Provoz webu - dobrovolny prispevek

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Dr.Pilulkin napsal: 2 Luhamoto: Nakolik jsem poznal většinu aktivních přispěvatelů, nemyslím, že by se tady někdo plácal po ramenou s cílem se vyvyšovat nad ty, kteří (zatím) nepřispěli. O člověku ti to stejně nic neřekne, když si pod jeho jménem přečteš Přispěvatel, Platinový, Bramborový, Vlasšský nebo Pařížský ;)

Na druhou stranu nemáme jakékoli právo žádat po Pacoušovi, aby vrážel svý peníze do webu, kde se scházíme všichni a díky němuž jsem mohl poznat bezva lidi a zažít hodně vody na cestách (sorry, Jindřichu, nemohl jsem si pomoct :laugh: Přispěl jsem rád a udělám to v případě potřeby zas.

Tímto prosím Pacouše, aby mi vrátil mé oblíbené označení "Platinový CBF", alespoň budu mít pocit, že mám nějakou hodnotu (konkrétně k dnešnímu datu 30384,17 Kč za trojskou unci).


Dr.Pilulkin já jsem to psal obecně nikoho jsem konkrétně nemyslel a rozhodně bych se svým názorem nechtěl nikoho nějak dotknout. Na provoz webu jsou třeba prostředky, jen jsem se snažil říct, že není třeba nějakého extra vylepšování webu. Udělat co je nutné ať se do toho zbytečně nevrážejí finance.
Na vzhledu stránek mi nesejde, teď co funguje mi stačí.
Kdo bude chtít přispěje a kdo nebude chtít tak nic nedá. Samosebou jsem pro, aby dalo co nejvíce lidí, v libovolné výši. Jen můj názor.
Poslední změna: 03. čvc 2014 17:26 uživatelem Luhamoto.
03. čvc 2014 17:23 #71

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Pepe napsal: Pre Bruty-Pacous

Na to číslo účtu to od nás nejde poslať,včera som skúšal,je potreba mať tieto náležitosti:

Číslo účtu-IBAN (CZ.... ),SWIFT kód a Názov účtu (majitel účtu)

Pacous-ak tie náležitosti máš prepošli nám to súkromne,ale aj tak zvažujem že to bude lepšie poslať niekde z pošty na Morave...

Ešte poznámka,netreba žiadne zvýraznenie,teda za mňa..


Áno nejde to... :( nové pravidlá v euro bankovníctve a chce to IBAN, ale skočím do banky osobne a skúsim to... :)
A ďakujem všetkým čo mi chceli pomôcť a zaplatiť to za mňa... veľmi si to cenním :)
Jednoducho CBF banda je jedna veľká, krásna a fungujúca rodina :)
Ď A K U J E M :) :) :)
03. čvc 2014 19:28 #72

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Doktore bacha aby jsi nám při této ceně nebyl ukradenej :evil: to jsi v podstatě katalizátor našeho fora můžeš vyčistit vzduch... důležitá funkce :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
04. čvc 2014 00:08 #73

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9
Sak,JA SE TAKY ODHLASIIIIIM!!!Jeste jsem zaplatil at nemam dluh a uz me V ZIVOTE
neuvidite!!!Jo,budu prudit tady dal,ale tod vse.Luhamoto to dobre napsal-se
vsim-souhlas.Kdo da-da,je to dobrovolne-a NIKOHO nebudeme kastovat za to,ze nic
nedal,to ani neni ucel tohoto vebu.Napr. ze Slovenska to poslat nejde-no a?
Pepe,Bruty a jini-proste to nereste-nedovedu si ani predstavit,ze kdyby po
nezaplaceni prestal komunikovat treba Pepe nebo Bruty a jini i u nas s pocitem
viny,ze nemaji neco zaplaceno-to je HOTOVY NESMYSL !!!
04. čvc 2014 11:42 #74

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
Někdy mě zaráží, kolik řečí (zbytečných keců) se dá nadělat kolem bezvýznamné kraviny (dvou stovek českých) Kdybych ten čas co tu čtu Vaše (naše) komentáře proseděl v hospodě, stálo by mě to mnohem víc. Což takhle diskusi uzavřít, kdo chce ať se odhlásí B) ,a dál do toho prostě nevrtat? Šťouráme se tu v tom "jak klackem v hovně" (dámy prominou), a stejně to nemá význam pro ne,ani případné platiče. Přijde mi to asi tak, jako když tu kdosi rozebíral, jestli tomu budeme říkat SRAZ, anebo STRETNUTIE :evil: no ne?
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
05. čvc 2014 00:13 #75

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9
Tiraku,nic jsi nepochopil-tento veb je ve spouste temat plno zbytecnych kecu,
treba i Slovinsko-pojede se na konci srpna a do te doby bude to tema roztahle
minimalne na 15 stran.Koukam,ze jsi za kluboveho prudice ty a ne ja cheche.
A stourani se klackem v hovne-o tom je tento veb,myslim.
05. čvc 2014 10:10 #76

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
No, vysvětlím Ti to Radku. Téma Slovinsko, ač se mne netýká, je téma plánované, a je třeba se k němu vyjádřit. Jinými slovy, je to o něčem. Naopak poslání drobných na web aby fungoval, a nemusel ho platit jeden z nás ze svých, to by mělo proběhnout automaticky. Bez keců. Ostuda tomu, komu třeba připomínat. Pochopil? K takovým bezvýznamnostem přece není třeba se vyjadřovat pořád dokola.
Ale od Tebe tyto připomínky beru sportovně, bo vím že to s Konvou jinak prostě nebude :evil:
Na webu jsou užitečné informace. Není zbytečný. Jen některá témata dotupa pokračující bez zjevného důvodu jako je tohle mi prostě připadají zbytečná.
To Dr Pilulkin : Doktore, přes co Ty si vůbec doktor? :ohmy: Já jen jestli bys neměl čas, kdybych se z tohoto dokola se opakujícího se tématu nějak psychicky vyšinul :evil: :evil:
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
05. čvc 2014 15:42 #77

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 8
Zaujal mne návrh Tiráka s mapou členů klubu (příspěvek č.15 tohoto vlákna). Když jsem totiž vlastnil Aprilia Pegaso 650, tak jsem byl členem klubu jejich majitelů. Tam takovou mapu na svém webu mají a je to fakt dost dobrá věc. Tak o tom pouvažujte.
Co se týká našich stránek, tak souhlasím s Luhamoto (příspěvek č.67 tohoto vlákna).
Jinak - pro podporu dobré věci - už jsem penízky také odeslal.
06. čvc 2014 07:49 #78

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2
Dnes som bola v banke osobne a na to číslo účtu čo si napísal Pacous, sa od nás zo Slovenska poslať peniažky nedá! Musí to byť tak ako popísal Boco... IBAN číslo, názov atď....
Ale našla som riešenie ako ti poslať peniaze, tak sa pozri do súkromnej správy :)
09. čvc 2014 20:12 #79

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5
Také jsem se konečně dostal k odeslání příspěvku na dobrou věc.
Kawasaki Z 1000 SX
09. čvc 2014 21:59 #80

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.644 sekund