Provoz webu - dobrovolny prispevek

  • Příspěvky: 35
  • Obdržená poděkování 3
Tak za mě konečně posláno, kačky dorazí v pondělí :lol:
12. čvc 2014 11:01 #91

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

JinT napsal: Nečteš nevíš :silly: to víš Márty mi jsme řešili cestu a různé výlety mimo ni :evil: pak taky slizké majitele motelů atd... znáš to. Ovšem musím se přiznat, že jsem se tě chtěl zeptat zda o tom příspěvku víš ale pak nějak nebyl čas :laugh:

:( :( ...zamlčování by mělo být trestné :evil:
Honda CBF 1000 2010
12. čvc 2014 12:13 #92

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Kdybychom ti všechno vykecali u piva tak by jsi vůbec nemusel na formu kouknout :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
12. čvc 2014 13:39 #93

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Marty11 napsal: Poprosil bych příště důležitá témata nějak zvýraznit na první straně. Ten kdo sem nečumí denně (já) pak žije ve sladké nevědomosti. Na to že jsem byl skoro týden na výletě s Pacousem a Jindrou a stejně vím prd.
Tak abych to zkrátil poslal jsem to po oblíbeném holubovi, tak doufám že mi ho Hodys po cestě omylem nesestřelí... :laugh: :laugh:


ted to vypadá že jsem nepřítel ptactva,a to mám za to že jsi mi snědl řízek na srazu :) :) :) přitom já nic a nikoho nesestřeluju :) jinak s tou sladkou nevědomostí to mám stejně také tu nebývám denně a málem jsem to zazdil
13. čvc 2014 07:25 #94

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Jasný to napíše šmoula Hondys se 765příspěvky to ti tak věříme beztak jsi čekal až ti příjdou peníze na auto že jo :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
13. čvc 2014 18:07 #95

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

JinT napsal: Ahoj
Hele mě osobně by mapka nevadila pokud budou osobní údaje v bezpečí... Na to tu jsou povolanější. Podle mě by to nemusela být ani skupina lidí, pomoc by mohla bodnout každému nebo třeba rada co je v lokalitě hezkého případně udělat průvodce... Pokud by člověk měl čas. Tím myslím, že by ta mapka prostě odkázala na Nick a můžeš poslat soukromou zprávu. A pokud by se dalo zařídit její poslání třeba SMS-kou Tak bychom se mohli rychle domluvit. Určitě za mě nemohu zaručit 100% pomoci ale pokud by mě někdo oslovil určitě bych neodmítnul pokud bych mohl. Takže bych to viděl asi takto za dotaz nic nedáš a byla by to další možnost jak utužit komunitu :woohoo:


Myslíš jako že by se mi rozbila motorka, a ještě bych u toho zmoknul? :laugh: Moc štěstí najednou :evil:
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
14. čvc 2014 13:55 #96

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Hele já když jezdím dodávkou tak moc neprší ale znáš to když se něco sere tak se vší parádou takže proč si nadat ještě přívalový déšť. :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
14. čvc 2014 18:28 #97

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

JinT napsal: Jasný to napíše šmoula Hondys se 765příspěvky to ti tak věříme beztak jsi čekal až ti příjdou peníze na auto že jo :woohoo:



jestli myslíš peníze na Klářinu fabii co tu máš u nás na opravě tak ty jsem utratil už dávno hned jak přišly za last minute na Kanáry (doposud jsem koukal na kanáry jen ve zverimexu tak ted díky Jindrovi tam poletím snad tam fakt nebude pršet když je Jindra sponzor :laugh: ) :laugh: a na fabii hledám kupce a utratím ty prachy taky :laugh: :laugh: :laugh: jen mám problém s inzerátem je to benzínové auto v nádrži je plyn a vzadu máte nápis 4 x 4 TDI :laugh: pánové pokaždý když se s tím vozem objevím někde v servisu každý kouká zda je to fakt čtyřkolka inu Jindra je vtipálek a tak není divu že Klára a její táta taky beztak to tam její tatík nalepil jen proto abych to musel každýmu tady u nás vysvětlovat že to není čtyřkola
Poslední změna: 14. čvc 2014 21:09 uživatelem Hodys.
14. čvc 2014 21:05 #98

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Jo to víš to je totiž sranda sledovat jak ty chlapi chodí okolo auta pak si kleknou a když vstanou tak nadávají a čistí si kolena :evil:
Hodysku utéct s penězma můžeš, ale neschováš se!!!! nezapomeň že máme oba s klárou zbrojní průkaz takže bacha nevíš s kým tancuješ :woohoo: Navíc bych se nebál, že by ti utržené peníze z prodeje vydržely na dlouho :) takže tě určitě nejdéle za měsíc bude mít ta tvoja na krku :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
15. čvc 2014 08:00 #99

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2
Pacous prosím ťa daj mi vedieť ako na to... :(
19. čvc 2014 23:08 #100

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.646 sekund