penez.Samozrejme,ze nezaplati vsichni-to ani neni smysl klubu CBF
aby byl placen,je to dobrovolne a tak by to melo i zustat.Pacous to dela pro nas
pro vsechny a plati vse-i platil doted vse z vlastni kapsy-kdo to taky tak chape
tak neco posle.Doufam,ze jsem zas nekoho nenasral,snad.Prudic.
03. čvc 2014 12:10 #66

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

konvajsr napsal: Me je to jedno jak nas platice nazves,Pacousi.Jen je to myslim dobrej napad
upozornit na vebu kdo prispiva a kdo ma hluboko do kapsy-kdyz ma zaplatit
treba 200,- penez.Samozrejme,ze nezaplati vsichni-to ani neni smysl klubu CBF
aby byl placen,je to dobrovolne a tak by to melo i zustat.Pacous to dela pro nas
pro vsechny a plati vse-i platil doted vse z vlastni kapsy-kdo to taky tak chape
tak neco posle.Doufam,ze jsem zas nekoho nenasral,snad.Prudic.


Ač se tady spousta lidí plácá po ramenou a honorují se i nezvyklými tituly, zdržel bych se kastování na platič a neplatič (doporučil bych případně napsat SPONZOR WEBU - tím budou zásluhy zveřejněny).
Já osobně si myslím, že každý z nás může celému klubu být ku prospěchu svým způsobem.
Někdo má dobré technické a mechanické vědomosti a přispívá v diskuzích, druhý cestuje a dokáže poradit zajímavá místa. Třetí dovede poradit ohledně předpisů, další zase dá dobrý odkaz např.na kameru a ušetří spousta členů atd. .....

Já si myslím, že to takto jednoduše paušalizovat na platič či neplatič nejde.
Absurdita by byla neco ve stylu já jsem zaplatil o 2,50 více, tak jsem větší ,,srdsař".
Věřím tomu, že se budou konat další a další srazy a organizátoři takových srazů mají s tím náklady rovněž, které nikomu neúčtují a jak tu někdo psal ,,ostatní se vezou".

PS: Osobní názor ohledně webu. Myslím, že web byl vytvořen pro členy a vzájemnou komunikaci. Nečekám, že stránky budou aspirovat na titul web roku a proto bych do toho osobně nerval zbytečně finance. Prostě web udržovat ve funkčním stavu.
Dobrý web je ten, kde jsou kvalitní příspěvky, nikoli pouhý chat.

Co se týká příspěvku na provoz webu, předám osobně na srazu, pokud do té doby nepoužiji legendární větu nejmenovaného člena ,,hned zítra se odhlásím". :laugh:
Poslední změna: 03. čvc 2014 14:55 uživatelem Luhamoto.
03. čvc 2014 14:54 #67

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47
Luhamoto - to dobře podal ..... navíc na tu žlutou se i špatně kouká :cheer:
CBF 600 S 2008
03. čvc 2014 15:04 #68

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
Pre Bruty-Pacous

Na to číslo účtu to od nás nejde poslať,včera som skúšal,je potreba mať tieto náležitosti:

Číslo účtu-IBAN (CZ.... ),SWIFT kód a Názov účtu (majitel účtu)

Pacous-ak tie náležitosti máš prepošli nám to súkromne,ale aj tak zvažujem že to bude lepšie poslať niekde z pošty na Morave...

Ešte poznámka,netreba žiadne zvýraznenie,teda za mňa..
Poslední změna: 03. čvc 2014 15:12 uživatelem Pepe. Důvod: Poznámka
03. čvc 2014 15:08 #69

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
2 Luhamoto: Nakolik jsem poznal většinu aktivních přispěvatelů, nemyslím, že by se tady někdo plácal po ramenou s cílem se vyvyšovat nad ty, kteří (zatím) nepřispěli. O člověku ti to stejně nic neřekne, když si pod jeho jménem přečteš Přispěvatel, Platinový, Bramborový, Vlasšský nebo Pařížský ;)

Na druhou stranu nemáme jakékoli právo žádat po Pacoušovi, aby vrážel svý peníze do webu, kde se scházíme všichni a díky němuž jsem mohl poznat bezva lidi a zažít hodně vody na cestách (sorry, Jindřichu, nemohl jsem si pomoct :laugh: Přispěl jsem rád a udělám to v případě potřeby zas.

Tímto prosím Pacouše, aby mi vrátil mé oblíbené označení "Platinový CBF", alespoň budu mít pocit, že mám nějakou hodnotu (konkrétně k dnešnímu datu 30384,17 Kč za trojskou unci).
Poslední změna: 03. čvc 2014 17:03 uživatelem Dr.Pilulkin.
03. čvc 2014 16:38 #70

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.741 sekund