Provoz webu - dobrovolny prispevek

  • Příspěvky: 35
  • Obdržená poděkování 3
Ahojky, toto je můj vůbec první příspěvek do fóra.
Tři roky zapříčiněné narozením mého prvního syna jsem na motce vůbec nejezdil a po tuto dobu jsem ji ani neviděl. Stála v garáži tak jak jsem ji tam na podzim roku 2010 zanechal po poslední jízdě. Letos na jaře jsem se rozhodl motku opět zprovoznit, čemuž předcházely dlouhé debaty s mojí ženou, ale to sem nepatří. Prostě bez tohoto webu a informací zde obsažených bych musel dát motku do servisu a to bych se nedoplatil. Komplet vše jsem si tedy udělal sám a opět jezdím.
Proč Vám to ale píšu, pro mě osobně je tento web naprosto nepostradatelný, proto s naprostou radostí odešlu příspěvek na provoz a zlepšení webu.

P.S. Po více jak třech letech odstávky jsem vylil vodu z nádrže, která byla tehdy benzinem, vyměnil baterii a stalo se něco neuvěřitelného motka nastartovala téměř na první ťuknutí.
10. čvc 2014 10:36 #81

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

snakeTK napsal: Ahojky, toto je můj vůbec první příspěvek do fóra.
Tři roky zapříčiněné narozením mého prvního syna jsem na motce vůbec nejezdil a po tuto dobu jsem ji ani neviděl. Stála v garáži tak jak jsem ji tam na podzim roku 2010 zanechal po poslední jízdě. Letos na jaře jsem se rozhodl motku opět zprovoznit, čemuž předcházely dlouhé debaty s mojí ženou, ale to sem nepatří. Prostě bez tohoto webu a informací zde obsažených bych musel dát motku do servisu a to bych se nedoplatil. Komplet vše jsem si tedy udělal sám a opět jezdím.
Proč Vám to ale píšu, pro mě osobně je tento web naprosto nepostradatelný, proto s naprostou radostí odešlu příspěvek na provoz a zlepšení webu.


Tak to velká gratulace k motorkářské reinkarnaci! Je vidět, že kromě nás, co si tady honíme ego :evil: je web užitečný i normálním motorkářům. Tak hlavně si kup přes zimu pořádnej nepromok a doraž na příští (Rainmanův) sraz! :whistle:
Poslední změna: 10. čvc 2014 11:43 uživatelem Dr.Pilulkin.
10. čvc 2014 11:40 #82

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9
Tak to mas snake u me VELKOU poklonu.Tvuj prvni prispevek a uz posilas prispevek
na provoz vebu.Byt jsem napsal,ze to neni povinne tak me docela mrzi,ze spousta
starych harcovniku se k tomuto tematu ani nevyjadrilo a natoz neco poslaly,
myslim.Asi spoustu lidi naseru-jako vzdy,ale nase spolecnost-myslim lidska je
pekne prohnila.
10. čvc 2014 18:34 #83

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Kovajsr, jak bych to tak cerne nevidel. K dnesnimu dni mame nasbirano neco kolem 4.300Kc, coz je asi tak dvojnasobek, nez jsem cekal! Prispelo zatim neco kolem 15 lidi, coz je taky skoro neuveritelne. Takze ja jsem spis pozitivne naladen! :-)

Jo a uz koukam, ze bychom zkusili dat dohromady tu mapu clenu. ;-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
10. čvc 2014 18:52 #84

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5
My jsme měli vytvořenou skupinu lidí něco jako Žlutí andělé". Tam byl telefon a působiště daného člověka. Kdo byl ochotný poskytnout tyto údaje pro případ nouze jiného člena(přespání,odtah..atd nebylo specifikováno) dostal přístup k seznamu ostatních. Samozřejmě to byla uzavřená skupina lidí do které nikdo jiný neviděl pokud nebyl ochotný také pomoci.

Ale to sem úplně nepatří jen taková myšlenka... ;)
Kawasaki Z 1000 SX
10. čvc 2014 20:36 #85

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj
Hele mě osobně by mapka nevadila pokud budou osobní údaje v bezpečí... Na to tu jsou povolanější. Podle mě by to nemusela být ani skupina lidí, pomoc by mohla bodnout každému nebo třeba rada co je v lokalitě hezkého případně udělat průvodce... Pokud by člověk měl čas. Tím myslím, že by ta mapka prostě odkázala na Nick a můžeš poslat soukromou zprávu. A pokud by se dalo zařídit její poslání třeba SMS-kou Tak bychom se mohli rychle domluvit. Určitě za mě nemohu zaručit 100% pomoci ale pokud by mě někdo oslovil určitě bych neodmítnul pokud bych mohl. Takže bych to viděl asi takto za dotaz nic nedáš a byla by to další možnost jak utužit komunitu :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
10. čvc 2014 20:47 #86

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47
konvajsr - třeba plno starých harcovníků už dávno poslalo a nemají potřebu to rozmazávat. Nebo to Pacous zveřejní, abys byl klidnější B) "prudiči"

Pacous - slušná částka
CBF 600 S 2008
10. čvc 2014 23:30 #87

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Ahojky po dlohé době jsem tu a rád přispěji na chod fora , obratem posíláme příspěvek :)
11. čvc 2014 00:16 #88

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48
Poprosil bych příště důležitá témata nějak zvýraznit na první straně. Ten kdo sem nečumí denně (já) pak žije ve sladké nevědomosti. Na to že jsem byl skoro týden na výletě s Pacousem a Jindrou a stejně vím prd.
Tak abych to zkrátil poslal jsem to po oblíbeném holubovi, tak doufám že mi ho Hodys po cestě omylem nesestřelí... :laugh: :laugh:
Honda CBF 1000 2010
11. čvc 2014 17:33 #89

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Nečteš nevíš :silly: to víš Márty mi jsme řešili cestu a různé výlety mimo ni :evil: pak taky slizké majitele motelů atd... znáš to. Ovšem musím se přiznat, že jsem se tě chtěl zeptat zda o tom příspěvku víš ale pak nějak nebyl čas :laugh:
Honda CBF 1000 RS:)
11. čvc 2014 17:55 #90

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.360 sekund